Kdo vyrábí plenky White Cloud? Průvodce

Kdo vyrábí bílé mrakové plenky? Plenky White Cloud vyrábí společnost Kimberly-Clark Corporation, globální společnost se spotřebním zbožím. Společnost vyrábí mnoho oblíbených značek plen, včetně Huggies a Pull-Ups. White Cloud je jednou z jejich privátních značek.

Společnost Kimberly-Clark Corporation byla založena v roce 1872 Johnem A. Kimberlym a Charlesem B. Clarkem. Rozrostla se a stala se společností Fortune 500 s více než 21 miliardami dolarů v ročních tržbách. Společnost zaměstnává přes 52 000 lidí po celém světě a působí ve více než 175 zemích.

Kimberly-Clark Corporation je veřejně obchodovaná společnost kótovaná na New York Stock Exchange (NYSE: KMB). Má tržní kapitalizaci přes 37 miliard dolarů a vyplácí dividendu téměř 0,90 dolaru na akcii, což přináší výnos přes tři procenta.

Kimberly-Clark Corporation je dobře řízená společnost s dlouhou historií úspěchu. Má stabilní finanční pozici a generuje silný peněžní tok. Společnost je rovněž vstřícná vůči akcionářům a každý rok vrací investorům značné částky kapitálu.

Udrží plenky dítě v suchu?

Nejlepší plenky fungují tak, že zabraňují úniku vlhkosti z plenky. Žádný přípravek neudrží miminko v suchu, protože čůrání a kakání jsou tekutiny na vodní bázi, které si vždy najdou cestu téměř ze všeho, do čeho je vložíte (pokud to není vzduchotěsné).

Plenky mohou pojmout pouze tolik tekutiny, kolik mají elastické látky nebo absorpční materiál uvnitř. Zpětná vazba, kterou dostávám od rodičů, kteří místo jednorázových plen používají látkové plenky, naznačují, že absorpční materiály používané společnostmi vyrábějícími látkové plenky odvádějí adekvátní práci při udržování dětí dostatečně čisté.

Pokud rodič používá jednorázové věci s kvalitními opakovaně použitelnými kryty, jako jsou ty, které vyrobili Bummis nebo Thirsties, pak by mělo unikat jen velmi málo vlhkosti. Skutečná otázka je tedy spíše o tom, jak dobře si vyberete kombinaci látkových plen a zapínání, než o tom, zda plenky udrží dítě v suchu obecně.

Vstřebávají plenky hovínka?

To je otázka, kterou si v průběhu let kladlo mnoho rodičů. Odpověď je bohužel ano. Plenky sají hovínko. Je to proto, že plenky jsou navrženy tak, aby udržovaly tekutý a pevný odpad oddělený. Tekutý odpad prochází plenkou a do savého materiálu, zatímco pevný odpad zůstává v plence.

To může být problematické z několika důvodů. Za prvé to může ztížit přebalování, protože musíte čistit jak plenku, tak pokožku vašeho miminka. Za druhé, může to způsobit, že vaše dítě dostane zácpu, pokud konzumuje příliš mnoho pevného odpadu. Konečně může vytvořit prostředí, kde mohou růst bakterie a způsobit plenkovou vyrážku nebo jiné infekce.

Jak již bylo řečeno, existuje několik způsobů, jak tomu zabránit. Rodiče by se například měli snažit, aby oblast plen byla co nejčistší a suchá.

To zahrnuje zajištění toho, aby vaše dítě v daný den nenosilo plenu příliš dlouho. Rodiče si také musí dávat pozor na to, jak likvidují špinavé plenky, když jsou venku na veřejnosti nebo doma, protože ostatní lidé mohou považovat za urážlivé, když uvidí, že pevný odpad uvnitř pytle je vyhazován do odpadkových košů nebo popelnic.

Pokud má vaše dítě i nadále potíže s průjmem během cvičení na nočník, musíte okamžitě kontaktovat lékaře, aby mohl stanovit vhodnou diagnózu a doporučit možnosti léčby pro vašeho člena rodiny, než se situace zhorší!

O jaké plenky mám žádat?

Neexistuje žádná špatná odpověď, pokud jde o to, jaký typ plen požadovat na pozvánce na miminko. Mnoho rodičů však dává přednost jednorázovým plenkám novorozenecké velikosti, protože dítěti vydrží prvních několik měsíců. Můžete také požádat o dary ubrousků, krému na plenky nebo jiných nezbytných věcí pro miminko.

Co je dvojité plenkování?

Dvojité plenkování je akt použití dvou plen najednou. To lze provést různými způsoby a je to něco, co mnozí rodiče dělají, aniž by si uvědomovali, že to dělají!

Může se to zdát jako zvláštní nápad, ale dvojité plenkování není tak zvláštní, jak si možná myslíte – zvláště pokud chcete časem omezit plýtvání nebo ušetřit peníze. Rodiče, kteří se rozhodnou používat látkové plenky, často svá miminka přebalují dvojitě, protože nadýchanější látky vyžadují větší savost než tradiční jednorázové pleny (tj. Pampers).

Ale proč se tam zastavit? Dvojité pleny mají mnoho využití pro každého rodiče s dětmi v jednorázových plenkách; zde je sedm příkladů:

  • Pro zvýšení savosti jednorázových plen vašeho dítěte můžete použít zdvojovač – což je absorpční vložka určená k umístění do obalu plenky. Pokud používáte látkové plenky, přidání další vrstvy může pomoci snížit prosakování a udržet vaše dítě v suchu.
  • Pokud máte novorozence, používání dvou plen najednou může pomoci předejít vyfouknutí. Zdvojnásobením savosti můžete vytvořit přiléhavější střih, který bude držet vše na svém místě!
  • Pokud žijete v horkém klimatu nebo má vaše dítě tendenci se hodně potit, dvojité pleny mu mohou pomoci udržet ho v chladu tím, že rozloží vlhkost přes dvě vrstvy látky.
  • Pokud se vaše dítě učí na nočník, může mu dvojité nošení plen pomoci udržet ho v suchu, zatímco se učí čůrat a kakat na záchodě.