Podrobný průvodce, jak udržet dítě šťastné v autosedačce

Miminek může být hrstka na dlouhých cestách a to, jak s nimi zacházíte v autosedačce, určí, jak budou šťastná.

Neexistuje žádný univerzální přístup k tomu, jak udržet vaše dítě spokojené v autosedačce, ale existují některé strategie, které pro vás mohou fungovat lépe než jiné. Tento článek bude sdílet tipy, jak udržet dítě šťastné v autosedačce.

Tipy, jak udržet dítě v autosedačce šťastné

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci udržet vaše dítě spokojené v autosedačce na cestách.

Tip jedna: Ujistěte se, že jsou popruhy dostatečně utažené, aby se vaše dítě nevykroutilo.

Rada druhá: Mezi nohy mu vložte srolovanou přijímací přikrývku, abyste vyplnili všechny mezery. Pokud ji umístíte za něj, může si na tom ulevit a pak si ji přenést do pleny.

Rada třetí: Mnoho miminek opravdu nesnáší horko! Udržujte jejich tělíčka v chladu otevřením oken, pokud je to možné, nebo použijte ventilátor, pokud je k dispozici. Slunce není s většinou autosedaček příliš přátelské, takže by to možná stálo za zvážení.

Rada čtvrtá: Zvažte sezení na zadním sedadle, pokud cestujete s dalším dospělým, jeden z vás může sedět na zadním sedadle asi hodinu a hrát si s dítětem, což může opravdu zlepšit náladu.

Jak udržím své dítě v klidu v autosedačce?

Pokud jste se někdy pokoušeli udržet vybíravé miminko v klidu v autosedačce, pak jistě víte, jak těžké to může být. Zde je několik skvělých nápadů, jak zajistit, aby vaše dítě zůstalo tiché, i když na první pohled vypadá nešťastně.

Ujistěte se, že je nebolí uši. Mnoho dětí nesnáší pocit, že mají něco na hlavě, takže se před odjezdem ujistěte, že jim to není nijak nepříjemné.

Pokud je vaše dítě připoutáno v nosítku, občas s ním pohybujte, abyste získali různé úhly a zároveň se ujistili, že je to pro vás oba bezpečné.

Když to budete dělat často, vaše maličké nebudou mít na mysli, že jsou připoutáni. Pokud potřebujete něco udělat, jako je jíst, nakrmte je nebo je nechte pít vodu.

Zajistěte, aby mělo vaše miminko dostatek čerstvého vzduchu, když nosíte nosítka, a to tak, že tu a tam otevřete okénko.

Nebojte se zastavit na jídlo, pokud je potřeba, i když vím, že to může být těžké, protože miminkům trvá věčnost, než dojí jídlo, ale věřte mi, když říkám, že zastavení udělá každého šťastnější, protože nikdo nechce nepříjemné dítě, které celou večeři probrečí. ve vaší oblíbené restauraci.

Jak dlouho mohu řídit s 3měsíčním?

Tříměsíční miminko může jet až dvě hodiny autem. Může se zdát, že by to bylo dost času, ale pokud cestujete napříč státem nebo zemí, ujistěte se, že je tu někdo jiný, kdo po uplynutí této doby převezme řízení. Dítě do jednoho roku by nemělo cestovat v autě, aniž by bylo po celou dobu řádně zajištěno a pod dohledem. já

Pokud vaše dítě začne být během delších cest nervózní a rozčilené, pamatujte, že může potřebovat více prostoru a pohybu, než když s ním prostě chodíte po městě v autosedačce.

Zkuste si pustit nějakou hudbu, každou chvíli se znovu zastavit, aby nebyli příliš rozrušení, když klidně seděli, nebo si dokonce povídat o tom, co se může během cesty stát dál. Přinejmenším možná budete muset zastavit a nechat je na pár minut vstát ze sedadla, aby se protáhli!

Kdy byste měli přestat jezdit s dítětem na zadním sedadle?

Když dítě může sedět bez pomoci. V tomto okamžiku byste měli přejít na přední sedadlo s dítětem správně připoutaným.

