Mytí kabinetu: Důležité kroky

Mytí přístřešku není snadný úkol. Je důležité to udělat správně, aby nedošlo k poškození látky a šití na posteli vašeho nového dítěte. Zde je několik kroků, které vám pomohou tento proces bez obav zvládnout!

Kroky při mytí kabinetu

Krok 1. Začněte odstraněním vrchlíku z kočárku – to lze provést jednoduše jeho vyvěšením. Pokud to nemůžete udělat, požádejte někoho o pomoc. Budete chtít další sadu rukou, která pomůže udržet látku také!

Krok 2. Umístěte baldachýn naplocho na čistý povrch a začněte v jednom rohu stříkat vodou, dokud nebude plně nasáklý materiálem – vyhněte se použití horké nebo vroucí vody, protože to může poškodit některé látky.

Nechejte několik minut odstát a poté podle potřeby postříkejte studenou vodou, abyste zabránili namáčení, které by mohlo vést k odbarvování/tvorbě skvrn později v řadě při opětovné montáži.

Krok 3. Vždy si pamatujte, že jak tmavě zbarvené části vašeho kočárku jsou, jak lehký je materiál vašeho vrchlíku a jaký tlak vody máte v hadici, určuje, jak dlouho trvá, než se každý díl prosákne.

Krok 4. Pomocí plochého šroubováku nebo jiného nástroje se širokým okrajem začněte pracovat v jednom rohu, kde se tkanina setkává s kovem, a opatrně napíchněte všechny spony, které mohou být přítomny, dokud nebudou zcela odstraněny z rámu. Dávejte pozor, abyste neroztrhali dřevo, pokud je to možné, protože by to mohlo způsobit nenapravitelné poškození!

Pokračujte v odstraňování všech rohů nosných nosníků ve tvaru kovu x, dokud nebude možné celý vrchol zvednout a poté odložit stranou na čistý povrch – NEPOKOUŠEJTE se o krok dva, aniž byste tak učinili !!!

Krok 5. Dále pomocí kleští sejměte sloupkovou část vrchlíku a odstraňte šrouby, které drží pohromadě. Může být také užitečné použít plochý šroubovák nebo jiný nástroj s širokým okrajem na základně připevnění některých šroubů k jejich uvolnění.

Krok 6. Nyní, když máte horní a spodní část oddělenou, umístěte baldachýn do pračky se studenou vodou v jemném cyklu s použitím jemného pracího prostředku, jako je Woolite (nepřidávejte žádnou aviváž).

Poznámka:

V případě potřeby lze přidat malé množství bělidla, ale opět je to příliš velké riziko poškození, proto by se mělo používat pouze v případě potřeby!

Před vložením zpět na sušící rošt nechte důkladně vsáknout, dokud nebude veškeré mýdlo zcela opláchnuto z bavlny/látky – NEPOKOUŠEJTE se o krok tři, aniž byste tak učinili! Zavěste na sucho venku nebo přes tyč sprchového závěsu v koupelně nebo prádelně.

Jak sestavit kočárek Kolcraft Cuddle N Care

Krok 1. Umístěte kočárek do předem sestaveného rámu. Upevněte horní lištu na konec spodní lišty a opakujte pro opačnou stranu. Mezi kolejnicemi by neměla být žádná mezera ani prostor, kde by se dítě mohlo zaseknout, ale mezery kolem toho, kolik je potřeba, aby nebylo příliš kolísavé – nechcete, aby se vaše dítě převrhlo!

Krok 2. Připojte mobilní rameno otáčením šroubu na jedné straně, dokud se obě strany nepřipojí současně (možná budete muset držet další konec). Není nutné, aby byl extrémně těsný, protože jakákoli nadměrná síla může poškodit plastové díly uvnitř, které jsou křehké a rozbitné.

Jen se ujistěte, že jsou dostatečně přiléhavé, aby při normálním používání (tj. Když s ním dítě netřáslo) docházelo k minimálnímu kolísání.

Krok 3. Připojte hudební skříňku. Obě poloviny ramene hračky budou muset být přitlačeny k sobě a vyrovnány s tím, kolik je potřeba, aby nebylo příliš kolísavé – nechcete, aby se vaše dítě převrhlo!

U starších modelů, kde nejsou na každé straně žádné drážky, umístěte jednu polovinu do druhé, dokud nezaklapnou k sobě (možná budete muset držet druhý konec), poté otočte ve směru hodinových ručiček, dokud nebude pohodlná, ale přesto se bude moci otáčet bez nadměrné síly.

Krok 4. Znovu se ujistěte, že jsou dostatečně pohodlné pro běžné použití. Pokud máte pochybnosti o tom, jak těsné by něco mělo být, můžete přidat kapku super lepidla, protože to nepoškodí plastové části uvnitř jako běžné lepidlo, ale je o něco trvalejší než párátka nebo pásek, které lze odstranit.

Mytí kočárku: důležité kroky

Při čištění kočárku je důležité nenechávat na sobě mýdlo nebo vodu déle než několik hodin, protože by mohly časem způsobit poškození, jako jsou rezavé kovové části uvnitř, což by mohlo vést ke zranění vašeho dítěte, takže po použití vždy otřete a pravidelně kontrolujte umožnění návratu dítěte do postele jen pro případ!

Z jakého druhu plastu je vyroben?

Existuje mnoho různých typů plastů používaných venku, ale ty, které se nejčastěji vyskytují v basetech, zahrnují ABS (akrylonitril-butadien-styren) nebo polykarbonátový plast. Je důležité si uvědomit, že tyto dva plasty jsou velmi odlišné a způsob čištění každého typu bude určen prvním písmenem jejich tří iniciál.

ABS plast: Jedná se o jeden z nejpopulárnějších typů plastů používaných v basetech (a mnoha dalších věcech, jako je lego, dalekohled, autodíly atd.), Ale jak reaguje na různé čisticí prostředky, se může lišit v závislosti na jeho složení.

Například výrobky ABS vyrobené z polybutylen tereftalátu (PBT), jako jsou například produkty Britax – Römer®, se při kontaktu s jakoukoli vodou rychle zabarví, takže to znamená, že se nesmí napařovat!