Jaká podložka se nejlépe hodí pod ohrádku Kidzone? Nápady

Jaká podložka se nejlépe hodí pod ohrádku pro děti? Podložka na hraní, která se nejlépe hodí pod ohrádku pro děti, je barevná, polstrovaná podložka. Různé typy podložek (hracích nebo spacích) jsou k dispozici s různými texturami a vzory, které stimulují děti během chvilky na bříšku, čtení knih na zádech nebo hraní ve všech polohách.

– Dostatečně velký, aby se na něj daly umístit části těla dítěte

– Měkký látkový materiál, takže dítě nespí přímo na drsném povrchu

– Poskytuje pohodlnou oporu od hlavy až k patě – zvláště důležité, protože krční svaly miminek v této rané fázi vývoje ještě nejsou dostatečně silné

– Pomáhá předcházet poškrábání, pokud je plazení zavede do ostrých předmětů, jako jsou kameny pod povrchem půdy atd. Poskytuje také pohodlí, když spadnou a narazí si na hlavu

– Snadné čištění – obvykle stačí rychlé vysávání nebo otření vlhkým hadříkem (podívejte se na pokyny pro péči o vaši podložku, protože některé je třeba prát ručně)

Proč děti pláčou v ohrádkách?

Jedním z důvodů, proč miminka pláčou v ohrádkách, je to, že se mohou cítit uzavřená a izolovaná. Když jsou děti v ohrádce, nevidí ani nedosáhnou na své rodiče, což v nich může vyvolat pocit úzkosti a strachu.

Kromě toho mohou děti plakat, když jsou umístěny v ohrádce, protože jsou nepohodlné nebo znuděné. Pokud vaše dítě často pláče, když ho dáte do ohrádky, snažte se s ním trávit více času. Můžete také zkusit umístit své dítě do ohrádky na kratší dobu, dokud si na ni nezvykne.

Jak přimět své dítě, aby zůstalo v ohrádce?

-Pokud je vašemu dítěti méně než šest měsíců, můžete zvážit použití ohrádky.

-Ohrádky mohou být skvělým způsobem, jak udržet vaše dítě v bezpečí a v bezpečí, zatímco vy jste zaneprázdněni jinými věcmi.

-Dbejte na to, abyste vybrali ohrádku, která je dostatečně velká, aby se v ní vaše dítě mohlo pohybovat, ale ne tak velké, aby mohlo vylézt.

-Možná také budete chtít dát nějaké hračky do kotce, aby se vaše dítě zabavilo.

-U ohrádky pravidelně kontrolujte bezpečnostní rizika, jako jsou uvolňující se vrátka nebo ostré hrany po stranách.

-Když vaše dítě může chodit, je čas přestat používat ohrádku.

Jak odstraníte dřímadlo z balíčku pro hraní?

Prvním krokem je vyjmutí napperu z obalu n play. Chcete-li to provést, budete muset najít patentky na spodní straně napperu a uvolnit je. Jakmile jsou patentky rozepnuty, můžete zvednout jednu stranu zapínání a vytáhnout ji zespodu balení n play.

V případě potřeby můžete také použít šroubovák nebo jiný ostrý předmět, který pomůže otevřít západky. Dávejte pozor, abyste během procesu nic nepoškodili.

Jakmile je napper odstraněn, podívejte se na něj a zjistěte, zda nejsou nějaké skvrny nebo nečistoty, které je třeba vyčistit. Pokud ano, použijte k čištění jemný čisticí prostředek a vodu. Před vložením zpět do obalu jej nechte zcela vyschnout.

Jakmile je sponka čistá a suchá, znovu nasaďte patentky a vložte ji zpět do obalu. Ujistěte se, že je správně zajištěn na místě, aby jej vaše dítě nemohlo znovu vyjmout.

Nyní víte, jak odstranit napper z balení n play! V případě potřeby můžete také použít tuto techniku ​​k vyjmutí matrace z obalu. Dávejte pozor, abyste během procesu nic nepoškodili.

Proč potřebujete ohrádku?

Ohrádka může být skvělým způsobem, jak dát vašemu miminku nebo batoleti vlastní prostor. To platí zejména v případě, že často cestujete, bydlíte v činžovním domě s více podlažími nebo máte doma schody, které jsou pro děti nebezpečné samy.

Přijdou také vhod, když trávíte čas venku, protože chrání kojence a batolata před hmyzem, jako jsou komáři (pokud si pořídíte jednu z odrůd se síťovinou), a zároveň jim umožňují přístup na čerstvý vzduch a sluneční světlo.

Existuje dokonce několik možností, kde mohou starší děti spát uvnitř! Pokud žádný z těchto důvodů nezní dostatečně dobře, abyste investovali do ohrádky, pak je zde další důvod: pomáhá udržet vaše děťátko v bezpečí a zároveň mu poskytuje dostatek prostoru k prozkoumávání.

Někteří rodiče se obávají, že ohrádka omezí schopnost jejich dítěte objevovat a učit se, ale pokud vyberete takovou, která bude mít dostatek místa pro pohyb vašeho miminka nebo batolete, neměl by to být problém.

Dětské ohrádky mohou poskytnout cennou příležitost pro vaše ratolesti začít lézt a chodit. A pokud to budete používat moudře, mohou se dokonce naučit vylézt! Jen se ujistěte, že je pero dostatečně velké, aby nemohlo uvíznout mezi tyčemi nebo spadnout z okraje.

Pokud stále nejste přesvědčeni, že ohrádka je pro vás ta pravá, zvažte tyto poslední důvody: většina modelů se snadno skládá a vejde se do malých prostor, když se nepoužívá, mohou poskytnout vašemu miminku nebo batoleti hodiny zábavné hry, a pokud cestujete autem (nebo letadlem), je to pohodlný způsob, jak je zabavit.