Proč moje tlaková myčka kouří? 7 snadných kroků, jak to napravit!

Přistihli jste se, že si kladete tuto otázku: proč moje tlaková myčka kouří? Pokud je motor tlakové myčky přetížen palivem, z výfuku vaší tlakové myčky se bude valit kouř.

Položte tlakovou myčku na vodorovnou rovinu a pomocí měrky zkontrolujte množství oleje. Pokud jste naplnili pouze motor, odstraňte olej ve správných poměrech.

Motor může také hořet, pokud je směs vzduchu nebo paliva nesprávná. Něco není v pořádku, pokud tlaková myčka vyvine zápach jako při spálení a při provozu zdraví lidi zakouřeným vzhledem. Potýkáte se s problémem nadměrného kouření ve vaší tlakové myčce? Chtěli byste se dozvědět, proč se to děje, a napravit to? Nechoďte ve svém hledání tak dále. Zbytek tohoto příspěvku se soustředí na řešení; musíte vrátit věci do starých kolejí. Pojďme to zkontrolovat!

Příčina, kvůli které tlaková myčka kouří

Odpovězme na vaši otázku: proč moje tlaková myčka kouří? Může existovat několik příčin nevítaného kouře z tlakové myčky, když ji používáte. Přehřátý motor je běžným zdrojem nepředvídatelného kouře valícího se z vaší tlakové myčky, když je v nouzi. Nadměrné teplo může způsobit prasknutí krytu právě na vinutí motoru tlakové myčky, což má za následek částečné vypnutí motoru. Může to vést k přetížení nebo zkratu, který může vést ke kouři.

Ať už k tomu dojde, může být nutné poškození napravit. Abyste snížili riziko nehod, nejprve opatrně odpojte stroj od primárního zdroje a začněte všechny opravy. Chcete-li nastartovat, sejměte pogumovaný povlak spotřebiče a fyzicky zkontrolujte motor, zda nejeví známky vdechování kouře nebo poškození v důsledku vysokých teplot nebo kouření. Pokud se motor zdá být v dobrém stavu, zkontrolujte spínací zařízení a motor běžící baterie. Zatímco pokud spínací zařízení a kapacita motoru fungují normálně, motory si budou docela jisté, že musíte opravit příčinu problému. Zjistěte odpověď na svou otázku: proč se moje tlaková myčka nespustí.

Kroky k nápravě kouření ve vaší tlakové myčce

Máte obavy z toho, proč vaše tlaková myčka kouří? Níže jsme zmínili několik jednoduchých kroků, které vám jistě pomohou tento významný problém vyřešit. Zde je několik pokynů pro opravu motoru tlakové myčky:

Krok č. 1. Odpojte tlakovou myčku

Kdykoli začnete s nezbytnými opravami, mějte na paměti, že je váš stroj vypnutý a poté odpojený od primárního zdroje napájení a síťové zásuvky. Může být také dobré si přečíst o tom, jak zkontrolovat zapalovací svíčku.

Krok č. 2. Demontáž hadice tlakové myčky

Začněte odstraněním všech kabelů a dalších nástavců, které mohly být připojeny k tělu tlakové myčky. Poté povolte všechny šrouby, které drží části krytu u sebe, abyste mohli vše odpojit.

Krok č. 3. Demontáž motoru a krytu

Odstraňte hadici na čisticí prostředek a přívodní otvor napájecího zdroje z krytu motoru, pokud to chcete udělat kolem vnitřku tlakové myčky. Poté, co to dokončíte, budete moci demontovat motor i jeho kryt.

Krok č. 4. Oddělte díly motoru

K vytažení kousků krytu motoru odstraněním háčků, které vše udržují v pořádku, je zapotřebí ostrý šroubovák. Na tomto opačném konci pouzdra byl malý černý háček, na který můžete zatlačit, abyste jej drželi na místě. Poté se uvolní horní část krytu.

Krok č. 5. Vyměňte spínač

Vypnutí ze systému motoru lze jednoduše odstranit. Lehkým dotykem jej vytáhněte z krabice a otočením o 180° odejměte překlápěcí rukojeť. Všimnete si, že je to oddělené od sestavy spínače, když to děláte. Poté znovu nainstalujte přepínací rukojeť po instalaci náhradního řazení na její pozici. Poté začněte znovu připojovat dráty. Nakonec zkontrolujte, zda je tlačítko správně nainstalováno a zapojeno do zpětného ventilu čerpání.

Krok #6. Vyměňte uhlíkové kartáče na motoru

Obvykle jsou uhlíkové kartáče na motoru drženy na místě pásem. Budete muset posunout pružiny směrem ven, abyste mohli vyjmout uhlíky. Poté budete muset oddělit kabeláž, která se obvykle rychle odtrhne; pokud však nechcete, zkuste jej sevřít, abyste jej přesunuli z řady. Takže také můžete pokračovat v nasazování nejnovějších uhlíkových kartáčů nebo nikdy nezanedbávat dvojitou kontrolu pružiny motoru. V první řadě byste to měli dostat z linky. Pružiny udrží uhlíky na místě po odpovídajícím nastavení. Výměna připojení je dalším krokem.

Krok č. 7. Vyměňte všechny díly v motoru tlakové myčky

Vyměňte motor a kryt v těle tlakové myčky a ujistěte se, že zástrčka napájecího zdroje je na správném místě. Když znovu zašroubujete tyto dva kusy krytu zpět, znovu připojte připojení mýdla, které jste odpojili. Poté, co hluboce a důkladně dokončíte každý krok, můžete zažít tlakovou myčku bez kouře. Ale pokud kouř skutečně pokračuje, alternativní příčinou kouření pouze z tlakové myčky může být vadný okruh motoru. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak opravit hadici tlakové myčky.

Je to obal!

Byli jsme rádi, že jste se dozvěděli, proč moje tlaková myčka kouří. Výše jsme podrobně zmínili příčiny a kroky, které vám pomohou tento problém vyřešit. Doufali jsme, že tento článek dokážete přepsat na jeden zátah. Děkujeme, přátelé, že jste s námi!