To je něco, co jim nějakou dobu potrvá, než si zvyknou. Připravte se tedy psychicky i fyzicky na věci jako přestávky na nočník, přebalování atd., zatímco se ještě učí, jak se správně připoutat do autosedačky nebo podsedáku.

Vzhledem k tomu, že děti v těchto raných letech mají tendenci rychle růst, je také důležité, abyste při nákupu dětské sedačky nepřeskakovali fáze vývoje. Bez ohledu na to, jak je vaše dítě vysoké nebo nízké; vždy používejte správnou ochranu, dokud bez pochyby nepoznáte, že z ní přerostl.

Může být novorozenec sám na zadním sedadle?

Ano, pokud je dítě správně připoutáno v autosedačce proti směru jízdy. Novorozenec by měl vždy jezdit v autosedačce proti směru jízdy a být připoután vedle dospělého.

Chrání je před zraněním během náhlých změn na vašem vozidle, jako je náhlé zatáčení nebo brzdění.

Novorozenci, kteří nemají silné krční svaly, mohou při tomto druhu prudkého pohybu snadno vychýlit hlavu dopředu nebo do stran, takže potřebují správnou oporu pro hlavu a ochranu těla před odlétajícími předměty v prostoru vozidla při nehodách.

Odborník na bezpečnost dětí doporučuje, aby děti mladší 13 let jezdily alespoň 12 palců od předních sedadel s jedinou výjimkou: když nejsou k dispozici žádná jiná místa k sezení, protože některá vozidla nemají zadní sedadlo nebo protože vozidlo je tak malé, že není dost místa pro dalšího cestujícího.

Kam je nejlepší místo pro umístění dětské autosedačky?

Dětské autosedačky lze umístit na přední nebo zadní sedadlo vozidla. Nejbezpečnějším místem pro umístění dětské autosedačky je obecně strana obrácená proti směru jízdy, protože to umožňuje lepší oporu hlavy a ochranu před silami nárazu.

Kromě toho, pokud dojde k čelní srážce, která má za následek aktivaci airbagu, může pomoci ochránit vaše dítě před některými z těchto nárazů tím, že je umístíte dál od palubní desky a volantu.

Co dělají chiropraktici pro miminka?

Chiropraktici jsou přírodní zdravotníci, kteří se zaměřují na vztah mezi strukturou (především páteří) a funkcí. Jako rodiče víte, že miminka procházejí v prvním roce mnoha změnami.

Od přebalování až po učení se, jak se posadit, převrátit se nebo plazit, se neustále přizpůsobují novým výzvám.

Pro většinu lidí tyto věci nevedou k bolesti nebo nepohodlí, protože máme silné kosti a svaly, které nám pomáhají rychle se uzdravit, když se zraníme.

Děti často potřebují chiropraktickou péči, protože postrádají tuto sílu kvůli slabším kostem a nedostatečně vyvinutým svalům během prvních let, zatímco rychle rostou. To znamená, že i mírná zranění mohou vést k pozdějším příznakům, pokud nejsou opravena v raném věku.

Jak poznám, že moje dítě potřebuje chiropraktika?

Existuje několik příznaků, na které je třeba dávat pozor, které naznačují, že vaše dítě může potřebovat chiropraktika. Pokud máte obavy, je nejlepší promluvit si s jejich pediatrem nebo jinými poskytovateli zdravotní péče o vašich možnostech.

Většina dětí bude na úpravu reagovat velmi dobře, protože jejich těla se stále vyvíjejí a přizpůsobují se životu mimo dělohu.

Pokud víte, co mohou úpravy udělat pro vaše dítě, není nic špatného na tom, nechat si je upravit v jakémkoli věku.

Děti se po úpravě vždy cítí dobře, protože se často nemohou samy dostat zpět do správné polohy, dokud si nevyvinou více dovedností, jako je samo sedět, plazit se atd.

Páteř miminek by měla být zkontrolována během několika minut po narození, zda nejsou správně vyrovnány. Ty, které nejsou zarovnané, bude třeba upravit, stejně jako všechna miminka.