Kde najít podložku do ohrádky? Průvodce

Kde najít podložku do ohrádky? Existuje několik míst, kde najdete podložky do ohrádek. Jedno místo je ve vašem místním obchodním domě. Další místo, kde je najít, je online.

Seženete je také v dětských obchodech, nebo dokonce v některých hračkářstvích. Podložky do ohrádek se dodávají v různých barvách a provedeních, takže byste měli být schopni najít takovou, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Před nákupem si však přečtěte recenze, protože někteří lidé mají s určitými značkami negativní zkušenosti.

Pokud hledáte konkrétní design nebo barvu, pak bych doporučil podívat se na online prodejce, jako je Amazon nebo Etsy. Obvykle mají širší výběr než tradiční maloobchodní prodejny. A když budete mít štěstí, možná se vám podaří najít i výprodej!

Jak vložíte polštářek do balíčku pro hraní?

Aby vaše dítě mělo ten nejlepší zážitek ze spánku, měli byste mít jeho vlastní polštářek. Pokud už mají doma jednu z postýlky nebo jim ji koupíte přímo na cestách, existují dva způsoby, jak ji umístit do batohu a hrát, aby klidně spaly celou noc.

Zde je návod!

První metoda: Připevněte polštář k přenosné matraci suchým zipem

Při nákupu samostatného polštáře se nejprve ujistěte, že má na všech čtyřech stranách pásky na suchý zip nebo má v každém rohu všité elastické pásky. Poté byste měli zarovnat rohy polštáře s rohy na matraci a připevnit je.

To zajistí, že se vaše dítě bude cítit pohodlně, a také poskytnete bariéru mezi jeho hlavou a plastovým obalem a hrazdičkou.

Pokud nemáte suché zipy nebo elastické pásky kolem okrajů polštáře vaší přenosné postýlky, můžete místo toho použít zavírací špendlíky! Sklopte jeden roh tak, aby lícoval s dalším bočním dílem.

Poté vezměte dva zavírací špendlíky a zajistěte každý přeložený okraj na místě. Pak byste měli být schopni snadno vložit tento roh dovnitř kapsy matrace stejně jako jakýkoli jiný polštář, který by tam byl během spánku!

Podložka by měla zůstat na místě, aby bylo zajištěno optimální pohodlí během nočních hodin, a zároveň nezpůsobí poškození vašeho dítěte, pokud se do ní stočí.

Druhá metoda: Umístěte polštář dovnitř povlaku na polštář a položte jej na přenosnou podložku na matraci

Pokud nemáte zájem o zakoupení samostatného polštáře pro vaše dítě, je tu také další možnost, kterou byste měli zvážit! Jednoduše vložte jejich vlastní polštář do pouzdra z organické bavlny a zapněte otvor uzavřený pomocí zavíracích špendlíků (nebo běžných sponek na kalhoty).

Můžete to buď umístit na horní nebo pod podložku matrace uvnitř batohu n play v závislosti na tom, kolik vycpávky chcete, aby zažili. Pak budou moci pohodlně odpočívat během zdřímnutí na jakémkoli povrchu ve vašem prázdninovém domě, hotelovém pokoji atd.!

Nyní, když víte, jak snadné je udržet dítě v pohodlí, když spí v batohu na hraní, můžete polštář umístit tam, kde se vašemu dítěti zdá nejpohodlnější.

Jak sestavíte sadu Graco Dream Suite?

Prvním krokem je určit kousky, které budete potřebovat. Dream Suite je dodáván s kočárkem, přebalovačem a postýlkou, takže budete muset zakoupit pouze matraci a lůžkoviny.

Dále změřte prostor, kam plánujete apartmá umístit. Ujistěte se, že je dostatek místa pro všechny kusy. Nechcete, aby to ve vašem dětském pokoji bylo příliš stísněné!

Jakmile budete mít všechny díly, je čas je začít skládat. Pokyny jsou snadno sledovatelné a neměly by trvat příliš dlouho. Jen se ujistěte, že máte kolem sebe pomocníka při sestavování přebalovače a postýlky!

Nakonec přidejte nějaké doplňky, abyste vytvořili svůj dětský pokoj. Mobilní nebo závěsná hračka může pomoci zabavit vaše dítě. A nezapomeňte na plenky a ubrousky!

Sestavení Graco Dream Suite je snadné a lze ho provést během několika hodin. Ujistěte se, že máte všechny díly a pečlivě dodržujte pokyny. Přidejte nějaké příslušenství, aby byl váš dětský pokoj kompletní.

Jak si sestavíte Graco Pack a hrajete si s novorozencem?

Graco Pack and Play s napperem. Nejlepší způsob, jak vše nastavit, je postupovat podle jednoduchých pokynů k montáži, které jsou velmi jednoduché.

Budete také potřebovat potřebné nástroje pro sestavení, takže se ujistěte, že je máte, než začnete sestavovat Graco Pack N Play se stanicí Newborn Napper Station. Pokud je to možné, doporučujeme elektrickou vrtačku, protože tento výrobek obsahuje několik šroubů, které by jinak mohly být obtížné.

Pokud žádný nevlastníte nebo si ho nemůžete půjčit, ujistěte se, že si s sebou nesete extra svalovou sílu! Pravděpodobně budou existovat alespoň čtyři různé sady šroubů (dva na stranu) spolu s dalšími částmi, jako jsou spony a držáky; použití elektronického šroubováku odstraní většinu dohadů.

Jak skládáte ohrádku Graco?

K sestavení ohrádky Graco budete potřebovat následující: * Šroubovák * Imbusový klíč/šestihranný klíč Pomocí šroubováku připevněte nožičky.

Rozložte všechny kusy rámu, které jsou již připevněny ručně, a odložte je zatím stranou. Vložte jednu nohu do odpovídající části na druhé noze.

Než přistoupíte k vkládání dalších nohou nebo připojování dalších částí základny, ujistěte se, že je zajištěno na místě. Jakmile jsou všechny čtyři nohy zasunuty do jejich otvorů, pomocí imbusového klíče utáhněte každý šroub, dokud nebude bezpečně připevněn k povrchu podlahy.

Připevněte kola pomocí šroubů z vnitřní spodní části sloupků předních dveří, kde se horní kolejnice připojuje k panelu zadní stěny. Poté nainstalujte dětskou branku ke sloupkům předních dveří.