Jak si vyberu ohrádku? Průvodce!

V této příručce probereme, jak si vybrat ohrádku. Při výběru nejlepší ohrádky pro vás a vaše dítě je třeba zvážit několik věcí.

Jak často se bude používat? Bude se muset složit nebo snadno rozložit? Je přenositelnost problémem, pokud budete používat více místností v domě, nebo chci snadné skladování? Otázky mohou pokračovat dál a dál!

Zde je několik faktorů, které vám mohou pomoci při výběru:

– Jaká místnost je pro nás vhodná právě teď v této životní etapě s naší rodinnou dynamikou? – Pokud máme starší děti, které stále rády přelézají dětská vrátka (nebo vyskakují z vysokých židliček), jak bezpečné je moje rozhodnutí udržet je v bezpečí, zatímco si budou samostatně hrát, což rozvíjí jejich jemné motorické dovednosti & dozvědět se více o následcích.

– Budeme cestovat za rodinou a přáteli, kteří nemají děti? Pokud ano, jaká velikost je nejlepší pro kufr auta nebo úložný prostor letadla (nebo jestli je to malé vozidlo).

– Jaký prostor tato ohrádka zabere většinu času, když se snažím zabavit své dítě při domácích pracích?

Jak dostat zatuchlý zápach z balení a hrát?

• První věc, kterou byste měli udělat, je důkladně vyčistit.

• Vyjměte matraci a sundejte všechny ostatní odnímatelné části, abyste je mohli vyprat samostatně.

• Před dalším mytím mýdlem vše namočte alespoň na hodinu do směsi horké vody a octa. Před opětovným složením nebo použitím nechte zcela vyschnout!

Nezapomeňte také zkontrolovat štítky pro konkrétní pokyny, jak se nejlépe zbavit vašeho konkrétního problému se zatuchlým zápachem. Některé skvrny jsou obtížnější než jiné, ale tato metoda funguje dobře při odstraňování zápachu plísní, které nepronikly příliš hluboko do vláken tkaniny.

Dělá zázraky také při odstraňování pachů moči z látkových plen (podívejte se na našeho úplného průvodce zde). Jakékoli silné chemické pachy by měly být před použitím vyvětrány a omyty.

• Do pracího cyklu můžete přidat také trochu jedlé sody pro extra posílení deodorizační síly!

Kdy mám vyjmout novorozeneckou vložku z autosedačky?

Mnoho rodičů si není jistých, kdy jej odstranit. Doporučuje se, abyste tak učinili poté, co vaše dítě dosáhne přibližně 13 liber. K tomu obvykle dochází ve věku kolem šesti měsíců, ale některá miminka mohou mít více místa, než dosáhnou tohoto milníku, zatímco jiná mohou potřebovat trochu déle, než se tam dostanou.

Pokud se například vaše dítě narodilo předčasně nebo má jiné zdravotní potíže, které vedou k pomalejšímu růstu, než je průměr, jeho časová osa bude odpovídajícím způsobem upravena.

Kdy mohu vyjmout kojeneckou vložku Chicco?

Nosítko Chicco je navrženo tak, aby se do něj vešlo dítě od narození do 30 liber. Vložka by se měla používat pouze při přepravě a nošení dětí do 20 liber a lze ji kdykoli po použití vyjmout v závislosti na hmotnosti vašeho dítěte.

Pokud chcete kojeneckou vložku Chicco vyjmout, aby vaše dítě v nosítku příliš neztěžklo, doporučujeme ji vyjmout dříve, než dosáhne 15 liber nebo jakmile začnou kopat nožičkami.

Do kapes nosítka nedávejte předměty, jako jsou hračky nebo dudlíky, protože by mohly způsobit udušení, pokud by je vaše ratolest spolkla. Mnoho rodičů miluje používání našich ergonomických nosičů pro jejich jedinečný robustní design, který jim umožňuje bezpečně nosit své děti.

Jak vyčistit hřiště Chicco Lullaby?

Za prvé, tato hrací plocha Chicco se snadno čistí. Můžete jednoduše použít mokrý hadřík s mýdlem a setřít jej, pokud jsou na podložce nějaké skvrny nebo nečistoty. Pokud chcete něco odolnějšího, vyjměte všechny díly (rám kočárku, rám přebalovacího pultu) z jejich slotů v hlavním rámu a vyjměte tyto díly také od sebe.

Získejte kbelík naplněný mýdlovou vodou a ponořte je do něj spolu s několika ručníky pro účely sušení. Po důkladném umytí je buď nechte uschnout na vzduchu, nebo je po úplném vysušení dejte zpět dohromady, než vše znovu uložte do cestovní tašky!

Tímto způsobem budou vaše dětské hřiště vypadat jako nové i po použití více dětmi.

Jak čistíte Graco Pack N Play Napper?

Graco Pack N play Nappers může být obtížné čistit, protože mají tolik různých částí. Podložka a hlavní základna vyžadují samostatné čištění, protože jejich funkce se navzájem velmi liší.

Kromě toho budete chtít rozebrat všechny odnímatelné části vašeho Graco pack ‚n‘ play, abyste se rychle dostali do všech štěrbin, které shromažďují nečistoty.

Možná budete také potřebovat speciální čistič na některé látky nebo povrchy, když přijde čas je vyprat. Pokud se necítíte dobře, když to děláte sami, poraďte se s místní prádelnou o praní prádla, než pošlete svou!