Jaké jsou nejlepší plenky pro citlivou pokožku? Nápady

Jaké jsou nejlepší plenky pro citlivou pokožku? Máte miminko s citlivou pokožkou? Pokud je odpověď ano, jaké jsou nejlepší plenky pro citlivou pokožku? To je otázka, kterou si klade mnoho rodičů.

V tomto příspěvku na blogu si povíme, co v plenkách hledat a jaké značky mohou být pro potřeby vašeho dítěte nejvhodnější.

Jaké jsou nejlepší plenky pro citlivou pokožku?

Pleny pro citlivou pokožku jsou obvykle vyrobeny z přírodních ingrediencí. Nesmí obsahovat vůně ani syntetické přísady a často se obejdou bez zpracování chlórem, které může dráždit pokožku miminek s velmi jemnou pletí.

Přírodní plenky také bývají dražší než typické jednorázové plenky z obchodu, protože jsou obvykle považovány za prémiové produkty; mnoho rodičů však zjišťuje, že stojí za to utratit trochu peněz navíc, aby se vyhnuli plenkové vyrážce způsobené agresivními chemikáliemi na zadečku jejich dětí.

Některé z nejlepších plen pro citlivou pokožku vyrábí společnost Seventh Generation, která je známá svými ekologickými a ekologickými produkty. Všechny jednorázové plenky sedmé generace neobsahují zpracování chlórem, vůně, latex a ftaláty.

Navíc jsou také kompostovatelné, což znamená, že je můžete vyhodit do vašeho zahradního kompostéru! Pokud žijete v oblasti, kde nemáte přístup k hromadě kompostu, můžete je také poslat zpět do Sedmé generace k recyklaci.

Další skvělou značkou plen pro citlivou pokožku je Nature Babycare. Tato společnost používá non-GMO materiály ve všech svých produktech, stejně jako udržitelné lesnické postupy. Savé jádro plen Nature Babycare je vyrobeno z rostlinných materiálů namísto petrochemických látek a vnější vrstva je složena z organické bavlny.

Bambo Nature je další skvělou volbou pro ekologické plenky s citlivou pokožkou. Tyto plenky jsou vyrobeny bez chlóru, parfému, optických zjasňovačů nebo ftalátů.

Absorpční jádro je na bázi bambusu, díky čemuž je měkké a jemné k zadečku vašeho dítěte. Bambo Nature navíc při výrobě svých produktů využívá udržitelné lesnické postupy.

Pokud hledáte cenově dostupnější variantu pro plenky pro citlivou pokožku, zvažte plenky Honest Company. I když tyto plenky nemají všechny zvonky a píšťalky jako některé další zde uvedené značky (jsou bez chlóru, ale ne bez parfemace), jsou stále dobrou volbou, protože jsou hypoalergenní a neobsahují žádné přísady ani vůně. .

Plenky Honest Company mají také vnitřní vrstvu z mikrovlákna, která je navržena tak, aby byla dostatečně měkká pro citlivou pokožku, takže si můžete být jisti, že vaše děťátko nebude mít žádné podráždění, pokud má velmi jemnou pokožku.

Tyto plenky pro citlivou pokožku poskytují skvělou savost bez použití drsných chemikálií, což znamená, že mnoho dětí, které trpí oparem plen způsobeným konvenčními značkami, bude mít s těmito možnostmi mnohem šťastnější zadečky.

Tyto produkty mohou stát více než typické jednorázové plenky značky z obchodu, ale rodiče se shodují, že stojí za to za ně utrácet peníze, aby se zabránilo vyrážkám a podráždění pokožky. Plenky Seventh Generation, Nature Babycare, Bambo Nature a Honest Company jsou dobrou volbou pro ty, kteří hledají plenky pro citlivou pokožku.

Navíc tyto značky používají udržitelné lesnické postupy, což je důležité pro mnoho rodičů, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí.

Tady to máte – několik skvělých možností, pokud jde o nalezení nejlepší pleny pro jemnou pokožku vašeho dítěte. Pokud hledáte plenku bez chlóru a bez parfemace, která je zároveň šetrná k životnímu prostředí, kterákoli ze zde uvedených značek se vám bude hodit. Veselé plenkování.

Které plenky zabraňují vyrážce z plen nejlépe?

Vyrážka z plen je častým problémem rodičů miminek a batolat. Pleny, které nedráždí pokožku vašeho dítěte, by měly zabránit výskytu plenkové vyrážky. Na výběr je mnoho značek, ale úlevu poskytnou jen ty nejlepší!

Zde jsou nejlepší plenky pro prevenci plenkové vyrážky

Plenky Huggies Little Snugglers

Dětské suché plenky Pampers

Jednorázové dětské plenky Luvs Ultra Leakguards

Huggies je značka, které mnoho rodičů důvěřuje v prevenci plenkové vyrážky. Plenky Little Snugglers mají na sobě indikátor vlhkosti, takže víte, kdy vaše dítě potřebuje výměnu. Mají také prošívanou vložku a savé jádro, aby vaše dítě zůstalo v suchu a pohodlí.

Pampers je další skvělou možností prevence plenkové vyrážky. Plenky Baby Dry mají tři vrstvy ochrany, které pomáhají udržet vaše dítě v suchu po celý den.

Luvs je levnější varianta, ale stále nabízí ochranu proti plenkové vyrážce. Jednorázové dětské plenky Ultra Leakguards mají roztažitelný pas a jsou super savé.

Ať už si vyberete kteroukoli značku, ujistěte se, že plenky dobře sedí a nabízejí dobré krytí. Pokožka vašeho dítěte by měla zůstat suchá a pohodlná po celý den!

Jaké jsou nejlepší plenky na ekzém?

Klubové plenky Honest Company, které jsme objevili, jsou nejlepší ze všech. Tyto hypoalergenní a hyperabsorpční pleny pro novorozence s ekzémem a citlivou pokožkou jsou vyráběny z rostlinných složek, díky čemuž jsou ekologicky udržitelné.

Jak poznám, že je moje dítě citlivé na plenky?

Existuje několik způsobů, jak zjistit, zda je vaše dítě citlivé na plenky. Pokud vaše dítě často trpí vyrážkou plen, může to být kvůli plenkám. Také, pokud pokožka vašeho dítěte po chvíli nošení jednorázových plen zčervená nebo je podrážděná, může být na ně citlivé.

Pokud si nejste jisti, zda je vaše dítě citlivé na jednorázové plenky, zkuste použít látkové plenky a zjistěte, zda je nějaký rozdíl ve stavu jeho pokožky. Pokud při používání látkových plen stále pociťují vyrážku nebo podráždění plen, pak jsou pravděpodobně citlivé na jednorázové plenky. Nejlepší způsob, jak to vědět jistě, je promluvit si se svým pediatrem.

Mohou vám pomoci diagnostikovat jakoukoli potenciální citlivost a doporučit nejlepší postup vpřed.

Je dětský pudr vhodný na vyrážku z plen?

Pokud má vaše dítě vyrážku z plen, nepoužívejte k jejímu vyléčení žádnou formu prášku. Udržujte zadeček svého dítěte suchý místo používání dětského pudru tím, že je často vyměňujete a necháte je část dne bez plenky.