Jednoduchý návod, jak poskládat kočárek

Kočárek je způsob, jakým budete udržovat své dítě v bezpečí, když spí. Tento blogový příspěvek poskytne jasný návod, jak poskládat kočárek dohromady, abyste mohli být v klidu, když víte, že je vaše dítě v bezpečném prostředí. Postupujte podle níže uvedených kroků a funkční kočárek budete mít za chvilku!

Potřebuje baset síťové strany?

Můžete vidět, že některé basety mají síťované boky, zatímco jiné ne. Toto je volitelný upgrade produktu. Pokud chcete použít kočárek se síťovinou na všech stranách, bude nutné jej zakoupit jako další položku nebo příslušenství (například ohrádku).

Pokud však vaše dítě v noci spí ve své vlastní postýlce a používá kočárek pouze během dne, pak je nákup bez síťoviny naprosto v pořádku!

Jaké jsou další možnosti, jak dlouho mohu používat baset?

Pokud se rozhodnete investovat do samostatného kočárku, než abyste kupovali tyto položky samostatně-měli byste vědět, jak dlouho je budete moci udržet, než úplně přejdete do postýlky.

Většina rodičů bude chtít koupit tyto položky v rámci přípravy na příchod dítěte a jak dlouho trvá příprava školky, než budou připraveny provést úplné přepnutí, je pro každého jiné!

Kroky, jak změnit kočárek na mém bugaboo Fox 2

Krok 1. Pomocí šroubováku odšroubujte šrouby, které připevňují rám kočárku a vrchlík. Dávejte pozor, abyste při tom nepoškrábali nebo nepoškodili žádné části vašeho kočárku bugaboo.

Krok 2. Posuňte každou část dolů, dokud se neodpojí od své předchozí polohy (kočárek, košík atd.). Zkontrolujte, zda jsou za těmi, které jste již odstranili, ještě připevněny další kusy; odpojte je také, než přejdete k dalšímu kroku.

Kroky k sestavení kočárku

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že jsou boky a spodní část kočárku plně sestaveny.

Krok 2. Poté vyjměte podpěrné rošty matrace a umístěte je mezi každý boční panel tak, aby směřovaly nahoru. Ujistěte se, že je na obou stranách dětské postele stejné množství!

Krok 3. Poté vložte matraci do kočárku a ujistěte se, že je vycentrovaná. Aby bylo pro vaše dítě zajištěno správné prostředí na spaní, nezakrývejte více než polovinu jeho těla dekami nebo jinými předměty, když jsou v posteli!

S těmito jednoduchými kroky by dokončení tohoto úkolu mělo trvat maximálně asi pět minut. Nyní vše, co potřebujete, je dítě, nějaké nástroje a spousta lásky, než je uložíte do tohoto bezpečného prostoru.

Je ještě něco, co bych měl vědět?

Ano – nikdy nenechávejte dospělé (starší sourozence) v blízkosti postýlky, pokud nejsou přítomny děti.

Aby se dítě ve spánku příliš nepotáčelo, dbejte na to, aby jeho hlava nebyla přes boční zábradlí vidět

Do postýlky nikdy nedávejte s dítětem více než dva polštáře nebo jiné předměty – pokud používáte nárazníky, používejte ty, které mají síťovinu, aby se předešlo nebezpečí udušení.

Odstraňte mobily poté, co děti dosáhnou věku tří měsíců, a také cokoli jiného, ​​co visí na nábytku poblíž míst, kde děti při spánku kládly hlavy.

Jak nastavit Delta Bassinet

Kočárek Delta je typ postele, který se používá již desítky let. Většina rodičů neví, jak nastavit tento konkrétní produkt, ale není to vůbec obtížné, pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých pokynů:

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že matrace dobře sedí uvnitř základny. Poté zajistěte tři nohy do jejich určených otvorů, aby je držely pevně a správně pohromadě.

Krok 2. Nakonec umístěte své dítě na nové místo na spaní! Dokončili jste sestavení kočárku Delta! Teď si odpočiňte sami.

Když se začnete starat o své novorozence, budete si muset dělat starosti o jednu věc. Dobrý noční spánek znamená být dostatečně odpočatý, abyste mohli druhý den dělat to, co je třeba. Dobrý spánek vám také pomůže spojit se s vaším malým, když se probudí na krmení po celé noci a dny!

Je bezpečné vložit do deky deku?

Ano! Aby byla zajištěna bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte, vždy dodržujte tato pravidla: Nikdy nenechávejte děti bez dozoru, a to ani na několik minut. Nikdy nenechávejte děti spát na břiše nebo na bocích – při ukládání kojenců do postele je vždy uložte ke spánku do zadní polohy.

Sledujte, kolik místa je mezi hlavou vašeho dítěte a zábradlím do postýlky, a také jak daleko jsou od sebe (nikdy ne méně než dva prsty na šířku) a ujistěte se, že do kočárku nelze nic umístit. dítě, pokud jim to po krmení nevyšlo přímo z úst.

Nikdy nenechávejte plyšové hračky nebo přikrývky v dosahu, protože je známo, že se kojenci dusí, protože tyto předměty blokují dýchací cesty během spánku.

Také se ujistěte, že nepoužíváte nárazníky, které se často vyskytují kolem standardních vložek, protože je známo, že se v nich děti dusí a umírají.