Profesionální tipy, kde koupit podsedák

Kde koupit podsedák? Nejdůležitější věc, kterou byste měli vědět o nákupu podsedáku, je, kde ho najdete. Podívejte se na níže uvedené možnosti:

– Online prodejci jako Amazon a Babies R Us nabízejí skladem mnoho různých značek za konkurenční ceny. Mezi ně patří Graco Backless Turbo Booster Seat a Evenflo SafeMax All-In-One konvertibilní autosedačka. Pokud se cítíte bezpečněji s pomocí recenzí od ostatních rodičů, pak je určitě zkontrolujte také online!

Můžete se také zeptat svého pediatra, co doporučují pro autosedačky. Dalším dobrým zdrojem je rozhovor s přáteli, kteří mají děti přibližně ve věku vašeho syna – zjistěte, zda některé z jejich dětí nepotřebují další posilovače nebo to brzy udělají, až se vrátí do auta.

– Pokud hledáte použitou autosedačku, vaše místní inzeráty a dokonce i online prodejci jako Craigslist nebo Kijiji mohou objevit to, co potřebujete. Budete chtít dbát zvýšené opatrnosti, aby byla sedadla v dobrém stavu – nejlepší je, když nevypadají příliš opotřebovaně, protože autonehody je mohou výrazně poškodit!

Někteří rodiče se kvůli tomu rozhodnou koupit nové posilovače (ačkoli některé značky nabízejí záruky), ale existuje také argument jiných, kteří říkají, že nákupem použitého šetří peníze a snižuje odpad. Záleží na osobních preferencích, takže si udělejte čas s rozhodnutím, která trasa je pro vaši rodinu nejlepší.

– Nakonec se poraďte s přáteli nebo příbuznými, než vyrazíte nakupovat sami! Mnoho z nich našlo skvělé nabídky na své vlastní, použité dětské produkty.

Jak čistíte kočárek Graco Jogger?

Pokud jde o čištění kočárku Graco Jogger, musíte mít na paměti, jaké materiály jsou na vašem kočárku. Například, pokud je přes sedadlo a řídítka kočárku síťovaná tkanina, může být náchylná k růstu plísní, protože je vyrobena z prodyšného materiálu.

Totéž platí pro jakékoli látkové části, jako jsou přikrývky a vložky, které by se mohly přímo dotýkat pokožky dítěte. Při čištění těchto typů tkanin používejte antibakteriální mýdlo, jako je antibakteriální tekuté mýdlo Dial, které lze snadno najít v Target nebo Walmart spolu s dalšími velkými prodejci ($).

Chcete něco, co prořízne špínu a špínu, ale zároveň nevysuší látku. Pokud nemají antibakteriální mýdlo, stačí použít běžné tekuté mýdlo nebo mýdlo na ruce.

Jak uklízíte město na běhání?

Baby jogger city go můžete vyčistit tak, že ho postříkáte vodou a otřete. Pro hůře odstranitelné skvrny možná budete potřebovat další čisticí prostředek.

Pokud je sedačka vyjímatelná z rámu kočárku, určitě tuto část neperte v pračce ani nesušte, protože tyto procesy by mohly látku poškodit.

Místo toho spot ošetří všechny problémové oblasti lehkým kartáčkem s mýdlem a teplou vodou, než je hodí do pracího sáčku na ruční praní. Nechte sedátko přirozeně vyschnout na vzduchu a poté v případě potřeby proveďte rychlý průchod na vysokou teplotu ve vaší sušičce.

Jak rozeberete základnu autosedačky?

Chcete-li rozebrat základnu autosedačky, budete muset odstranit látkový potah. Začněte tím, že celou věc přehodíte a budete hledat nějaké kousky, které jsou přišité nebo uzavřené zipy.

Zde najdete věci, jako jsou područky a kapsy, které může být těžké dostat ven, pokud nejsou otevřené před zahájením demontáže.

Jakmile je vše odstraněno ze svého místa, otočte jej zpět pravou stranou nahoru, aby byly všechny šrouby viditelné pod samotnou sedací částí.

Měly by být celkem čtyři – dva v každém rohu – které drží tuto část na tom, čemu se říká „sestava nohy rámu“. Tyto šrouby by měly mít šestihranné hlavy (šestihranný tvar). Můžete také najít několik dalších šroubů v loketních opěrkách.

Jak vyčistím základnu své dětské autosedačky?

Pokyny se liší podle autosedačky, proto je důležité přečíst si návod. Měli byste však pravidelně otřít základnu vašeho dítěte vlhkým hadříkem a nechat jej uschnout, než jej vrátíte zpět do vozidla.

Pokud dojde k rozlití nebo jiné nehodě na povrchu samotné dětské autosedačky (spíše než na jejích popruhech), ihned po jejich výskytu je očistěte mýdlem a vodou.

Jak vyčistit základnu autosedačky baby jogger

Pokud jde o čištění základny autosedačky, potřebujete něco, co bude čistit a dezinfikovat. Na povrchu základny autosedačky nebo jakékoli jiné části vašeho kočárku nesmí nic zůstat.

Pokud se bakterie zdržují, může to způsobit onemocnění u dětí, zejména když tráví dlouhé doby sezením na svých sedadlech.

Některé možnosti zahrnují použití vlhkého hadříku s jemným mýdlem; pokud však chcete další vrstvu ochrany proti bakteriím, vyzkoušejte jeden z těchto levných germicidních ubrousků, jako jsou dezinfekční ubrousky Lysol, které lze použít kdekoli ve vašem domě, nejen na povrchy, kde sedí děti! Hodí se také k otření malých ručiček po konzumaci nepořádného jídla nebo použití koupelny.