Kolik stojí vysoká dětská židlička? Vše, co potřebujete vědět

Kolik stojí dětská vysoká stolička? Cena dětské vysoké židle se pohybuje mezi 30 a 300 $ v závislosti na faktorech, jako je značka, design, barva atd.

Průměrná cena se pohybuje od 50 do 100 USD. Existují také levnější možnosti, které jdou za méně než dvacet dolarů, ale mají tendenci být chatrné a snadno rozbitné, takže je nejlepší držet se dál od těchto modelů, pokud si můžete dovolit něco lepšího.

Někteří lidé říkají, že nákupem drahého ušetříte peníze, protože levné vysoké židle mají často díly, které je třeba každých pár měsíců vyměnit, zatímco ty odolné mohou vydržet několik let nebo dokonce desetiletí, než budou vyžadovat výměnu dílů!

Budete chtít, aby vysoká stolička vašeho dítěte zapadla do celkové výzdoby vašeho domova, takže je nejlepší vybrat si barvu a design, které se vám líbí.

Jaký je rozdíl mezi high back booster a backless booster?

Vysoký posilovač zad poskytuje větší ochranu proti bočnímu nárazu než posilovač bez zad. Také umístí bezpečnostní pás tak, aby vedl přes rameno a klíční kost vašeho dítěte, nikoli na krk nebo hrdlo.

Posilovač zad se obvykle používá pro děti, které váží alespoň 40 liber, ale ještě se správně nevejdou na bezpečnostní pás pro dospělé bez opěrky hlavy vozidla – obvykle mezi šesti a osmi lety v závislosti na hmotnosti a výšce.

Většina odborníků se shoduje na tom, že byste měli své dítě držet zády ke směru jízdy co nejdéle (ideálně do čtyř), pak je přepnout na směr po směru jízdy, dokud nebude dostatečně velké na to, aby mohlo používat běžný bezpečnostní pás s opěrkou hlavy auta (výška alespoň 65 palců). ).

Jakmile přejdou na posilovače, je nejlepší použít posilovač polohování pásů, dokud nedosáhnou limitů výšky a hmotnosti pro použití pouze bezpečnostního pásu automobilu (obvykle mezi osmi a 12 lety), v závislosti na jejich velikosti.

Kolik by mělo dítě vážit, aby sedělo v posilovně?

Podsedáky jsou navrženy tak, aby je mohly používat děti, které váží alespoň 40 liber nebo splňují požadavky na výšku a váhu pro použití podsedáku. Použitím podsedáku namísto samotného bezpečnostního pásu můžete svému dítěti pomoci zůstat v bezpečí při každé jízdě ve vašem vozidle.

Kdy mohou děti přestat používat podsedák?

Kdy mohou děti přestat používat podsedák? Americká akademie pediatrů (AAP) doporučuje, aby děti používaly posilovač polohování pásů, dokud nedosáhnou maximální výšky a hmotnosti pro jejich sedadlo.

Obvykle k tomu dochází ve věku od 8 do 12 let, ale poraďte se s pediatrem vašeho dítěte, abyste určili, kdy je to vhodné.

Případně, pokud si nejste jisti, zda vaše dítě splňuje toto kritérium nebo jak nejlépe chránit jeho bezpečnost ve vozidle, zvažte spolupráci se zkušeným právníkem pro autonehodu, který může být schopen zodpovědět vaše dotazy ohledně toho, jaká opatření je třeba přijmout. pořízená po nehodě.

Mohlo by to pomoci zajistit, že vaše rodina dostane veškerou nezbytnou kompenzaci po takových traumatických událostech, jako jsou autonehody z nedbalosti ostatních řidičů.

Může moje dítě používat posilovač zad?

Americká akademie pediatrů doporučuje, aby děti jezdily na sedadle s polohováním pásů, dokud nedosáhnou výšky alespoň 160 cm a hmotnosti 80 liber.

Jak dlouho by mělo být dítě v pětibodovém pásu?

Dítě by mělo být v pětibodovém pásu až do 40 liber. Děti jsou obvykle dostatečně velké na to, aby mohly používat běžné bezpečnostní pásy ve věku šesti nebo sedmi let, v závislosti na jejich výšce a váze. Pokud je vaše dítě v tomto věku stále připoutáno podle zákona o nízkých bezpečnostních pásech, bylo by nejlepší, aby zůstalo v posilovači, dokud nedosáhne velikosti dospělého.

Jako u každého pravidla existuje několik výjimek, ale tato příručka vám může pomoci učinit informované rozhodnutí o tom, kdy může přechod z jednoho typu zádržného systému na jiný fungovat lépe pro vaši situaci.

Může moje 4leté dítě používat podsedák s vysokým opěradlem?

Odpověď je ano! Mnoho rodičů si klade otázku, zda by měli své dítě přemístit z autosedačky ve čtyřech letech. Americká akademie pediatrů (AAP) doporučuje, aby děti pokračovaly v jízdě v posilovači polohování pásů, dokud nebudou dostatečně velké, aby pás pro dospělé správně seděl, aniž by jej používaly, což se obvykle stává mezi osmi a dvanácti lety.

Každý rok však více států přijímá legislativu, která vyžaduje, aby děti vyšší než 40 liber nebo více než čtyřicet palců používaly posilovače s vysokými zády namísto nižších modelů bez zad, protože to snižuje riziko zranění asi o 54%. Několik faktorů může ovlivnit vaše rozhodnutí o tom, kdy je váš syn nebo dcera připraveni na tento další krok, včetně toho, jak sedí ve své současné autosedačce, jaká je výška & hmotnost.

Například, pokud je vaše dítě nízké nebo má nízký svalový tonus, nebude schopno správně sedět v posilovači, aniž by se svalilo. Pokud břišní pás vozidla spočívá na jeho břiše místo vysoko přes jeho boky (což může způsobit vážné poškození během nehody), je to také další známka toho, že je čas, abyste přešli na nový model.

Kdy může dítě použít posilovač zad?

Když váží alespoň 40 liber a jsou ve věku od čtyř do osmi let, podle Americké akademie pediatrů. Děti by však měly v tomto typu sedačky zůstat, dokud nepřerostou její výškové požadavky.

Jak změníte polohu naklonění na Graco 4Ever?

Sklopte opěradlo sedadla zatlačením dolů na každou stranu opěrky hlavy. Vytáhněte ji nahoru a zatlačte na ni, aby zapadla na místo. Když je vaše dítě připraveno na změnu, složte nebo roztáhněte podle potřeby s minimální námahou! Není potřeba navlékání popruhů – jednoduše posuňte tyč pro nastavení výšky ramene dopředu a kdykoli ji vytáhněte, abyste upravili délku postroje!

Chcete-li nainstalovat cestovní příslušenství, jako jsou držáky nápojů a odkládací přihrádky, jednoduše je zacvakněte jednou rukou, aniž byste museli cokoli odinstalovat!

Graco Nautilus je standardně dodáván s polstrovanými područkami, které poskytují pohodlí během těchto dlouhých cest, takže můžete sedět a odpočívat při sledování filmů nebo se trochu vyspat, zatímco vaše dítě bude tvrdě spát! Tato autosedačka je skvělá na cesty a je schválena FAA! Na všechny autosedačky Graco se vztahuje omezená doživotní záruka.