Jak dlouho se nafouklá matrace rozšíří: Tipy k použití

Ti, kteří chtějí vědět, jak dlouho se Puffy matrace rozšiřuje, budou potěšeni, že to není tak dlouhé jako u jiných pěnových postelí. Za méně než 5 hodin je vaše postel Puffy připravena k použití. Nejprve si však povíme o několika dalších tipech a pokynech při rozbalení matrace Puffy.

Chcete -li sloužit jako další referenční příručka, přečtěte si tento článek o nastavení nafukovací matrace. Je to podrobnější seznam pokynů, které můžete provést, jakmile obdržíte novou postel v krabici.

Jak dlouho trvá, než se nafouklá matrace rozšíří?

Po vybalení a rozvinutí matrace Puffy ji můžete nechat alespoň dvě hodiny dokončit nafukování. To pomůže materiálu vrátit se do skutečného tvaru a poskytne Puffyho slibovanou podporu a strukturu uvolňující tlak. Ve srovnání s jinými matracemi typu bed-in-a-box patří matrace Puffy mezi modely, u nichž trvá poměrně krátkou čekací dobu, než se rozšíří.

Odfukuje matrace Puffy?

Stejně jako všechny matrace typu „bed-in-a-box“ z paměťové pěny bude i Puffy matrace cítit, když ji vyjmete z krabice a necháte ji nafouknout. Je to proto, že je vyrobeno ze syntetické pěny a bylo stlačeno, dokud jej neotevřete. Nedělejte si však starosti s odfukováním matrace Puffy, protože značka je certifikována CertiPUR-US.

To znamená, že Puffy matrace má nízké emise VOC, které mohou ovlivnit kvalitu vašeho vnitřního ovzduší. Nevystaví vás nebezpečným chemikáliím a pěna, kterou značka používá, také nemá žádné látky poškozující ozonovou vrstvu, které jsou škodlivé pro životní prostředí. Dokonce si můžete rychle všimnout, že matrace Puffy voní mírněji ve srovnání s jinými matracemi typu bed-in-a-box, takže by neměla být obtěžující pro osoby s citlivým zápachem.

Jak rychle můžete spát na nové nafouklé matraci?

Po roztažení nové matrace Puffy můžete spát po dvou hodinách. Můžete však také počkat o něco déle a použít jej po 24 hodinách, podobně jako čas, který trvá roztažení matrace z paměťové pěny. Buňky ve strukturách pěny se tak skutečně vrátily do původního tvaru a uvolnily se a postel již nemá zápach z odplyňování.

Bylo by nejlepší, kdybyste také věděli, jak pevná je matrace Puffy, abyste si mohli ověřit, zda její celkový dojem odpovídá tvrzení značky. Vezměte na vědomí, že Puffy doporučuje používat a testovat novou postel po dobu nejméně 30 nocí, aby bylo umožněno období přizpůsobení. Stále si můžete připadat příliš tuhý nebo nepříjemný, protože si vaše tělo na novou matraci zvyká.

Další tipy týkající se vloupání a přizpůsobení nové matraci najdete v článku o tom, jak dlouho trvá zvyknout si na novou postel z paměťové pěny.

Mohu položit svoji nafukovací matraci na podlahu?

Jednou z nejvýznamnějších vlastností, díky nimž se Puffy matrace odlišuje od ostatních konkurentů, je kompatibilita se všemi základy a základnami. Puffy navrhl jejich postel pro použití na box boxových pružinách, lamelových rámech, základnách plošin, nastavitelných rámech nebo dokonce na podlaze. Nezapomeňte zkontrolovat, zda vaše postel získá potřebnou podporu, protože doživotní záruka Puffy nepokryje škody způsobené špatně zvoleným základem nebo základnou.

Bylo by nejlepší, kdybyste také zvážili kontrolu Puffyho rámu postele, základu nebo dokonce jejich nastavitelné základny. Získání základny nebo základu od stejné značky by vám mělo usnadnit kompatibilitu s matrací Puffy. A co je nejlepší, jsou také kryty doživotní zárukou.

Má The Puffy Matrace Sag?

Nafouklé matrace jsou navrženy tak, aby dlouho vydržely, což dokazuje jejich doživotní záruka. Kromě toho nemusíte matraci často převracet nebo dokonce otáčet, protože postel navrhla tak, aby vydržela opotřebení. Většinu matrací je však nejlepší vyměnit mezi 7 až 8 lety, aby bylo zajištěno, že stále získáte vynikající podporu a uvolnění tlaku.

Můžete spát na matraci, než se roztáhne?

Na matraci můžete spát, než se roztahuje, a někteří výrobci ji dokonce doporučují. Důvodem je, že použití urychlí období zániku, zejména u paměťové pěny. Kromě toho tlak z vaší tělesné hmotnosti a dokonce i vaše přirozené teplo změkčí matraci rychleji.

Co se stane, když usnu na matraci před 24 hodinami?

I když můžete spát na nové matraci před 24 hodinami, možná se na ní nebudete cítit pohodlně, protože se stále nevrátila do správného tvaru a pocitu. Některá lůžka mohou také silně zapáchat odplyněním, což může být dráždivé, zvláště pokud máte citlivý nos. Zkontrolujte pokyny výrobce ohledně tipu výrobce ohledně doby čekání na jeho nafouknutí.

Můžete také umístit nějaké knihy na povrch, místo abyste si leželi na posteli sami. A abyste urychlili odplyňování, nechte vzduch v místnosti otevřením oken a umístěním ventilátoru.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Odpověděli jsme, jak dlouho se Puffy matrace roztahuje, což jsou dvě hodiny. Poté můžete novou postel použít na jakékoli základně, základu nebo dokonce přímo na podlahu. Doufáme, že jste se z tohoto průvodce instalací hodně naučili, a neváhejte si na našem blogu vyhledat další recenze související s Puffy.

Jak se například porovnává matrace Awara s nafukovací matrací? Můžete dokonce najít další srovnání mezi značkami Puffy a velkými matracemi.