Kroky, jak proměnit džíny v těhotenské džíny

Těhotenství je historické období v životě každé ženy. Většina žen miluje kreativitu tím, že promění své běžné džíny na mateřské. Mnoho lidí to však najde. odpovědět na otázku: jak proměnit džíny v těhotenské? Přečtěte si tento článek.

Kroky, jak proměnit džíny v těhotenské džíny

Těhotenské oblečení může být docela drahé, ale je možné si vyrobit pár vlastní. Nejprve si shromážděte potřebné materiály: nůžky a měřicí pásku (a případně značku).

Krok 1. Změřte místo, kde je chcete větší nebo menší, abyste získali další prostor pro růst.

Krok 2. Nyní proveďte všechna požadovaná měření a nakreslete obrys pomocí značkovacího nástroje na kalhoty. Poté, co to uděláte, řežte podél těchto linií velmi opatrně a ujistěte se, že uvnitř nic nerozříznete, protože tyto děti mají nyní citlivou pokožku!

Krok 3. Jakmile je jedna noha dokončena, zopakujte všechny procesy na druhé noze a ujistěte se, že měření jsou přesná, aby se obě nekolidovaly.

Nyní, když máte všechny vyříznuté otvory pro nohy, vyzkoušejte je, pokud jsou příliš velké nebo malé, upravte podle toho buď větší odříznutím většího, nebo přidáním k menším, jako je jehla a nit (to lze provést po krok čtyři).

Krok 4. Nyní je čas na nějaké kouzlo! Vezměte obě nohy a držte je u sebe na jejich základně, kde se budou překrývat; poznamenejte si toto místo, protože určí, jakým způsobem tyto bezedné kalhoty při pozdějším nošení splývají.

Krok 5. Přišpendlení na místě prošijte každou stranu pomocí šicího stroje (nebo ručního stehu, pokud dáváte přednost), ale ponechte dostatečně široký otvor, abyste do něj mohli prostrčit ruce.

Jakmile jsou zašité, dejte si je znovu, abyste viděli, jak vypadají. Pokud je šev příliš nízký nebo vysoký, můžete jej upravit rozšířením, ustřižením nebo přidáním, protože obě nohavice pěkně padnou.

Mohu si prodloužit mateřskou dovolenou?

Ženě, která porodila do 31. prosince 1994, náleží mateřská dovolená v délce až 12 týdnů. Kromě toho si může od svého zaměstnavatele vzít neplacenou rodičovskou dovolenou s chráněným zaměstnáním, pokud se dítě narodilo nebo se stalo jeho povinností dne 1. ledna 1995 nebo později.

Pokud by nedošlo k těhotenství, bylo by to považováno za osvojení, a proto je nárok pouze na jeden týden.

V některých případech může mít vaše společnost jiné zásady, takže byste se měli nejprve informovat u nich, jinak vám během této doby nemusí zaplatit, což by mohlo vést k vážným finančním problémům.

Pokud žádný z těchto režimů neplatí, stále existují způsoby, jak prodloužit svůj nárok na placenou dovolenou tím, že si vezmete dovolenou za kalendářní rok nebo dny nemoci, v závislosti na tom, jak dlouho chcete odejít.

Můžete být vyhozeni za to, že jste během těhotenství nemocní?

Těhotenství je těžké období pro každou ženu. Většina žen se na to těší jako na nejúžasnější zážitek svého života, ale bohužel ne všechna těhotenství jsou taková.

Mnoho těhotných žen trpí ranními nevolnostmi a dalšími komplikacemi, kvůli nimž se cítí extrémně špatně, ale nemají jinou možnost, než chodit každý den do práce, protože doma prostě není nikdo jiný, kdo by se o ně mohl postarat nebo je krýt, když jsou ony. pryč. A právě zde narazíte na potíže, pokud váš zaměstnavatel nepovolí sick days během těhotenství!

Zatímco federální zákon zaručuje bezpečné podmínky na pracovišti bez ohledu na pohlaví, některé státy také nabízejí nastávajícím matkám větší ochranu než jiné, takže před nástupem do jiné práce s flexibilní pracovní dobou věnujte pozornost tomu, jaké zákony ve státě existují.

Dostanu zaplaceno za další mateřskou dovolenou?

Každý zaměstnavatel se může svobodně rozhodnout, kolik dodatečné mateřské dovolené je ochoten vám poskytnout, pokud vůbec nějakou. Pokud vaše společnost nabízí placené volno pro čerstvé matky podle FMLA nebo státního zákona, pak to obvykle platí i při delším neplaceném volnu.

Na základě zákona o rodinné a zdravotní dovolené (FMLA) můžete mít také nárok na čerpání až 12 týdnů rodičovské dovolené bez nároku na odměnu. Ačkoli to federální zákon nevyžaduje, někteří zaměstnavatelé poskytují výhody placené rodinné dovolené, takže se u svého oddělení lidských zdrojů informujte o tom, co je k dispozici z hlediska finanční podpory během těchto měsíců, které po porodu mění život.

Poznámka: Některé státy mají zákony požadující od určitých zaměstnavatelů, aby umožnili zaměstnancům, kteří tam pracují, určitou dobu, aby si vzali až určitý počet týdnů volna z důvodu jejich zdravotního stavu nebo stavu nejbližšího člena rodiny. minout!

Kolik je peněžitá pomoc v mateřství v SSS 2021?

Peněžitá pomoc v mateřství se zvyšuje na 100 % průměrného měsíčního platu matky nebo P50 000,00 P měsíčně po dobu nepřesahující 78 týdnů od 60 dnů před porodem až do sedmi (14) týdnů po porodu.

Kolik týdnů před termínem porodu bych měla nastoupit na mateřskou dovolenou?

V závislosti na tom, kde pracujete, budete s největší pravděpodobností muset dát svému zaměstnavateli prohlášení o záměru alespoň dva týdny před odchodem na mateřskou dovolenou.

Je to stejné jako jakýkoli jiný typ volna v práci – stejně jako při plánování dovolené nebo žádosti o pracovní dny. Měli byste si promluvit se svým manažerem o tom, jak dlouho trvá, než personální oddělení a mzdová agenda zpracují papíry, aby si mohli tuto nepřítomnost náležitě rozpočítat.

Kromě toho mějte na paměti, že pokud je to možné, očekává se, že zaměstnankyně budou mít plán návratu do práce do čtyř měsíců po porodu (nebo adopci).

Pokud vás lékař propustí dříve než čtyři měsíce po porodu, může být nutné poskytnout další prohlášení o záměru. Některé státy také vyžadují, aby zaměstnavatelé nabízeli krátkodobé invalidní pojištění pro těhotenství nebo porod, ale to se v jednotlivých státech liší.