Jak skladovat vysoušeč vlasů? 4 nejlepší tipy!

Mnoho z nás nosí po koupeli fén, aby si udržel vlasy suché, ale jeho vlastnictví také znamená, že byste měli vědět, jak fén skladovat. Máme čtyři praktické tipy, o které se s vámi podělíme, až se do tohoto článku ponoříte hlouběji.

Přátelé, správné skladování je zásadní, stejně jako u jakéhokoli jiného elektricky poháněného nástroje. Musíte jej chránit před intenzivním teplem, prachem a vlhkostí.

Vzhledem k tomu, že má dráty a elektrické komponenty, neměli byste ho nechávat jen tak kdekoli v domě. Tento příspěvek vám poskytne tipy, jak správně uložit fén. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

4 praktické tipy pro skladování vysoušeče vlasů

V této sekci jsme dali dohromady nejpraktičtější tipy, pokud jde o skladování fénu. To platí i pro vaše další elektronické vlasové nástroje, včetně kulmy a žehliček. Zde jsou tipy, jak fén skladovat:

Tip č. 1. Společné uložení vašich vlasových nástrojů

Jste jedním z těch, kteří vlastní různé vlasové nástroje, včetně žehliček a fénů? Pokud ano, doporučuji, abyste je drželi pohromadě. Můžete si vybrat z různých možností uložení, včetně stahovacích váčků, proutěných košů nebo šuplíku. V každém případě je musíte dát dohromady, protože se také používají společně.

Tip č. 2. Ochrana sušičky před horkem nebo vodou

Jakýkoli elektrický spotřebič by měl být chráněn před zdroji tepla a vodou. Teplo může poškodit elektrické obvody. Vlhkost na druhé straně může způsobit rez. Možná používáte fén v koupelně, ale je nutné jej uložit někde, kde není vlhko a zároveň daleko od zdrojů tepla.

Tip č. 3. Vyhněte se zavěšení fénu

Nyní byste měli fén zavěsit za šňůru nebo ji dokonce navinout na fén, protože se natáhne. To může mít za následek poškození jeho elektrických spojů. Měli byste si pořídit nějaké scrunchies a použít je k udržení elektrických kabelů vaší sušičky na místě.

Tip #4. Udržujte svůj fén bez prachu

Podívejte se na konec vašeho fénu. Uvidíte, že je tam výfuk. Zde se teplo odvádí. Když to způsobí ucpání prachem, přebytečné teplo se nemůže nikam dostat, což způsobí, že se fén rychle zahřeje. Nadměrným teplem se poškodí obvod a zkrátí se životnost vaší sušičky.

5 různých typů držáků na vlasové nástroje

Vzhledem k tomu, že správné skladování je nutností, měli byste zvážit pořízení organizéru nebo držáku pro vaše vlasové nástroje. Níže je uveden seznam nejběžnějších držáků, které jsou na prodej. Vyberte si, co nejlépe vyhovuje vašemu prostoru.

#1. Stylový věšák nebo držák

Toto je stojan, kde můžete uložit několik stylingových nástrojů. Je navržen s otvorem ve spodní části, který zajišťuje cirkulaci vašich nástrojů. Držák má také přihrádky, které vám umožní udržet všechny vaše vlasové nástroje rovně. Je vyroben z plastu, proto je tento držák velmi lehký. Můžete jej také snadno zavěsit na věšák na ručníky, abyste jej zajistili. Jedinou nevýhodou tohoto stojanu je jeho plastová konstrukce. Většina uživatelů zjistí, že se deformuje, když je umístěný nástroj ještě horký.

#2. Stylová stanice

Toto je dokonalý nástroj pro všechny vaše vlasové produkty a nástroje. Je vyroben z nerezové oceli a jeho základna je vyrobena ze silikonu, který je zodpovědný za chlazení horkých předmětů, které používáte. Díky kombinaci plastu a ocelové konstrukce působí produkt velmi luxusně. Tento je navržen s vrstvami se třemi přihrádkami, takže se do něj vejdou všechny vaše žehličky, sušičky a kartáče. Všechny ostatní stylingové produkty tam mohou být uloženy. Na zadní straně je přihrádka, kam můžete uschovat šňůrky. Jedná se o volně stojící stylový organizér, ale můžete jej také zavěsit do věšáku na ručníky.

#3. Organizér do koupelny

Ačkoli většina skrytých koupelnových organizérů je běžně vyrobena z plastu, je velmi robustní. Můžete jej připevnit na jakýkoli povrch. Můžete jej dokonce umístit do police nebo zásuvky. Je navržen výslovně s několika sloty, z nichž jeden je pro váš vysoušeč vlasů.

#4. Držák na vysoušeč vlasů a žehličku

Pokud chcete, aby bylo úložiště vlasových nástrojů stylové, je tento stojan tou nejlepší volbou. Můžete hledat stojany s chromovým povrchem, které vypadají velmi uhlazeně a elegantně. To je ideální pro udržení vašich nástrojů mimo pult. Toto je však pouze pro váš vysoušeč vlasů a žehličku. Nemůže obsahovat vaše další vlasové stylingové produkty. Pokud tedy chcete lepší organizér a nádobu, měli byste se poohlédnout po něčem větším.

#5. Organizační stojan na péči o vlasy

Můžete si pořídit stojan, který nabízí skvělý úložný prostor pro všechny vaše produkty péče o vlasy. Může to být samostatný kontejner, ale můžete jej také zavěsit. Má jednoduchý design, ale je velmi robustní.

It’s A Wrap!

Když si všimnete praktických tipů, jak fén skladovat, budete moci mít svůj nástroj na konkrétním místě, kde k němu budete mít v případě potřeby snadný přístup. Mělo by být někde mimo vlhkost a teplo. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak rychle sušit olejovou barvu fénem a jak používat difuzér na fén.