Kde koupit plenky na plavání? Průvodce

Kde koupit plavky? Pokud hledáte místo, kde byste mohli koupit plenky, existuje spousta možností. Najdete je u většiny velkých prodejců, jako jsou Walmart, Target a Amazon.

Můžete je také zakoupit v internetových obchodech jako Diapers.com nebo Babyage.com. Plavecké plenky se dodávají v jednorázových i opakovaně použitelných variantách, takže si vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti při nákupu plaveckých plen, je velikost. Ujistěte se, že jste svému dítěti pořídili správnou velikost, jinak se může stát, že je nebude moci pohodlně nosit.

a pokud hledáte ekologičtější variantu, použijte znovu použitelné plavecké plenky vyrobené z látky nebo konopného materiálu. Ať už zvolíte jakoukoli trasu, ujistěte se, že je vaše dítě při plavání v bezpečí a v pohodlí.

Kdy je čas se starat o to, aby nebyly mokré plenky?

Dítě, které nikdy nevymění plenky za 24 hodin, může mít problém, ale většina dětí se přebaluje několikrát denně. Pokud své dítě kojíte každé čtyři hodiny a ono spí celou noc delší dobu, aniž by bylo krmeno nebo mu přebalováno, pak s ním může být něco v nepořádku.

Také by nebylo na škodu vzbudit své miminko během spánku, aby si mohlo vyměnit plenku, když už nic jiného! Dávejte si také pozor na přílišnou nervozitu, protože to často naznačuje zácpu, která může být důsledkem nedostatečné konzumace tekutin.

Zácpa zabraňuje správnému pohybu odpadních látek v trávicím traktu, což způsobuje bolest při pokusu o vyprázdnění nebo uvolnění plynu.

Kolik mokrých plen by mělo mít moje 5měsíční dítě?

Vaše dítě je považováno za plně kojené, pokud má alespoň šest mokrých plen denně.

Kolik mokrých plen by mělo mít moje pětiměsíční dítě? Pokud je vaše dítě skutečně kojeno, pak bude mít minimálně šest plných a namočených jednorázových nebo látkových plen za 24 hodin.

V tomto okamžiku jejich života můžete stále očekávat, že vydrží až dva týdny bez pohybu střev, takže se nebojte! Pokud se neobjeví žádné známky zácpy, průjmu nebo jiných problémů, znamená to, že s přechodem z mléčné výživy na tužší stravu je vše v pořádku.

Ujistěte se, že po všech těchto „nočníkových“ sezeních následuje buď jeden nebo dva šluky mateřského mléka od vás nebo rychlé krmení z láhve. To pomůže zajistit, aby vaše děťátko využilo tohoto vývojového milníku na maximum!

Někteří rodiče jsou v pokušení přikrmovat své kojené dítě umělou výživou, jakmile zavedou pevnou stravu, aby si odpočinulo, ale mějte na paměti, že mateřské mléko je stále nejlepším zdrojem výživa pro vaše dítě a poskytuje mu výhodu z hlediska imunity.

Pokud se rozhodnete občas dokrmovat umělým mlékem, nezapomeňte mléko odsát a uložit, aby vaše dítě mohlo nadále využívat jeho výhody, i když nebudete poblíž .

Přibližně v šesti měsících začne většina dětí pít kravské mléko, které může nakonec nahradit kojení úplně – i když je důležité pokračovat v kojení alespoň do 12 měsíců. Dokud vaše miminko roste a vyvíjí se normálně, není třeba se znepokojovat – jen se uvolněte a užijte si tento výjimečný čas se svým malým!

Jak často přebalujete 3měsíční dítě?

Počet výměn plenek u tříměsíčního dítěte se u každého dítěte liší. Některá miminka mohou přebalovat dva nebo i tři dny, zatímco jiná miminka potřebují plenky měnit každých pár hodin.

Rodiče by měli věnovat pozornost tomu, kolik mokrých a špinavých plen má dítě každý den, aby věděli, kdy je čas na změnu.

Je dobrou praxí kontrolovat plenku nejen v průběhu dne, ale také v noci po spaní, protože starší dítě může s větší pravděpodobností spát přes mokré a špinavé plenky než novorozenci, kteří mají tendenci se častěji budit uprostřed noci kvůli k nepohodlí při spánku na břiše.

Novorozenci obvykle vyžadují 12-13 celkových denních výměn (včetně spánku), zatímco tři měsíce a starší potřebují šest až deset výměn každý den.

Kdy bych měl začít kupovat plenky během těhotenství?

Jakmile zjistíte, že čekáte miminko, možná je čas na nějaké nové produkty. Pokud už je to nějaký čas, co jste si plenky koupili a jste těhotná, je nejvyšší čas je začít kupovat! Těhotenství může uběhnout tak rychle a zanedlouho bude potřeba tyto plenky vyměnit.

Takže pokud hledáte něco zábavného ke koupi během těhotenství, toto je jedna z věcí na našem seznamu, o které si myslíme, že by si to měla užít každá máma! Je to důležité nejen proto, že se budou hodit, ale také proto, že dnes je k dispozici tolik různých značek a stylů, zatímco tehdy rodiče neměli moc na výběr.

Se všemi těmito dostupnými možnostmi se nastávající maminky již nespokojí pouze s jakoukoli značkou, kterou dostaly na své miminko.

Některé maminky rády začínají s plenkami pro novorozence a jiné dávají přednost větším velikostem, když se jejich dítě trochu zvětší, ale ať už se rozhodnete jít kteroukoli cestou, ujistěte se, že máte dostatek po ruce, protože je pravděpodobné, že v určitém okamžiku dojde. .

Plenky lze zakoupit ve velkém ve většině obchodů nebo online, takže je to snadné a pohodlné pro všechny nastávající maminky. Takže už žádné výmluvy, běž pro ty plenky! Vaše dítě na vás počítá!