Kniha Jak opravit dětskou desku

Máte dětskou desku, která potřebuje opravu? Ať už se jedná o potrhanou stránku, povislou páteř nebo jen o běžné opotřebení, existují způsoby, jak to opravit!

S trochou času a úsilí můžete udělat oblíbenou knihu vašeho miminka jako novou. V tomto návodu vás naučíme, jak opravit dětskou desku.

Zde je několik tipů, jak opravit dětské desky:

-Roztrhané stránky lze opravit průhlednou páskou nebo lepidlem. Nezapomeňte zahladit okraje stránky, aby se o nic nezachytila.

– Povislou páteř lze opravit vyztužením páskou nebo lepidlem. Můžete také zkusit knihu jemně ohnout zpět do tvaru.

-Opotřebované rohy lze zastřihnout nůžkami. Jen pozor, abyste toho neuřízli moc!

-Pokud se kryt odděluje, můžete jej znovu připevnit páskou nebo lepidlem.

S trochou TLC můžete udělat desku vašeho dítěte, aby vydržela po mnoho let! Vyzkoušejte tyto tipy, až budete příště potřebovat opravit knihu.

Jak dlouho předem posíláte pozvánky na miminko?

Načasování pozvánek na miminko může být složité. Chcete dát hostům dostatek času, aby si vyčistili svůj rozvrh, ale nechcete, aby se událost zdála příliš daleko v budoucnosti. Dobrým pravidlem je rozesílat pozvánky čtyři až šest týdnů předem. Vaši hosté by tak měli mít dostatek času na plánování, aniž by se akce zdála příliš daleko.

Pokud si nejste jisti, kdy své pozvánky odeslat, buďte opatrní a odešlete je o něco dříve než později. Tímto způsobem si můžete být jisti, že každý má dostatek času na to, aby se mohl zúčastnit.

A pokud to někteří lidé nezvládnou, nevadí! I tak se skvěle pobavíte při oslavě příchodu vašeho drobečka.

Máte nějaké další tipy na rozesílání pozvánek na miminko? Podělte se o ně v komentářích níže!

Jak funguje losování dětských plen?

Tombola plen je oblíbenou hrou, kterou lze hrát na dětských sprchách. Princip hry je jednoduchý – každý host přinese balíček plen do sprchy a poté je náhodně vybrán jeden výherce, který obdrží všechny plenky.

Pokud chcete přidat trochu vzrušení do vašeho dalšího miminka, zvažte uspořádání tomboly o plenky! Funguje to takto:

Každý host si do sprchy přinese balíček plen (jakékoli velikosti). Můžete buď nechat všechny, aby si na oslavu přinesli plenky, nebo je požádat, aby je odevzdali předem. Pokud se rozhodnete, že si hosté přinesou plenky na večírek, ujistěte se, že máte k dispozici nějaký typ nádoby (koš, tašku atd.), abyste je mohli sbírat.

Na začátku sprchy vylosujte jméno z klobouku (nebo použijte jinou náhodnou metodu), abyste určili prvního výherce. Tato osoba obdrží všechny plenky, které byly přineseny na večírek.

Pro každé další kolo vyberte jiného hosta, který se stane vítězem. Poslední stojící osoba (ten s nejvíce plenkami) je vyhlášena konečným vítězem!

Je třeba si uvědomit jednu důležitou věc: pokud plánujete pořádání tomboly o plenky, ujistěte se, že máte dostatek plen pro každého, kdo se zúčastní vaší sprchy – jinak může být někdo vynechán!

Jak umístíte na pozvánku tombolu s plenkami?

Slosování plen je skvělý způsob, jak získat plenky pro vaše miminko, a je snadné je dát na pozvánku. Zde jsou kroky:

Nejprve se rozhodněte, kolik plen rozdáte jako ceny. Tento počet se může lišit, ale doporučujeme mít alespoň 20-25 plen na cenu. Můžete také udělat menší nebo větší ceny v závislosti na velikosti vaší party a rozpočtu.

Dále si určete, jaký druh plen byste chtěli darovat. Doporučujeme zvolit oblíbenou značku jako Pampers Swaddlers nebo Huggies Little Snugglers. Můžete si také vybrat různé balíčky, pokud chcete dát hostům více než jednu možnost.

Poté vytvořte lístek do tomboly plen. Může to být jednoduchý kus papíru se slovy „Diaper Raffle“ v horní části a prostory pro hosty, aby napsali své jméno a kontaktní informace.

Nakonec přidejte k pozvánce lístek do tomboly plen! Můžete ji vložit jako přílohu nebo ji jednoduše zmínit na přední nebo zadní straně pozvánky.

Dodržováním těchto kroků můžete snadno dát na pozvánku na miminko tombolu a zajistit, že každý bude mít šanci vyhrát nějaké plenky pro své děťátko!

Co to znamená přinést knihu místo karty?

Když místo karty přinesete knihu, znamená to, že jste přinesli dárek v podobě fyzického předmětu. Může to být buď něco, co může daná osoba číst nebo používat, jako je kniha od konferenčního stolku, nebo něco osobního a určeného k vyjádření vašeho uznání druhé osobě.

Pokud si místo karty vezmete knihu, zkuste si vybrat nějakou speciální nebo jedinečnou, aby na večírku vyčnívala ze všech ostatních karet. Knihu můžete také zabalit do slavnostního papíru, aby vynikla.

Pokud hledáte alternativu k tradičním kartám, přinést knihu místo karty je vždy skvělá volba. Ukazuje, že jste si udělali čas na přemýšlení o osobě, které dáváte dárek, a je to jedinečný způsob, jak oslavit jakoukoli příležitost.