Kde koupit dětskou knížku? Průvodce

Kde koupit dětskou knížku? Pokud hledáte dětskou knížku, která by připomínala raná léta vašeho dítěte, existuje několik míst, kde je můžete zakoupit. Najdete je ve většině knihkupectví nebo si je můžete objednat online od prodejců jako Amazon.com nebo BarnesandNoble.com.

Mezi oblíbené dětské knihy patří „The Very Hungry Caterpillar“ od Erica Carlea a „Goodnight Moon“ od Margaret Wise Brown.

Pokud hledáte něco osobnějšího, zvažte vytvoření fotoalba nebo výstřižku z raných let vašeho dítěte. Může to být zábavný projekt, který můžete dělat se svým partnerem nebo jinými členy rodiny.

Ať už zvolíte jakoukoli cestu, nezapomeňte zdokumentovat raný vývoj a milníky svého dítěte! Rostou tak rychle!

Kdy byste měli začít s dětskou knížkou?

Někteří rodiče zakládají kojeneckou knížku, když se jim narodí dítě, jiní čekají, až bude dítě starší. Neexistuje správná nebo špatná odpověď, je to jen osobní preference.

Někteří lidé mají rádi všechny rané vzpomínky na jednom místě, zatímco jiní dávají přednost přidávání do knihy za pochodu.

Pokud si nejste jisti, zda byste si měli založit kojeneckou knížku nebo ne, zeptejte se svých přátel a rodinných příslušníků, zda nemají nějaké staré dětské knížky, které by vám byli ochotni půjčit.

To vám může poskytnout představu o tom, jaký druh stylu byste mohli chtít pro svou knihu použít. Umožňuje vám také vidět, jak jiní lidé zdokumentovali životy svých dětí.

Jakmile se rozhodnete založit knihu pro miminko, budete muset zvolit správný formát. K dispozici je mnoho různých typů dětských knížek, od tradičních vázaných knížek až po elektronická alba. Můžete také najít webové stránky, které vám umožní vytvořit si vlastní dětskou knihu.

Bez ohledu na to, jaký typ knihy si vyberete, nezapomeňte uvést fotografie, informace o narození, lékařské záznamy a další důležité milníky.

Můžete také chtít zahrnout deníkové záznamy od vás a ostatních pečovatelů vašeho dítěte. To pomůže vytvořit úplný obrázek o životním příběhu vašeho dítěte.

Až přijde čas knihu odložit, uložte ji na bezpečném místě, kde se může předávat z generace na generaci. Vaše děti a vnoučata ocení, že se jednoho dne budou moci ohlédnout do svých dětských knížek.

Pokud si nejste jisti, kdy začít s dětskou knížkou, nikdy není pozdě! Vždy můžete přidávat nové stránky, jak vaše dítě vyroste a zažije v životě nové věci.

Existují dokonce webové stránky, které nabízejí šablony pro vytváření vlastních dětských knížek online! Začněte s jedním ještě dnes, aby vaše dítě mělo trvalou památku na své rané roky.

Jak píšete dětský deník?

Když jste rodič, jednou z nejdůležitějších věcí je vést záznamy o všech prvenstvích, kterých vaše dítě dosáhne. Chcete je zdokumentovat, abyste si tyto chvíle vždy pamatovali a vážili si je po mnoho let.

To může být ještě smysluplnější, pokud jste to mohli sdílet se svým dítětem, když vyroste do dospělosti. Zde je několik tipů, jak psát účinný dětský deník: Keep it Simple Začněte tím, že si jednoduše zapíšete, co se během dne stalo.

Například místo ‚usmál se na mě, zkuste něco jako ‚Podíval se na mě a věnoval mi svůj bezzubý úsměv.‘ Buďte konkrétní Nejlepší je napsat podrobnosti, jako kde to bylo, co měl na sobě a kdo další byl svědkem toho okamžiku.

Tímto způsobem si můžete snadno připomenout událost pomocí několika slov. To také přidává na jeho významu, protože dává vašemu dětskému deníku lidštější dotek, než aby byl příliš vágní. Pište v reálném čase Nemusíte čekat na konec dne, než si začnete zapisovat do deníku o miminku.

Zkuste si události zapisovat, i když se dějí. Pokud například obědváte s přáteli a vaše dítě náhodou vysloví své první slovo, hned o tom napište, až si to za několik let přečtete, vrátí se vám vzpomínky a to, jak šťastní se v tu chvíli všichni cítili. .

Vyhraďte si čas na psaní deníku Pokud je to možné, vyhraďte si každý týden nějaký čas speciálně na psaní do deníku pro miminko. Tímto způsobem se nebudete cítit ohromeni a budete mít čas přemýšlet o všech úžasných věcech, které se staly od minulého týdne.

Jak se jmenují dětské pexeso?

Existuje mnoho různých názvů pro dětské paměťové knihy. Někteří lidé jim říkají dětské deníky, zatímco jiní jim říkají výstřižky. Ať už se na ně odvoláváte jakkoli, tyto knihy poskytují zvláštní způsob, jak zachytit raná léta vašeho dítěte a uchovat vzácné vzpomínky.

Mohou být také skvělým dárkem pro čerstvé rodiče. Když jsou knížky pro miminka plné fotografií, příběhů a dalších upomínkových předmětů, stanou se cenným rodinným dědictvím.

Jak vaše dítě vyroste, bude rádo listovat stránkami své vlastní knihy a znovu prožívat všechny šťastné okamžiky z dětství.

Pokud tedy hledáte jedinečný způsob, jak si připomenout prvních pár let svého děťátka, zvažte vytvoření knihy vzpomínek na miminko!

Některé rodiny se rozhodly vytvořit digitální paměťové knihy, aby si uchovaly své vzpomínky. To vám pomůže ochránit vaše vzpomínky před zvědavými pohledy a umožní vám snadno sdílet knihu s rodinnými příslušníky, kteří žijí daleko. Prarodiče se například budou moci podělit o radost z toho, že uvidí své vnouče vyrůstat, a to prostřednictvím digitálního deníku o miminku!

Ať už zvolíte elektronický nebo tradiční formát pexesa, tyto předměty musí být nejen praktické, ale i krásné. Dětské deníky obsahují krásné stránky na památku, kde si rodiče mohou zapisovat podrobnosti o každém měsíci života svého dítěte (včetně prvních krůčků!), stejně jako vyplňovat, výzvy k věcem, jako jsou oblíbená jídla nebo slova vyslovená během hry.)