Kde mohu koupit levnou ohrádku? Přečti si tohle

Kde mohu koupit levnou ohrádku? Ohrádka je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí, zatímco vy děláte jiné věci. Mohou být použity pro děti všech věkových kategorií a přicházejí v mnoha různých tvarech, velikostech a stylech.

Dobré místo, kde začít hledat při nákupu ohrádky, je online, na internetu je k dispozici spousta nabídek. Před nákupem byste se měli podívat na recenze, abyste přesně věděli, co za své peníze dostanete.

Pokud je to možné, je vždy nejlepší si předmět před nákupem osobně prohlédnout, tímto způsobem máte možnost zkontrolovat jeho stav a také vyzkoušet, jak snadné nebo obtížné může být sestavení s vaším malým!

Při použití pokynů to někdy může chvíli trvat, ale jakmile jsou správně nastaveny, nabízejí dětem hodiny zábavy a zábavy!

Jak deodorizujete balíček pro hraní?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete deodorizovat svůj balíček ve hře. Jednou z nejlepších metod pro odstranění pachů z tkaniny je použití jedlé sody.

Až budete příště vyměňovat plechy, nasypte trochu pod ně a také mezi každou vrstvu. Nechte přes noc uležet a poté, co skončíte, setřeste nebo vysajte, než jej znovu položíte na ložní prádlo.

– Postříkejte sprejem eliminujícím zápach

– Omyjte roztokem peroxidu vodíku

– Vložte do sušičky tenisové míčky na 30 minut, aby se vlákna načechrala

Jak odstraníte zápach z balení na hraní?

Pokud je materiálem vašeho batohu a hry látka, měli byste ji vyprat. Pokud je to možné, použijte mýdlo s enzymovým čističem, abyste se skutečně zbavili zápachu.

Ujistěte se, že všechny čisticí prostředky jsou řádně opláchnuty, aby na nich nezůstaly zbytky nebo odstranění esenciálních olejů potřebných pro proces dítěte, které mohou způsobit vyrážku z plen. Pro ostatní povrchy použijte roztoky octové vody smíchané s jedlou sodou a drhněte, dokud nebude čistý/bez zápachu.

Ujistěte se, že všechny oblasti byly důkladně vyčištěny, než pustíte dítě zpět do svého prostoru! Tyto jednoduché kroky vám pomohou udržet vaše děti v bezpečí, aniž byste museli obětovat čistotu!

Jak namočíte a čistíte balíček při hraní?

Prvním krokem je vyndat látku a vyprat ji. Všechny díly můžete vložit do velké vany naplněné teplou vodou a poté přidat trochu jemného mýdla – jen tolik, abyste měli pěnu, ale ne tolik, aby se vše úplně obalilo.

Nechte je asi 15 minut nasáknout, než umyjete každou část jednotlivě, třením rukama nebo pomocí kartáče s měkkými štětinami, pokud existují silná místa, kde se časem nahromadily nečistoty.

Nejlepších výsledků dosáhnete s čistou vodou, na rozdíl od toho, abyste věci po opláchnutí nechali znovu nasáknout, protože budete chtít opláchnout co nejvíce zbytků čisticích prostředků, protože by mohly dráždit dětskou pokožku, dokud se úplně nezahojí. Jakmile budete mít pocit, že je každý kousek dostatečně vypraný, položte je na ručník, aby uschly.

Poté, co dokončíte čištění látkových částí vašeho pack n play, je čas vyčistit kovový rám a plastové díly, které tvoří jeho strukturu.

Nejprve otřete všechna mokrá místa ručníkem nebo papírovými ručníky, než se pustíte do podrobnějších aspektů tohoto procesu.

Pokud například nějaké zbytky mýdlových bublin sedí na jedné z oblíbených hraček vašeho dítěte, použijte něco jako starý zubní kartáček (nebo ten, který má měkké štětiny) namočený v teplé vodě, abyste je rozpustili, aniž byste pod nimi něco poškrábali.

Pokud ve štěrbinách, kde by se mohla schovávat špína, stále zůstávají skvrny, zkuste místo toho použít výpek smíchaný s peroxidem vodíku nebo octem a poté jej tam nechte asi 30 minut, než jej vydrhněte zubním kartáčkem.

To vám poskytne nejdůkladnější možné výsledky, i když některé z těchto problémů může být obtížné dosáhnout kvůli úhlům, které nefungují ve váš prospěch.

Nakonec projděte každou kovovou část rámu a plastové části pomocí starého zubního kartáčku (nebo kartáčku s měkkými štětinami) namočeného v teplé vodě nebo jiných čisticích prostředcích schválených výrobcem, abyste mohli vyčistit všechna lepkavá místa, aniž byste cokoli poškrábali. jim.

Jakmile vše vypadá dostatečně dobře, rozložte všechny části na papírové ručníky, dokud nebudou úplně suché, aby se žádná z jeho štěrbin nezakryla, což by později mohlo vést k tvorbě plísní. Pokud chcete být extra opatrní, můžete vždy použít fén nebo ventilátory, místo abyste vše nechali přes noc venku.

I když to může znít jako docela náročný proces, vyplatí se to udělat každému, kdo chce kolem svého dítěte čisté povrchy, ať už to používá jako součást systému lůžkovin doma, nebo si je berou s sebou na cesty, aby vaše dítě zůstalo v bezpečí a v bezpečí bez ohledu na to, kam je život zavede příště.

Jak čistíte pletivo ohrádky?

Síťovku ohrádky lze velmi rychle zašpinit, zvláště pokud si vaše dítě rádo vkládá hračky do úst. Naštěstí se to snadno čistí a zabere vám to jen asi pět minut!

– Použijte teplou vodu s mýdlem nebo prostředkem na mytí nádobí. Ujistěte se, že voda není příliš horká, protože by to mohlo poškodit plastové části a časem způsobit korozi.

– Navlhčete hadřík a otřete všechny viditelné kousky nečistot na obou stranách pera.

– Pak byste mohli všechny kusy projet starým zubním kartáčkem, který byl namočený do bělidla pro extra čisticí sílu.- Pokud je to možné, nedávejte tyto kusy do pračky, protože by se po praní při vysokých teplotách zdeformovaly.

Jak vyčistit ohrádku ve vaně

Abyste mohli ohrádku ve vaně vyčistit, měli byste sundat všechny její části. Pokud to není možné kvůli jejich velikosti, budete je muset alespoň oddělit od sebe.

Poté každou část opláchněte mýdlovou vodou a poté ji nechte osušit. Nejlepší je nechat je uschnout při pokojové teplotě, ale můžete mezi ně vložit i papírové ručníky, pokud je ve vašem domě příliš mnoho vlhkosti nebo vlhkosti, což by mohlo později způsobit růst plísní.

Jakmile vše znovu úplně vyschne, složte položky zpět do původní polohy a vložte je do úložného sáčku, dokud to příště nebude potřeba! To zajistí, že zůstanou hygienicky nezávadné a budou předcházet problémům s bakteriemi.