Kde prodávat použité těhotenské oblečení? Vše, co chcete vědět

Kde prodat použité těhotenské oblečení? Použité těhotenské oblečení lze prodávat na eBay, Craigslist a dalších webových stránkách.

Nejen, že je snadné prodávat použité těhotenské oblečení online (například tím, že je seřadíte s velkou sadou obrázků), ale můžete vydělat více peněz, než kdyby bylo úplně nové! Některá místa vykoupí použité těhotenské oblečení přímo u vás rychle a pohodlně:

• Zásilkový obchod ve vaší blízkosti

• Luxusní prodejna (například Anthropologie nebo Bloomingdale’s)

• Nebo možná dokonce ve stojanech s oblečením v jednom z těch obchodních domů poblíž. Budete muset zkontrolovat konkrétní požadavky každého místa, pokud jde o druh položek, které obvykle přijímají.

Pokud žádná z nich není vhodná, nejlepší volbou může být darování oblečení. Jedinou výjimkou je případ, kdy je oblečení potřísněno nebo nějakým způsobem poškozené – to může výrazně snížit jeho hodnotu a značně ztížit jeho prodej i za haléře za dolar.

Jak udělat z běžných kalhot těhotenské

Těhotenské kalhoty jsou drahé. Nechcete utrácet spoustu peněz za oblečení, které se hodí jen na krátkou dobu, a také nechcete chodit nakupovat ve třetím trimestru, kdy už vám stejně nic není příjemné. Zde je nejjednodušší způsob, jak z běžných kalhot udělat těhotenské:

– Použijte zavírací špendlíky

– Pokud nezůstane nahoře jen s jedním nebo dvěma zavíracími špendlíky, přidejte další, dokud to nebude pohodlně

– Lze je nosit pod mnoha styly, jako jsou tuniky, halenky a šaty! Tyto triky vám pomohou překonat těhotenství, aniž by vám zlomily peněženku nebo srdce z toho, že byste si museli neustále kupovat nové oblečení. To je zvláště důležité, pokud zjistíte, že jste neočekávaně těhotná jako já.

– Při nakupování těhotenského oblečení si pořiďte pár topů nebo šatů, které můžete nosit v posledním trimestru, kdy už se vám nic jiného nehodí

– Podle mých zkušeností je snazší najít oddělené, než kupovat jeden celý outfit najednou. Tímto způsobem mohu v případě potřeby nakupovat častěji, zatímco potřebuji koupit pouze určité věci, které spolu fungují, namísto zcela nového šatníku od nuly! Nyní, když už máte v rukávu nějaké triky, jak v těhotenství ušetřit, aniž byste se museli úplně vzdát módy, přejděme k dalšímu důležitému tématu: co NEDĚLAT s vlasy!

Co by měl můj manžel nosit na těhotenské fotky?

Když čekáte, je důležité zdokumentovat cestu fotkami. Váš manžel však nemusí vědět, jaké značky oblečení nebo styly jsou pro těhotenské focení nejlepší. Zde je několik rad, jak by se měl při focení oblékat:

-Džíny a klasický top vypadají skvěle ve většině situací! -Zapomeňte na bílé a pastelové barvy, pokud nechcete, aby je někdo později ze všech obrázků vyfotografoval.

Držte se tmavších odstínů, které se na pozadí vašeho záběru nebudou zobrazovat jako světlé body.

-Bez ohledu na to, jakou barvu košile nosí, ujistěte se, že jeho ramena nejsou příliš široká, takže je většinou zakrývají vlasy přečnívající zezadu. To pomůže lépe orámovat obličej.

-Pokud má vousy nebo knír, ujistěte se, že jsou úhledně zastřižené, abyste viděli celý jeho obličej!

Co si mám obléknout na těhotenské focení?

Měli byste nosit to, co se cítíte pohodlně. Neexistují žádná pravidla o tom, co si vzít na těhotenské focení, takže byste si oblečení měli vybrat na základě osobních preferencí a pohodlí.

Pokud chcete například na fotkách vypadat stylověji nebo trendy, pak je nejlepší se tak oblékat. Pokud budou na focení přítomni další lidé (například rodinní příslušníci nebo přátelé), zvažte také jejich názory, protože mohou mít návrhy oblečení, které by udělalo radost všem!

Obecně však nelze udělat chybu se světlejšími barvami, jako je bílá a jemné pastely, protože ty mají tendenci velmi dobře zvýraznit krásu těhotných žen. Pokud však světlé odstíny příliš neoslovují nebo prostě nejsou vaším stylem, klidně si oblékněte, co se vám líbí.

Jen si pamatujte, že tmavší barvy mají tendenci skrýt křivky a vybouleniny lépe než ty světlejší, takže pokud chcete, aby čočka fotoaparátu zachytila ​​každou strie a další nedokonalosti na kůži (pokud nějaké máte), neměli byste nosit černou nebo tmavě modrou.

Myslete také na to, že těhotenské oblečení nevypadá dobře každému; některé ženy dokážou dobře svléknout určitý kus oblečení, zatímco jiné v tomto úkolu zcela selhávají.

Vybírejte proto oblečení podle toho, jak se hodí k vaší postavě, a ne podle toho, co je v módě, protože i když je těhotná bříška také krásná, nikdo nechce, aby jeho fotografie vypadaly nelichotivě jen proto, že zkoušeli něco nového!

Jaká je nejlepší barva na těhotenské fotky?

Mnoha barvám byste se měli obvykle vyhnout, pokud jde o těhotenské obrázky, ale neexistuje žádná konkrétní barva, kterou byste měli vždy nosit.

Může to záviset na ročním období a na tom, zda budou na stejném focení pořízeny další fotografie (například rodinné snímky). Nejlepší by bylo podívat se na několik příkladů obrázků z minulých relací klientů nebo dokonce z jejich galerií pro inspiraci!

Můžete se také zeptat svého fotografa, co navrhuje, protože během své kariéry viděl tolik různých outfitů.

Zde je několik obecných pravidel: Pokud máte ranní/denní sezení, zůstaňte u světlejších barev, jako je bílá, krémová, broskvová, světle růžová nebo žlutá. Večerní/noční portréty obvykle fungují lépe s tmavšími barvami, jako je černá, tmavě modrá nebo zelená.