Kdy přestat používat Playpen? Nápady

Kdy přestat používat Playpen? Ohrádka Playpen je skvělým nástrojem pro použití ve vaší třídě, zejména pro studenty, kteří se potýkají s gramotností.

Mělo by se však používat pouze tehdy, když si děti osvojily nezbytné základní dovednosti, které potřebují, než přejdou od těchto typů činností k formálnějším písemným úkolům.

Jakmile si všimnete, že si vaše dítě během této doby rozvinulo slovní zásobu a porozumění a již nepotřebuje pomoc s porozuměním tomu, co čte nebo slyší, pak je čas je posunout dál!

Jak čistíte plastová dětská vrátka?

Pokud mají brány navrchu špinavou vrstvu, stačí je vyčistit mýdlem a vodou. Pokud jsou extra lepkavé nebo jinak špinavé, použijte ocet, abyste se zbavili toho nepříjemného pocitu.

V takovém případě budete na každý galon vody ve spreji potřebovat asi půl šálku octa! Poté jej důkladně otřete po obou stranách každého dveřního panelu, kde na něm mohou být ulpělé nečistoty nebo špína.

Jakmile to uděláte, nechte jej uschnout na vzduchu bez tření (i když je úplně vysušený). Do té doby se ničeho nedotýkejte! Když plastové dětské brány začnou stárnout a opotřebovávat se, nebo dokonce nové, které vypadají, že potřebují aktualizaci. Někdy nakonec vypadají takto.

Jak čistíte balíček pro 4 maminky a hrajete?

– Použijte přiložené ubrousky k odstranění všech nečistot nebo nečistot. Ujistěte se, že čistíte utěrky a nepoužívejte je s něčím jiným, dokud úplně neuschnou.

-Vezměte navlhčenou žínku a otřete vnitřek hřiště, zvláště v místech, kde by si děti mohly při hře strkat pusu. -Vysušte vnitřek hřiště suchým hadříkem.

-Vezměte si vysavač a zlehka projděte všechna místa, kde by mohly být skryté nečistoty. To se postará o veškeré nečistoty, které nebyly odstraněny samotnými ubrousky, ale pamatujte na to, že při práci kolem elektrických součástí na bloku n play použijte nízkou spotřebu energie.

Jak vyčistím ohrádku Angelbliss?

– K odstranění nečistot se doporučuje použít měkký a suchý hadřík nebo houbu. Pokud odolné skvrny přetrvávají, doporučujeme k čištění skvrn použít teplou vodu s jemným mýdlem. Nevystavujte se přímému slunečnímu záření, protože to může způsobit vyblednutí barvy materiálu krytu ohrádky.

– Jako vždy vám doporučujeme, abyste se před jakýmkoli rozhodnutím o produktech, které budou v kontaktu s pokožkou vašeho dítěte, poradit s pediatrem a provést průzkum.

Jak sušíte podložku do ohrádky?

Pokud jde o sušení podložky do ohrádky, můžete použít několik metod.

Podložku můžete sušit podšívkou, což může trvat déle než praní v pračce a sušení v sušičce, ale pravděpodobně to bude také šetrnější k vaší látce. Pokud máte velkou matraci do ohrádky, která je po nehodě promočená, můžete na tuto metodu potřebovat dva nebo tři dny.

Případně jej můžete jako obvykle vložit do pračky s jemným tekutým pracím prostředkem a poté sušit v sušičce při nízké teplotě (zhruba 30 stupňů Celsia).

Nepřesušte však, protože jinak by se plastové části rámu mohly časem zkroutit, takže před rozhodnutím, zda spustit další cykly až do úplného vysušení, zkontrolujte, jak dlouho je potřeba! Poté jej nechte vychladnout, než jej složíte nebo odložíte.

Můžete také použít sušičku, pokud vám nebude vadit poté trochu vyžehlit, protože mokrá látka má tendenci se snadněji mačkat, ale nejprve se ujistěte, že na matraci v dětské ohrádce nejsou žádné malé šrouby, které by nic držely pohromadě, protože by se mohly objevit. během tohoto procesu se uvolní a skončí uvnitř ztracené!

A vždy pamatujte na bezpečnostní rady i při sušení jakýchkoliv jiných věcí pro miminko – nikdy je nepřehazujte například přes otevřený oheň, nejen že je to nebezpečné, ale jejich sušení bude díky hořlavým materiálům trvat mnohem déle než obvykle.

Konečně, někteří rodiče přísahají na sušení prstenem, které zahrnuje použití prádelní šňůry nebo podobného předmětu připevněného bezpečně mezi dvě stěny. To může být dobrý nápad, pokud žijete na venkově a máte dostatek místa, ale je nepravděpodobné, že by to bylo možné nebo praktické pro většinu lidí žijících v bytě!

Jak vyčistím tkaninu pack and play?

– Smíchejte jeden díl vody se třemi díly bílého octa v rozprašovači. – Nastříkejte obal a hrací látku, dokud není úplně mokrá.

– Nechte působit 30 minut nebo déle, poté setřete horkou vodou a mýdlem na nádobí (nebo jiným běžným pracím prostředkem vašeho dítěte). Před dalším použitím nechte zaschnout.

U zvláště odolných skvrn vetřete do látky jedlou sodu a poté ocet; nechte působit přes noc (můžete to také udělat, pokud nemáte čas na druhý krok), poté vydrhněte horkou vodou a mýdlem na nádobí, jak je uvedeno výše. Tato metoda by měla odstranit i pachy plísní!