Kde koupit míčky do ohrádky? Nápady

Kde koupit míčky do ohrádky? To je otázka, kterou si můžete položit při hledání volných míčků do ohrádek. Míče do ohrádky se také nazývají ‚koláče‘ nebo ‚akční tvary‘.

Obvykle jsou vyrobeny z plastu, pryže nebo pěny. Najdete je v hračkářstvích, obchodních domech a online. Nouze rozhodně není!

Nejlepší způsob, jak vybrat tu správnou pro své dítě, je zvážit, co se svými stavebnicemi nejraději dělá: skládat věci dohromady? Válet se po podlaze? Házet předměty po místnosti?

Pokud ho samostatné hraní zajímá více než práce po boku ostatních, hledejte něco dostatečně velkého, co mu umožní snadnou manipulaci, ale zároveň dostatečně malé a ne příliš těžké, aby se dalo zvedat na vyvýšené povrchy, jako jsou stoly a kuchyňské linky. Jen se ujistěte, že nemůže odstranit míč z jeho základny.

Cílem je povzbudit ho, aby ho převaloval a přitom měl ruce a nohy bezpečně v ohrádce.

Místa pro nákup míčků Playpen:

– Toys R Us (online a v obchodě)

– Amazonka

– Walmart

– Cílová

Jak dlouho může dítě spát ve smečce a hrát si na Graco?

Děti potřebují spát každý den, aby si odpočinuly a nabily se.

Pack n play Graco může pomoci vašemu dítěti získat tolik potřebný spánek, který potřebuje každou noc, obvykle na dvě hodiny v kuse.

Možná zjistíte, že budete chtít dělat nějaké úkoly kolem domu, když spí; to se však nedoporučuje, protože děti by měly být pečlivě sledovány, když jsou uloženy v batohu a hrají Graco.

Pokud je to možné, zkuste je umístit tak, abyste viděli do místnosti, ale přesto se postarejte o další věci poblíž, jako je příprava večeře!

Hlavní věc, jak zajistit, aby vaše dítě mělo dostatek spánku, je mít bezpečné místo, kde se cítí pohodlně – i když to znamená obětovat nějaký osobní prostor, aby zajistilo, že bude mít vše, co potřebuje.

Jak sestavíte cestovní kopuli Graco LX?

Graco Travel Dome LX se snadno nastavuje. Stačí provést několik jednoduchých kroků, které vám zaberou jen pár minut času v závislosti na tom, jak rychle se vám podaří sehnat potřebné dětské potřeby.

Návod je dodáván s podrobnými pokyny pro sestavení a rozebrání cestovní kopule, aby byla připravena, až budete. Pokud používáte kryté hřiště poprvé nebo pokud jste špatně umístili nebo ztratili pokyny, jsou k dispozici online ve formátu PDF, takže si je stačí vytisknout.

Pomáhá dívat se na obrázky při čtení písemných pokynů, což usnadňuje přístup k nim než kdykoli předtím! Protože k montáži nejsou potřeba žádné nástroje, ať už vás vaše cesty zavedou kamkoli – žádné železářství poblíž, žádný problém!

Jak sestavit ohrádku Graco

Správně sestavená ohrádka Graco je pro vaše dítě bezpečná. Pero by mělo být robustní, ale také se musí sklopit, abyste mohli v případě potřeby přesunout celou věc z místnosti do místnosti. Než začnete cokoliv montovat, je dobré si přečíst všechny pokyny.

Rám do sebe zapadá s minimální námahou pomocí patentních knoflíků nebo pantů na každé noze, které jsou dostatečně snadné pro dospělé, ale ne něco, s čím by se snadno manipulovalo s malými prsty. Uvnitř horní lišty je po obou stranách matrace několik šroubů, které je třeba utáhnout imbusovým klíčem (přiložen).

Tento postup opakujte v každém rohu, dokud nebude vše pevně utaženo a zajištěno, aniž by bylo příliš utaženo nebo uvolněno natolik, že by se díly mohly při používání uvolnit.

Mohou děti přes noc spát v ohrádce?

Ano, miminka mohou přes noc spát v ohrádce. Ohrádky jsou stejně jako postýlky, které mají síťovaný obklad a pevnou základnu. Dodávají se s vycpávkami, které můžete použít pro vaše dítě, aby bylo při spánku uvnitř kotce pohodlnější.

Dobrá věc na těchto kotcích je, že umožňují rodičům dohlížet na své dítě, zatímco stále dělají jiné domácí práce nebo se starají o starší děti! Některé modely vám nabízejí různé konfigurace, takže se při používání doma nebudete cítit příliš stísněně (záleží také na tom, jak velký máte obývací pokoj).

Je to nejlepší pro malé děti, které se ještě nemohou moc pohybovat bez pomoci mámy nebo táty, protože i v tomto druhu nastavení mohou být spojena určitá rizika, pokud zůstanou bez dozoru.

V jakém věku může jít dítě do ohrádky?

Dětská ohrádka je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí a uzavřené, abyste mohli dělat nějaké věci kolem domu. Nemusíte se bát, že se odplazou a dostanou se do problémů, protože nebudou moci nikam jít!

Dětské ohrádky se doporučují pro miminka, která nemohou bez pomoci sedět nebo vstávat, ale není stanoven žádný konkrétní věk, děti by je měly začít používat – záleží na tom, jak staré je vaše dítě, když poprvé představíte myšlenku mít svůj vlastní speciální prostor, kde mohou hrajte bezpečně (a vyhněte se problémům).

Někteří rodiče rádi dávají své novorozence do kočárku uvnitř ohrádky, zatímco jiní mohou s umístěním do omezeného prostoru počkat, až se jejich dítě začne převalovat.