Kdy byly vynalezeny jednorázové plenky Pampers? Nápady

Kdy byly vynalezeny jednorázové plenky pampers? V roce 1946 výzkumník P&G Marion Donovan použil sprchový závěs k vytvoření první voděodolné plenky. Její design byl vyroben ze dvou kusů nylonové látky s patentkami uprostřed, aby se daly dítěti snadno oblékat a svlékat.

Donovanův patent byl udělen v roce 1951, ale svůj produkt začala prodávat až později, když založila vlastní společnost Boater. V roce 1957, Procter & Co. Gamble získal Boater a začal prodávat jednorázové plenky pod značkou Pampers.

Od té doby je Pampers pojmem jednorázových plen. Společnost v průběhu let pokračovala v inovaci svých produktů a zavedla funkce, jako jsou indikátory vlhkosti a prodyšné materiály.

Dnes je Pampers lídrem na trhu jednorázových plen s podílem na celosvětovém trhu přesahujícím 20 %. A vypadá to, že toto číslo bude v následujících letech jen růst.

V roce 2016 měl celosvětový trh s dětskými plenkami hodnotu 35 miliard USD a očekává se, že do roku 2022 dosáhne 52 miliard USD.

Tento růst lze přičíst několika faktorům, včetně rostoucí úrovně příjmů v rozvojových zemích a zvyšujícího se povědomí o výhodách jednorázových plen. Pokud tedy hledáte investiční příležitost s vysokým růstem, pak nehledejte nic jiného než trh s dětskými plenkami!

Měli byste si na miminko vzít plenky?

Je to otázka, kterou mi neustále kladou a překvapivě ne vždy noví rodiče. Odpověď závisí na situaci vaší hostitelky/hostitelky:

Hostesky, které vás požadují, abyste přinesli plenky nebo dárkové karty jako dárky, to žádají, protože nechtějí být uvízlé s krabicemi plen velikosti [vložte číslo], když se nečekaně objeví přátelé, kteří chtějí pomoci s přípravou a vzít si nějaké jídlo pro sebe předtím mířit domů.

I když je to pochopitelné (a velmi promyšlené), představuje to problém pro hosty, kteří netuší, jak dlouho bude jejich pobyt na večírku, a kromě těch, kteří nemají peníze navíc, jen povalují a čekají na další využití kromě placení účtů.

Jak žádáte o plenky na miminko?

Nejlepší způsob, jak požádat o plenky jako dárek pro miminko, je vytvořit registr na Amazonu nebo jiném online prodejci. Díky tomu budou vaši hosté snadno vědět, co potřebujete, a budou si moci zboží zakoupit přímo z webu. Do svých pozvánek můžete také zahrnout poznámku, ve které svým hostům dáte vědět, že byste ocenili plenky jako dárek.

Pokud nechcete vytvářet registr, můžete jednoduše umístit vedle svého dárkového stolu cedulku, aby hosté věděli, že plenky jsou ceněny. Bez ohledu na to, jak o ně požádáte, plenky jistě ocení každý novopečený rodič!

S prvorodičem přichází tolik věcí: bezesné noci, nekonečné krmení a spousta špinavých plen. I když jsou některé věci, které nemůžete předvídat, jedna věc, která je zcela pod vaší kontrolou, je to, jaký druh plen používáte.

Jak umístíte na pozvánku tombolu s plenkami?

Chcete-li na pozvánku umístit slosování plen, budete muset uvést některé základní informace o slosování. To zahrnuje název akce, datum a čas a místo, kde si lidé mohou koupit vstupenky.

Budete také muset specifikovat, jaké ceny jsou nabízeny a kolik vstupenek bude prodáno. Nakonec budete chtít poskytnout pokyny pro vstup do tomboly. Nezapomeňte zmínit, že pro uplatnění výhry je třeba na akci přinést plenky (nebo jinou cenu)!

Jak umístíte na pozvánku tombolu s plenkami?

Tombola plen je skvělý způsob, jak své hosty nadchnout nadcházejícím miminkem. Zde je návod, jak jej umístit na pozvánku:

-Na začátek pozvánky uveďte větu oznamující, že proběhne slosování plen. Hosté tak budou vědět, co mohou očekávat, a nadchne je pro šanci vyhrát nějaké plenky zdarma!

– V těle pozvánky uveďte všechny podrobnosti o tombole. Nezapomeňte uvést, jaký typ plen (značka, velikost atd.) se rozdává a kolik výherců bude.

– Usnadněte hostům vstup tím, že na zadní nebo spodní straně pozvánky poskytnete prostor, kam mohou napsat své jméno a kontaktní údaje.

-Vyzvěte hosty, aby si s sebou do sprchy přinesli také balíček plen. To pomůže zajistit, že každý, kdo se bude chtít zúčastnit tomboly, bude mít šanci tak učinit!

Jak žádáte o plenky a dárkové karty?

O plenky a dárkové karty můžete požádat několika různými způsoby. Můžete buď zavolat, poslat e-mail nebo navštívit prodejnu.

Pokud voláte, můžete požádat o rozhovor se zástupcem zákaznického servisu. Pokud posíláte e-mail, můžete uvést své kontaktní údaje, aby vás někdo mohl kontaktovat.

A pokud obchod navštívíte, můžete požádat o pomoc obchodního partnera. Bez ohledu na to, jaký způsob zvolíte, mějte připravené názvy a množství položek.

Zde je několik dalších tipů pro losování plen:

-Vybírejte pleny, které jsou genderově neutrální, protože nechcete, aby se někdo cítil opomenutý.

-Pokud máte velkou sprchu, zvažte rozdělení tomboly o plenky do několika menších soutěží v průběhu akce. Díky tomu budou věci napínavé a všichni budou mít šanci vyhrát!

-Ujistěte se, že máte k dispozici dostatek cen pro všechny své hosty. Nechcete, aby někdo šel domů s prázdnýma rukama!