Průvodce, kdy přejít z kočárku na sedadlo pro batole

Kdy přejít z kočárku na batole Seat Uppababy Vista?

Pomocí několika kroků je možné přejít z kočárku na batole do druhého. Nejprve budete muset odstranit požadovaný kus zvednutím nahoru, dokud se nezbaví spon, které je drží na místě proti rámu kočárku. Přesuňte celou sestavu tam, kde je potřeba (tj. Voda nebo měnící se oblast), a ujistěte se, že v vložce látky nejsou žádné smyčky, než ji položíte

Poté zajistěte dětskou sedačku na nové místo na druhém rámu kočárku a v případě potřeby připojte adaptér (například). V neposlední řadě zasuňte kryty vaničky/adaptéru do vložky, kde budou skryty, jakmile bude dětská sedačka zajištěna mezi předními koly druhé buginy. Když to uděláte správně, můžete kočárek jednoduše složit s oběma sedadly a odnést.

Jak rozbalím balíček vynalézavosti n Play?

Krok 1. Nejprve odpojte přední kola od jednoho z kočárků jejich otočením do odemčené polohy. Dále sundejte dětskou sedačku/vaničku z prvního rámu kočárku (je-li k dispozici) a rozdělte eso na zem vedle základny, kde bude později znovu připevněno. Krok Krok 2. Před složením celé sestavy na sebe zcela sejměte vrchlík druhé buginy, aby byly vaše ruce volné pro proces demontáže.

Krok 3. Poslední krok je trochu ošidný, ale možný, pokud budete postupovat podle těchto pokynů: levou rukou držte kolmo na hrudi, pravou rukou uchopte řídítka směrem ke středu hlavního těla a zvedněte tak, aby nárazník se již nedotýká podlahy.

Krok 4. Po tomto kroku položte kočárek na zem a oběma rukama jej složte zavřený dozadu do konečného stlačeného stavu, kde se vrchlík bezpečně přichytí k hlavnímu tělu kočárku.

Jak připojit panely ze síťové ohrádky:

Začněte tím, že vezmete jeden panel a protáhnete ho přes vnitřní stranu pera, kam ho chcete umístit. Ujistěte se, že jsou všechny čtyři rohy rovnoměrné, aby nedošlo k překrývání na obou stranách. Všímejte si toho, jestli příliš vyčnívají jeden přes druhého, protože to může způsobit problémy později při jejich připojování.

Poté vezměte další panel a položte jej těsně na první kus, ale nepřekrývejte je. Neměli byste mezi nimi vidět žádnou síťovinu nebo látku. Vezměte třetí panel a položte jej na další dva kusy tak, aby se každý roh zarovnal s jedním z rohů prvního panelu, což umožní snadné šití později po silnici, protože nedochází k nepříjemnému překrývání.

Ujistěte se, že všechny tři panely jsou na obou stranách rovné i na jejich horním a dolním okraji. Poté vezměte svůj čtvrtý kus a položte jej těsně proti posledním třem, ale ujistěte se, že je také správně seřazen. Jakmile budete mít tyto čtyři pohromadě, přišijte přímku shora dolů podél jedné strany, počínaje asi půl palce od místa, kde se spojují ve švu, a vrátíte se o další půl palce

Kroky k čištění baldachýnu

Rozepněte a rozepněte stříšku ze základny. V rozích na každé straně by měla být připevněna západkami nebo suchým zipem. Můžete jej také odepnout podél spodního okraje, pokud místo toho použijete metodu zipu k připevnění na ložní prádlo vašeho dítěte.

Omyjte ve studené vodě s malým množstvím pracího prostředku, poté zcela vysušte na vzduchu a poté vraťte na korbičku, abyste zabránili růstu plísní během doby skladování mezi použitím.

Kroky k čištění podložky přebalovacího stolu:

Pokud máte jeden pro přebalovací plenku pro kojence, ujistěte se, že jsou všechny bezpečnostní popruhy řádně připevněny, aby se při přílišném pohybu nezachytily kolem krku. Pokud sejmete z přebalovací podložky a perete samostatně ve studené vodě s malým množstvím pracího prostředku, poté před opětovným vložením na korbičku zcela vysušte na vzduchu, abyste zabránili růstu plísní během doby skladování mezi použitím.

Omyjte ve studené vodě s malým množstvím pracího prostředku, poté zcela vysušte na vzduchu a poté vraťte na korbičku, abyste zabránili růstu plísní během doby skladování mezi použitím.

Jak čistíte svatozářní matraci BassiNest?

Matraci z kočárku často vyjímejte z rámu a pokládejte ji na rovný povrch. Nalijte jakýkoli kapalný roztok, který používáte, přímo na oblast látky, kterou je třeba vyčistit (neponořujte do vody).

Krouživými pohyby jemně drhněte celou obarvenou oblast, dokud skvrny úplně nezmizí. Před vložením zpět do kočárku nebo opětovným připojením vložky k rámu nechte vyschnout na vzduchu přibližně 12 hodin.

Nalijte jakýkoli kapalný roztok, který používáte, přímo na oblast látky, kterou je třeba vyčistit (neponořujte do vody). Krouživými pohyby jemně drhněte celou obarvenou oblast, dokud skvrny úplně nezmizí. Před vložením do kočárku nebo opětovným připojením vložky k rámu jej nechte přibližně 12 hodin uschnout na vzduchu.

Čím je balíček Eddie Bauer Pack n ‚Plays jedinečný?

Eddie Bauer je hrdý na to, že při výrobě našich úžasných produktů používá pouze ty nejlepší dostupné materiály, což znamená, že získáte jeden z nejbezpečnějších a nejkvalitnějších předmětů na trhu. Nabízejí rozsáhlou řadu standardů bezpečnosti produktů a také pravidelné testování prováděné nezávislými laboratořemi, abyste se mohli cítit dobře z toho, co pro vás a vaši rodinu děláme.