Kde koupit opakovaně použitelné plenky na plavání? Tipy

Kde koupit plavecké plenky pro opakované použití? Existuje několik různých míst, kde si můžete znovupoužitelné plenky koupit. Někteří lidé dávají přednost nákupu od online prodejců, zatímco jiní rádi chodí do kamenných obchodů.

Bez ohledu na to, jakou cestu se rozhodnete, existuje několik věcí, které byste měli mít při nákupu plaveckých plen na paměti.

Nejdůležitější je zajistit, aby plenka vašemu dítěti správně seděla. Měla by být dostatečně přiléhavá kolem pasu a nohou, aby se ve vodě nesvlékala, ale ne příliš těsná a nepohodlná. Také se chcete ujistit, že materiál je dostatečně savý, aby zachytil případné nehody.

Nakonec zvažte cenovku. Plavecké plenky se mohou pohybovat v ceně od 15 do 30 $ za pár, takže chcete najít nejlepší možnou nabídku. Udělejte si před nákupem malý průzkum a porovnejte ceny.

Ať už se rozhodnete koupit plavky kdekoli, buďte si jisti, že pořizujete kvalitní výrobek, který udrží vaše dítě v bezpečí a suchu při jeho plaveckých dobrodružstvích!

Kolik let trvá, než se plenka rozloží?

Než se plenka na skládce rozloží, trvá to asi 500 let. Jsou totiž vyrobeny z plastů a dalších syntetických materiálů, které se snadno nerozkládají.

Plenky také obsahují stopy toxických chemikálií, jako jsou dioxiny, které mohou znečišťovat životní prostředí, pokud skončí na skládkách. Takže i když mohou být jednorázové plenky pohodlné, nejsou šetrné k životnímu prostředí.

Pokud chcete snížit dopad na životní prostředí, zvažte použití látkových plen. Látkové plenky lze prát a opakovaně používat vícekrát, díky čemuž jsou udržitelnější než plenky na jedno použití. Navíc, když používáte látkové plenky, pomáháte snižovat množství odpadu, který končí na skládkách!

Kolik plen spotřebuje dítě za 2 roky?

Dítě spotřebuje asi 6000 plen za dva roky. Toto číslo se může lišit v závislosti na stravě dítěte, na tom, jak často se mění a na tom, zda chodí na nočník nebo ne. Plenky mohou být pro rodiče velkým nákladem, takže je důležité vědět, kolik jich budete potřebovat, předem.

Ušetřit můžete také hromadným nákupem nebo používáním kupónů na jednorázové plenky. Bez ohledu na to, jakou cestou se vydáte, ujistěte se, že máte dostatek plen, abyste přežili ty dva roky!

Další věc, kterou je třeba zvážit, pokud jde o plenky, je životní prostředí. Jednorázové plenky každý rok vytvoří více než 500 000 metrických tun odpadu na skládkách a podle Agentury pro ochranu životního prostředí představují více než tři procenta veškerého pevného odpadu v USA.

To je hodně plen! Pokud hledáte možnost šetrnou k životnímu prostředí, zkuste použít látkové plenky. Jejich mytí může vyžadovat trochu více úsilí, ale jsou šetrnější k životnímu prostředí a mohou vám z dlouhodobého hlediska ušetřit peníze.

Kolik plen potřebuje dítě v prvním roce?

Většina dětí prochází v prvním roce asi šesti až osmi plenkami denně. Budete potřebovat kolem 720-960 jednorázových plen nebo 240-300 látkových plen. Toto číslo se samozřejmě může měnit v závislosti na tom, jak často vaše miminko kaká a čůrá!

Pokud používáte jednorázové plenky, doporučujeme zásobit se ultra absorpčními plenkami Sam’s Club® Member’s Mark™. Jsou měkké, pohodlné a mají absorpční jádro, které uzamyká vlhkost – udrží vaše dítě suché a šťastné po celý den. Navíc jsou v různých zábavných designech, které si vaše ratolest zamiluje!

Pokud používáte látkové plenky, doporučujeme vyzkoušet látkové plenky Mark All-In-One od našeho člena. Snadno se používají a jsou ideální pro zaneprázdněné maminky na cestách! Navíc jsou v různých zábavných designech, které si vaše ratolest zamiluje!

Kde je ukazatel velikosti na plenkách Kirkland?

Na plenkách Kirkland není žádný ukazatel velikosti. Velikosti však obecně odpovídají standardním velikostem plen. Takže plenka velikosti tři by měla sedět většině dětí od osmi do patnácti liber.

Pokud si nejste jisti, jakou velikost koupit, je vždy nejlepší mýlit se na straně nákupu příliš velké velikosti než příliš malé. Vaše dítě tak může nosit plenku po delší dobu, než bude muset přepnout na další velikost.

A nezapomeňte, že plenky Kirkland jsou dodávány se zárukou spokojenosti s vrácením peněz, takže pokud s nimi nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, vždy je můžete vrátit a dostat své peníze zpět.

Plenky Kirkland jsou k dispozici také v jednorázových cvičebních kalhotkách pro batolata, která začínají cvičit na nočník. Tréninkové kalhotky se dodávají ve velikostech 2 až 4 a mají speciální design, díky kterému se vaše dítě cítí mokré, když čůrá, takže se může začít učit rozdíl mezi mokrem a suchem.

Tréninkové kalhotky jsou navíc extra savé, takže mohou během nehody pomoci udržet oblečení a nábytek vašeho dítěte v suchu.

Pokud hledáte vysoce kvalitní plenu za přijatelnou cenu, plenky Kirkland jsou skvělou volbou. Vyzkoušejte je ještě dnes a sami uvidíte, jak s nimi budete spokojeni vy i vaše miminko!