Jak mohu zrušit svůj dar Greenpeace? 3 nejlepší možnosti k vyzkoušení!

Už jste si někdy položili otázku: jak zruším svůj dar Greenpeace? Úplně prvním krokem ke zrušení vašeho daru Greenpeace je vyhledat pomoc.

Po darování Greenpeace jste možná změnili názor a chtěli byste jej zrušit. Pokud je to tak, pak najdete to správné místo, kde najdete spolehlivou odpověď na svůj problém.

Ale nejprve se podívejme na to, co je Greenpeace. Je to globální skupina organizací, které nezávisle vedou kampaně pomocí nenásilných protestů a kreativní komunikace s cílem upozornit na problémy týkající se životního prostředí, které se odehrávají v globální sféře, a navrhnout zásadní řešení. S tak jasným popisem organizace to stále není tak, že by nikdo nezrušil svůj dar nebo dokonce členství. Ať už máte na mysli jakýkoli důvod, proč chcete zrušit svůj dar, pravděpodobně je to rozumné. Chcete-li se dozvědět, jak to udělat, pokračujte v rolování.

3 možnosti zrušení daru Greenpeace

Jak tedy mohu zrušit svůj dar Greenpeace? Existuje několik způsobů, jak zrušit svůj dar Greenpeace. Jeden způsob pro vás však nebude snadný, takže si musíte vybrat způsob, který vám vyhovuje.

Možnost č. 1. Zavolejte jejich horkou linku péče o podporu

Pokud je pro vás výhodnější zrušit předplatné po telefonu, pak je tato možnost pro vás. Jediné, co musíte udělat, je vytočit tato čísla. 800-722-6995. Poté si můžete po telefonu promluvit s agentem a uvést svůj účel, kterým je zrušení vašeho daru. Pokud se vás něco týká vašeho členství v Greenpeace, můžete zavolat přímo na toto kontaktní číslo. Můžete se také obávat, kam jdou vaše dary; pak jsou tato čísla prospěšná i pro vás.

Co se stane s vašimi dary?

Zprávy ukazují, že dary jsou použity v různých programech a aktivitách Greenpeace. Padesát pět procent darů je vynaloženo na programy jejich kampaní. Veřejné vzdělávání a informace získávají 21 procent darů. Na fundraisingové aktivity je využito 23 procent darů. Zbývající 1 procento darů jde na obecní a řídící správu. Je třeba poznamenat, že dary přicházející do sítě měsíčně snižují náklady na získávání finančních prostředků. Také je výhodné pro obě strany – příznivce i Greenpeace – pokud se rozhodnete dávat měsíčně.

Proč dávat měsíčně?

Díky měsíčním darům má organizace spolehlivou podporu. Umožňuje jim také ušetřit část svého času a bankovních poplatků a používání papírů, protože nemusí upozorňovat své příznivce na důležité upomínky a upozornění týkající se jejich obnovení. Organizace se stává efektivnější při sestavování rozpočtu a může mít předvídatelné financování. k efektivnější strategii a rozpočtu kampaní. Na straně podporovatelů je každoměsíční dárcovství jejich darem významným přínosem pro životní prostředí. Vědět, proč je měsíční dávat dobré.

Možnost č. 2. Napište jim e-mail

Ne všichni mají sebevědomí nebo odvahu s někým mluvit, i když je telefon přímý. Pokud jste jedním z těchto lidí, pak vám tato možnost vyhovuje. Svůj e-mail můžete poslat na adresu [email protected]. Nezapomeňte však, že údaje o své kreditní kartě neposílejte e-mailem. Je to pro vaši bezpečnost. Výhodou psaní e-mailu je, že můžete své prohlášení sestavit uspořádaně, zkontrolovat, zda to, co říkáte, je to, co chcete říci, a podle toho provést opravy. Co když jste měsíční dárce? Můžete svůj dar zrušit? Chcete-li znát odpověď na tuto otázku, pokračujte ve čtení.

Zrušení měsíčního daru

Svůj měsíční dar můžete zrušit opětovným nastavením účtu. Nejprve přejděte na stránku, kde se nachází „nastavení účtu“. Uvidíte tam záložku, která říká „jarní členství“, pak na ni klikněte. Vyberte možnost „spravovat dárek“ a uvidíte, že jedna z možností pod ní je „více akcí“. Klikněte na „zrušit“ v kaskádové nabídce a je to. Úspěšně jste zrušili svůj měsíční dar.

Možnost č. 3. Zrušit pomocí aplikace

Některé aplikace jsou naprogramovány tak, aby zrušily předplatné, které může dělat vaši práci, a tak vám ušetří spoustu času při zpracování vašeho zrušení. Jednou z aplikací, které jsou navrženy pro takovou práci, je aplikace DoNotPay. K této aplikaci můžete přistupovat prostřednictvím webového prohlížeče. Při otevření aplikace klikněte na „najít skryté peníze“ a zadejte název služby, kterou chcete zrušit. Až budete upozorněni, budete vědět, že je práce hotová.

Poslední slova

Na konci tohoto článku doufám, že jste odpověděli na svou otázku: „Jak mohu zrušit svůj dar Greenpeace?“. Výše uvedené možnosti jsou uvedeny, abyste si mohli vybrat, která z nich je pro vás nejlepší. Děkuji, že jste článek dočetli až sem. Váš čas a úsilí si velmi vážíme! Možná vás bude zajímat, jak zrušit měsíční charitativní dar a jak zrušit dar K-Love.