Kde si mohu koupit plenky poctivé společnosti? Nápady

Kde mohu koupit poctivé firemní plenky? Pokud hledáte skvělý a spolehlivý zdroj plen Honest Company, nehledejte nic jiného než Amazon.

Můžete najít všechny dostupné různé velikosti a styly a nezapomeňte využít výhod odběru & Program Uložit, získejte dopravu zdarma a ušetřete až 15 % z nákupu.

Navíc, pokud máte účet Amazon Prime, získáte ještě větší úspory! Podívejte se ještě dnes a zjistěte, jak snadné je nakupovat ekologické plenky z pohodlí domova.

Lze plenky vrátit v jakémkoli obchodě?

To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů a odpověď je bohužel ne. Většina obchodů umožňuje zákazníkům vrátit plenky pouze v případě, že mají originální účtenku a plenky jsou neotevřené.

Některé obchody však nabízejí kredit nebo výměnu za nepoužité plenky, takže je vždy nejlepší se před nákupem informovat v místním obchodě.

Pokud nejste spokojeni s nákupem plenky, existuje několik věcí, které můžete udělat. Můžete zkusit kontaktovat přímo společnost a zjistit, zda vrátí peníze nebo vymění. Můžete se také podívat na jejich výměnu v místním zásilkovém obchodě pro miminka nebo na swap setkání.

Nakonec je můžete zveřejnit online ve skupině nákup/prodej/obchod nebo na Craigslist, abyste zjistili, zda má někdo zájem.

Co dělat s příliš malými plenkami?

Pokud vaše dítě přerostlo velikost plen, než jste je měli možnost všechny použít, existuje několik věcí, které můžete udělat. Můžete je darovat jiné rodině s mladším dítětem, darovat je místní charitě nebo je prodat online.

Případně byste si je mohli ponechat jako záložní plenky pro případ, že by vám ty stávající došly. Ať už si vyberete kteroukoli možnost, ujistěte se, že plenky řádně zlikvidujete, aby neskončily na skládce.

Když se řekne jednorázové plenky, většina lidí přemýšlí o jejich vyhození po jednom použití. Ale co se stane, když jsou pro vaše dítě příliš malé? Pokud vaše ratolest již přerostla z plenky velikosti šest a vy stále máte nějakou velikost čtyři, máte několik možností.

Můžete je darovat jiné rodině s mladším dítětem, darovat je místní charitě nebo je prodat online. Případně byste si je mohli ponechat jako záložní plenky pro případ, že by vám ty stávající došly. Ať už si vyberete kteroukoli možnost, ujistěte se, že plenky řádně zlikvidujete, aby neskončily na skládce.

Můžete u Costco vyměnit plenky za jinou velikost?

Ano, u Costco můžete vyměnit plenky za jinou velikost. Vše, co musíte udělat, je přinést nepoužité plenky zpět do obchodu a vyměnit je za jinou velikost.

Než je vrátíte, ujistěte se, že plenky jsou stále v původním obalu a nebyly použity. V Costco můžete také vyměnit další dětské předměty, jako je umělé mléko a ubrousky. Nezapomeňte si s sebou vzít účtenku, aby mohli vrácení řádně zpracovat.

Pokud máte nějaké dotazy, určitě se zeptejte některého z pokladních nebo zástupců zákaznických služeb ve společnosti Costco. Budou více než rádi, že pomohou!

Můžete vyměnit plenky za jinou velikost?

Pokud zjišťujete, že jsou plenky vašeho miminka příliš malé, možná je načase je začít vyměňovat za jinou velikost. Většina obchodů má zásady, že můžete vyměnit nepoužitou část balení plen za jinou velikost, pokud jsou štítky stále připevněny.

To může pomoci zajistit, že vaše dítě bude mít vždy pohodlné a pohodlné nošení. Jen nezapomeňte sledovat velikosti, které vaše dítě nosí, abyste věděli, které si vybrat, až je půjdete vyměnit!

Další možností je nakupovat jednorázové plenky ve velkém online. To vám často může z dlouhodobého hlediska ušetřit peníze, protože většina obchodů si účtuje více za menší balení jednorázových plen. Jen se ujistěte, že webová stránka, ze které nakupujete, má dobré zásady pro vrácení v případě, že plenky vašemu dítěti nesedí správně.

A konečně, pokud se snažíte najít jednorázové plenky ve velikosti vašeho dítěte, vždy existují látkové plenky, které lze použít. Látkové plenky mohou být trochu pracnější než ty jednorázové, ale často vydrží déle a z dlouhodobého hlediska vám mohou ušetřit peníze.

Navíc mnoho rodičů zjišťuje, že jejich miminka v nich vypadají tak rozkošně! Ať už si vyberete kteroukoli cestu, nejprve si udělejte průzkum, abyste věděli, co můžete očekávat. Hodně štěstí!

Kolik jednorázových plen si mám koupit?

Budete potřebovat asi 56-64 plen týdně, v závislosti na tom, jak často je chcete prát. Pokud máte více než jedno dítě, které používá jednorázové plenky, nebo pokud vaše dítě hodně čůrá, možná budete chtít koupit další.

Můžete také znovu použít jednorázové vložky do plen z jiných jednorázových plen (jen se ujistěte, že nejsou mokré). A nezapomeňte na ubrousky – budete jich potřebovat asi 100-120.