Kdy může dítě sedět na vysoké židličce v restauraci? Průvodce

V této příručce budeme diskutovat o tom, kdy může dítě sedět na vysoké židličce v restauraci.

Většina rodičů vždy chce vědět, kdy může být hlídání dětí na vysoké židličce v restauraci. Máte malého, který je připravený sedět na vysoké židličce, když jdete ven jíst? Pokud ano, kdy to mohou udělat a jaká jsou pravidla, kdy by měli být umístěni na vysokou židli? Tento blogový příspěvek odpoví na tyto a další otázky.

Kdy může dítě sedět na vysoké židličce v restauraci

Vysoká stolička je židle s připojeným podnosem, na kterém může dítě sedět. Vysoké stoličky jsou obvykle používány rodiči, kteří chtějí, aby jejich děti seděly ve výšce stolu a ne se skláněly nebo seděly na běžných židlích a stoličkách (vývoj dítěte vhodná praxe).

Rodiče nemohou dát své dítě do vysoké stoličky v restauraci, pokud je mladší jednoho roku.

Většina restaurací vyžaduje, aby kojenci zůstali sedět ve své vlastní dětské sedačce, ale některé děti dovnitř vůbec nepouštějí.

Když vaše miminko začne lézt ze židle, je na čase ho naučit, jak funguje správná etiketa v restauraci. Obvykle se to stane kolem šesti měsíců a podniky nemají rády, když pobíhají, takže jim zakážou vstup do 12 měsíců.

Pokud máte aktivní dítě, které se již převaluje, uvažoval bych o nákupu dětské sedačky do auta, ale pokud je stále v autosedačce, možná ho budete muset při stolování držet.

Jsou jídelní židličky v restauraci bezpečné?

Restaurační jídelní židlička není pro vaše dítě bezpečná. Může způsobit vážná zranění nebo dokonce smrt v některých případech v závislosti na události, která se s ním stane. Zde je několik důvodů, proč byste tyto židle nikdy neměli používat:

Tento typ židle má komplikované popruhy, do kterých mnozí rodiče nechápou, jak do nich své děti správně upevnit. To způsobí nehodu, kdy vypadnou nebo se uvolní při sezení.

Vysoké židličky nemají žádný spolehlivý systém bezpečnostních pásů, díky nimž jsou děti náchylné k pádu, pokud se o něco opírají, šplhají na věci atd. Nedostatek kvalitní ochrany dělá z tohoto produktu ten, který se budete chtít v dohledné době vyhnout.

Jak připoutáte dítě na vysokou židli?

Existuje několik různých způsobů, jak připoutat své dítě na vysokou židličku. Můžete použít ramenní popruhy nebo můžete získat popruhy, které jdou kolem pasu a mezi nohama.

Ze zadní části vysoké židličky je také pás, který vede přes jednu nohu a pak pod nimi dalším otvorem na každé jejich straně, než jde přes hrudník, aby byla extra ochrana proti vypadnutí.

Vždy je nejlepší dělat to, co funguje i s vaším dítětem, protože nebude mít radost z toho, když bude připoutané, pokud to znamená, že se nemůže vůbec hýbat. Zkuste je připoutat tak, že při krmení použijete pouze jednu paži, abyste nakonec, až dojedli, mohli sundat druhou paži, aniž byste je příliš rozrušili.

Kdy může moje batole používat podsedák u stolu?

Pokud jsou alespoň 40 liber a mezi čtyřmi stopami a devíti palci vysoký, pak vaše batole může používat podsedák. Musí mít také dobré držení těla, aby byli v bezpečí, když sedí se zbytkem rodiny u jídla nebo svačiny.

Co je to Boppy Seat?

Sedátko Boppy se připevňuje ke standardní židli a používá se ke krmení nebo podpoře kojence. Dodává se ve třech kusech, které se zacvaknou pomocí pásků na suchý zip, včetně zadního kusu látky, který lze nastavit nahoru a dolů na hlavní části těla pro různě velké židle. T

uživatel sedí u svého stolu, zatímco je připojen k židli za nimi, takže mají něco dostatečně robustního, o co se mohou opřít, když drží své dítě, které sedí vzpřímeně mezi jejich nohama nebo přes jednu nohu přes druhou, směřující dopředu od nich.

odnímatelná opěrka hlavy poskytuje větší stabilitu, pokud vaše dítě potřebuje další pomoc s udržením krku rovně, dokud se nebude lépe ovládat.

Kdy může dítě používat židli Boppy?

Dítě může používat židli Boppy, když se dítě učí sedět. Pěnová podpěra zabraňuje miminku hrbit se, což jim pomáhá naučit se držet hlavu vzpřímeně bez namáhání krčních svalů. To podporuje správný vývoj svalů a udržuje páteř vašeho dítěte ve správné poloze.

Když si vyberete polštář Boppy pro kojení, ujistěte se, že má otvor nebo výřez, abyste mohli při kojení opřít ruce na obě strany dítěte. Ujistěte se, že tam nejsou žádné přezky nebo jiné předměty, které by mohly být nebezpečné, pokud by je zatáhly zvědavé prsty.

U většiny velkých prodejců, kde se prodávají krmné potřeby, jsou k dispozici různé kryty; to dává rodičům několik barevných možností, stejně jako možnosti polstrování v závislosti na tom, zda maminka chce větší pohodlí nebo se chce vyhnout přehřívání.

Kdy může dítě používat polštářek Boppy?

Polštář Boppy je ideální pro podepření vašeho dítěte při krmení z láhve, ale může být užitečný i jindy. Doporučený věk je od 0 do 12 měsíců.

Umíte dělat břicho na Boppy?

Ano, časování bříška na Boppy je nejen možné, ale také doporučené. S vaším dítětem otočeným směrem dolů k vám nebo nahoru pod mírným úhlem, aby vidělo vaši tvář a otevřelo hlavu až na 90 stupňů, bude pravděpodobně spokojeno mnohem déle, než když bude drženo ve vzpřímené poloze.

To mu dává více příležitostí procvičit si zvedání hlavy a zároveň dopřát mamince tolik potřebný odpočinek.

Zakřivené konce polštáře jsou ideální pro udržení kyčlí dítěte nad zemí, což pomáhá předcházet dysplazii kyčlí.

Možná je pro vás dokonce snazší používat k držení dítěte pouze jednu paži, než používat obě ruce, protože pod jejím břichem máte něco pevného, ​​místo abyste pod ním neměli nic, jako když ho položíte na zem.