Kdy potřebujete ohrádku? Přečti si tohle!

V této příručce probereme, kdy potřebujete ohrádku? Dětskou ohrádku možná budete potřebovat, pokud:

-Máte nové miminko, které ještě neleze ani nechodí

-Máte starší dítě, které se rádo navštěvuje a hraje si s novým miminkem

-Váš dům je plný lidí a dítě nemá kde spát nebo se bezpečně plazit

-Jedete na výlet a nechcete si s sebou brát spoustu dalšího vybavení

-Miminko spí ve vašem pokoji a vy je chcete mít neustále na očích.

Jak zamykáte ohrádku Baby Trend?

Chcete-li zamknout ohrádku Baby Trend, musíte nejprve otevřít dvířka.

Poté najděte dvě tlačítka na horní straně ohrádky a stiskněte je k sobě. Po stisknutí obou tlačítek se ohrádka uzamkne.

Pro odemknutí ohrádky stiskněte a podržte tlačítko na levé straně, dokud se kontrolka nerozsvítí zeleně. Poté tlačítko uvolněte a opakujte pro tlačítko na pravé straně.

Jak uzamknete balíček ingenuity a hrajete?

Ingenuity pack and play jsou navrženy s ohledem na bezpečnost, takže je můžete uzamknout, aby bylo vaše dítě v bezpečí. Uzamykací mechanismus se snadno používá a zabraňuje vašemu dítěti, aby samo otevřelo hřiště.

Jednoduchým otočením ciferníku zajistíte, že vaše dítě bude v balení v bezpečí a bude si hrát. Když se uzamykací mechanismus nepoužívá, zabrání vašemu dítěti v přístupu do nebezpečných oblastí hřiště. Tato funkce je důležitým doplňkem každého balení a hraní, protože pomáhá udržet vaše dítě vždy v bezpečí.

Při výběru balíčku a hraní pro svou rodinu nezapomeňte vzít v úvahu uzamykací mechanismus. Je to jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků tohoto typu produktu. Díky uzamykacímu mechanismu si můžete být jisti, že vaše dítě je při hře v bezpečí.

Jak zamykáte ohrádku Graco?

Postup uzamčení ohrádky Graco je následující:

– Otevřete pero uvolněním západek po stranách.

– Sklopte přední a zadní panel.

-Zvedněte středový panel a zajistěte jej na místě pomocí klíče. Klíč se vkládá do otvoru ve spodní části panelu. Otočte jí doprava, abyste ji zajistili na místě.

Pokud potřebujete ohrádku odemknout, otočte klíčem doleva. Klíč uschovejte na bezpečném místě, aby k němu neměly přístup děti. Nikdy nenechávejte své dítě bez dozoru v zamčené ohrádce!

Máte-li jakékoli dotazy ohledně používání ohrádky Graco, přečtěte si příručku dodanou s vaším produktem.

Jak klikáte na strany ohrádky?

Na tuto otázku neexistuje správná nebo špatná odpověď, protože každý kliká jinak, ale zde je několik tipů, jak klikat na strany ohrádky:

– Pomocí své dominantní ruky klikejte na strany ohrádky. To vám usnadní a zrychlí klikání.

– Klikněte pokaždé na stejné místo. To vám pomůže vytvořit rytmus a usnadní klikání po stranách ohrádky.

– Při klikání na strany ohrádky mějte uvolněné ruce. Napětí může způsobit chyby a zpomalit vás.

Jak poznáte, že je ohrádka příliš malá?

Obecným pravidlem je, že ohrádka by měla být alespoň dvakrát delší než vaše dítě. Například, pokud je vaše dítě dlouhé 20 palců, ohrádka by měla být alespoň 40 palců dlouhá.

– Pokud nemůžete najít ohrádku, která je dostatečně velká pro vaše dítě, doporučujeme zakoupit dvě ohrádky menších rozměrů a jejich umístěním dohromady vytvořit jednu velkou ohrádku, která bude splňovat všechny vaše potřeby i potřeby vašeho dítěte!

Jak poznáte, že je čas přejít z používání ohrádky?

Neexistuje žádný přesný věk nebo časový okamžik, kdy se to musí stát; každé dítě je jiné, takže pro přechod z ohrádky neexistuje ideální věk.

Dobrou zprávou však je, že jakmile se děti mohou plazit, obvykle nechtějí mít nic společného s ohrádkou, takže to můžete využít jako příležitost, jak je přestat používat.

– Pokud vaše dítě vykazuje známky toho, že je připraveno na více prostoru, pak je čas začít s přechodem!

Jak uzamknete strany balíčku a hrajete?

Když si koupíte balíček a hrajete, je dodáván s již sepnutými stranami. Je to proto, aby vaše miminko, které přeroste z postýlky, ale ještě není úplně připravené spát ve velké posteli, mohlo použít batoh a hrát si jako alternativní místo na spaní pro spánek nebo přenocování u babičky!

K uzavření všech čtyř stran batohu a hraní nepotřebujete žádné luxusní vybavení – stačí těchto několik jednoduchých kroků: Nejprve se ujistěte, že každá strana má dva protilehlé rohy připevněné zipy.

Za druhé, získejte jeden roh na každém konci, kde se plastová síťka setkává s vnitřní tkaninou zarovnanou s odpovídajícím rohem na druhém konci (to bude složité, dokud si na to nezvyknete).

Za třetí, zapněte zipem dva rohy, které jsou proti sobě. Nakonec zastrčte volnou látku na spodní straně batohu a hrajte si, aby o ni dítě nemohlo zakopnout. A voila – váš balíček a hra jsou nyní uzamykatelné!