Kolik plen přichází v poctivém balení? Přečti si tohle!

Kolik plen přichází v poctivém balení? Na tuto otázku neexistuje správná odpověď, protože záleží na značce plen a velikosti balení.

Většina poctivých balení však obsahuje 18 až 24 plen. To znamená, že budete pravděpodobně muset zakoupit více než jedno balení, abyste měli dostatek plen pro vaše dítě.

Mějte na paměti, že novorozenci procházejí asi osmi výměnami plenek denně, takže budete potřebovat ještě více plen, pokud je vaše dítě ještě malé. Ujistěte se, že máte zásoby plen, než vám dojdou! Nechcete zůstat bez nich, když je vaše dítě nejvíce potřebuje.

Pokud hledáte spolehlivý a cenově dostupný zdroj plen, zvažte Poctivé plenky. balení obsahuje 24 plen a nabízíme dopravu zdarma do všech 50 států.

Jakou velikost plen nosí děti nejdéle?

– Novorozenci: Novorozenci nosí pleny v průměru asi čtyři až sedm hodin denně. – Kojenci: Po prvním nebo dvou týdnech života mají kojenci tendenci si během doby bdění (což je přibližně 12 hodin) dát tři až čtyři zdřímnutí. To znamená, že vaše dítě bude pravděpodobně potřebovat šest až osm výměn plen denně, dokud nebude staré alespoň pět měsíců.

– Batolata: Jakmile překročíte dětství, můžete očekávat, že vaše dítě bude potřebovat pouze jedno zdřímnutí po většinu dní mezi půlnocí a úsvitem. To obvykle snižuje počet výměn plen až na pět za den až do batolecího věku.

Neexistuje žádný konkrétní věk, kdy by děti přestaly potřebovat tolik plen – i když existují určité příznaky, které si rodiče začínají všímat, když se děti blíží věku, kdy se děti učí na nočník, například když si více uvědomují své tělesné funkce a začnou se bránit nošení plen.

– Předškoláci: Většina předškoláků se učí na nočník během dne ve věku tří let, i když některým to může trvat trochu déle. To znamená, že jim na noc většinou stačí jedna plenka.

– Děti ve školním věku: Děti ve školním věku obvykle potřebují plenku pouze na spaní, takže se opět díváte na šest až osm výměn za den. – Teenageři: Není neslýchané, že teenageři stále vyžadují pleny přes noc nebo příležitostně během spánku, ale to bývá méně časté než u mladších dětí.

Obecně platí, že většina vydrží přes den, aniž by potřebovala plenku. Jakou velikost plen tedy děti nosí nejdéle? Odpověď – záleží!

Ale v průměru budou novorozenci potřebovat plenky asi na čtyři až sedm hodin denně, kojenci budou potřebovat šest až osm přebalování denně až do věku pěti měsíců, batolata budou potřebovat pět přebalování za den, předškoláci jedno přebalování v noci a školní… věkové děti a teenageři obvykle potřebují plenku pouze před spaním.

V jakém věku děti přestávají nosit plenky velikosti 1?

Neexistuje žádný přesný věk, kdy děti přestanou nosit plenky velikosti jedna, ale obvykle k tomu dochází ve věku kolem osmi až deseti týdnů. V tomto okamžiku začínají jíst pevné látky a pít více než jen mateřské mléko nebo umělou výživu.

To přirozeně způsobuje, že jejich pohyby střev jsou silnější a pro plenku je těžší je udržet. V této fázi růstu většina rodičů přejde na plenku velikosti dvě, takže je menší pravděpodobnost nehody, když jsou venku na pochůzkách s dítětem.

Jakmile přejdete na velikost tři až šest, měli byste je používat, dokud vaše dítě nedosáhne věku pro trénink na nočník (který se obvykle pohybuje mezi 24 měsíci – 36 měsíci). Během tohoto období je velmi důležité nenechávat žádné mezery mezi změnami, protože to může vést k vyrážce plen.

Některé děti mohou nosit velikost jedna až do věku 12 měsíců, ale to není norma. Přibližně 95 % miminek přeroste svou velikost v době, kdy dosáhnou věku deseti týdnů.

Pokud se tedy ptáte, zda přejít na větší velikost plenky či nikoli – pokračujte a udělejte změnu! Vaše ratolest bude s největší pravděpodobností pohodlnější a méně náchylná k nehodám. A jako bonus si pravděpodobně z dlouhodobého hlediska ušetříte nějaké peníze tím, že budete používat méně plenek týdně.

Jaká značka plen je nejlepší?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď. Různí rodiče mají různé preference a to, co funguje dobře pro jednu rodinu, nemusí fungovat dobře pro jinou. To znamená, že existuje několik značek, které bývají mezi rodiči oblíbené.

Jednou z nejoblíbenějších značek plen je Pampers. Nabízejí různé produkty, včetně jednorázových plen, tréninkových kalhotek a ubrousků.

Rodiče je milují, protože jsou měkké, savé a dobře padnou. Další oblíbenou značkou je Huggies. Vyrábějí jak jednorázové, tak látkové plenky, stejně jako ubrousky a krémy na plenkovou vyrážku. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné.

Nakonec, nejlepší značka plen je ta, která nejlépe vyhovuje vaší rodině. Vyzkoušejte několik různých značek a uvidíte, která se vám a vašemu dítěti líbí nejvíce.

Mezi oblíbené značky plen patří:

-Pampers

– Huggies

-Luvs

-Kirkland Signature (Costco) plenky

-Plenky sedmé generace

Měli byste si dát plenky do registru?

Neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď a liší se od jednoho páru k druhému. Někteří rodiče preferují jednorázové pleny, jiní používají hadřík se špendlíky, ploché nebo předsklady.

Je jen na vás, zda chcete, aby si vaši hosté koupili něco z toho do dárkové tašky na miminko! Pokud si vyberou sadu plen (tkaninu), ujistěte se, že váš registr obsahuje také kryty a ubrousky – jinak by na seznamu hostů mohli být někteří zklamaní přátelé a členové rodiny!

Další tip: pokud většina vašich hostů nebydlí poblíž místa, kde jste registrováni v obchodě, jako je BuyBuy Baby, zvažte přidání Amazon.com jako možnost, protože mohou snadno odesílat kamkoli v Americe i mimo ni!