Jak znovu použít ohrádku

Jak znovu použít ohrádku? Pokud máte dítě nebo batole, je pravděpodobné, že máte ohrádku.

Jsou skvělé pro zadržování malých dětí a zároveň jim poskytují prostor pro pohyb a zkoumání. Co ale dělat s ohrádkou, když z ní vaše dítě přeroste?

Zde je několik nápadů, jak znovu použít ohrádku:

-Udělejte z něj ohradu pro domácí mazlíčky: Máte-li malého psa nebo kočku, mohou si užít svůj vlastní prostor, ve kterém se mohou proběhnout. Jen se ujistěte, že na ně něco položíte, aby nemohli vyskočit.

-Použijte ji jako úložný prostor: Ohrádka může být skvělým místem pro ukládání věcí, jako jsou plážové hračky, venkovní hry nebo dokonce sváteční dekorace. Stačí na něj nasadit víko, aby vše zůstalo čisté a suché.

-Vytvořte zahradu: Pokud máte zelený palec, proměňte svou ohrádku na mini skleník nebo zahradnictví. Můžete v něm pěstovat bylinky, zeleninu, nebo třeba květiny. Stačí přidat trochu zeminy a nějaké rostliny a můžete vyrazit.

-Udělejte z toho koutek na čtení: Naplňte svou ohrádku polštáři, přikrývkami a plyšovými zvířátky, abyste svému dítěti vytvořili útulné místo, kde si může číst nebo si zdřímnout.

– Proměňte ji v uměleckou stanici: Nalepte papír na vnitřní stranu ohrádky a poskytněte pastelky, fixy a barvy. Vaše dítě jej může používat jako své vlastní umělecké studio.

-Použijte ji jako blokovou plochu: Pokud máte dřevěné kostky nebo jiné stavební hračky, vaše dítě může použít ohrádku jako uzavřený prostor ke stavbě věží, domů nebo čehokoli jiného, ​​co si dokáže představit.`;

-Postavte senzorický stůl: Naplňte ohrádku pískem, vodními korálky, rýží nebo čímkoli jiným, co stimuluje smysly vašeho dítěte. Budou se bavit zkoumáním všech různých textur a materiálů.

-Udělejte z toho míčovou jamku: Přidejte do ohrádky nějaké měkké míčky a nechte své dítě skočit a zabavit se. Do směsi můžete dokonce přidat nějaké hračky, se kterými si budou hrát.

Máte nějaké další nápady, jak znovu použít ohrádku? Podělte se o ně v komentářích!

Jak uzavřete balíček Eddie Bauer Pack N Play?

Chcete-li zavřít Eddie Bauer Pack N Play, musíte nejprve odstranit matraci. Chcete-li to provést, zvedněte kovovou západku na hlavě Pack N Play, dokud se neuvolní z rámu. Poté matraci přitáhněte k sobě a přeložte ji napůl.

Dále najděte dvě bílé plastové západky na obou stranách Pack N Play a uvolněte je. Nakonec složte strany Pack N Play a zaklapněte bílé plastové západky k sobě.

Jak vyčistíte vynalézavost, chytrou a jednoduchou hrací plochu?

Prvním krokem je odstranění dna herny. To lze provést stisknutím uvolňovacích tlačítek na obou stranách přehrávače a zatažením za spodní část. Dále budete muset demontovat rám.

Chcete-li to provést, jednoduše odšroubujte čtyři rohové nohy z rámu. Jakmile je rám rozebrán, můžete začít čistit všechny části mýdlovou vodou. Před opětovnou montáží přehrávače vše důkladně opláchněte.

Nakonec nasaďte dno a zašroubujte čtyři rohové nohy, dokud nebudou přiléhat. Vaše vynalézavost, chytrá a jednoduchá hrací plocha je nyní čistá!

Jak rozložíte balíček a hrajete?

Existuje několik jednoduchých kroků, jak balíček rozebrat a hrát. Nejprve odstraňte všechny hračky nebo jiné předměty, které mohou být připojeny k balení, a hrajte si.

Dále složte strany balíčku a hrajte tak, aby byl plochý. Nakonec odšroubujte čtyři šrouby, které drží balení a hru pohromadě a opatrně jej roztáhněte.

Pack and plays jsou skvělé na cesty nebo krátké výlety, protože se snadno nastavují a sundávají. Než jej však budete moci znovu zabalit, musíte vědět, jak jej rozebrat.

Naštěstí je rozebrání balíčku a hraní snadné, jakmile víte jak na to! Až budete příště potřebovat vzít svůj balíček a hrát, postupujte podle těchto jednoduchých kroků.

Jak otevřete ohrádku Eddieho Bauera?

Existuje několik různých způsobů, jak otevřít ohrádku Eddie Bauer. Prvním způsobem je jednoduše zvednout horní kolejnici, dokud se neotevře.

Druhým způsobem je odšroubovat knoflík v horní části ohrádky a poté zatáhnout za horní kolejnici, dokud se neotevře. Třetím způsobem je odšroubovat dva knoflíky ve spodní části ohrádky a poté zatáhnout za boční strany, dokud se neotevře.

Jakmile ohrádku otevřete, můžete ji postavit tak, že rozložíte nohy a připevníte je k bočním kolejnicím. Jakmile jsou všechny čtyři nohy připevněny, můžete zatlačit na střed ohrádky, dokud nezapadne na místo.

Poté můžete přidat jakékoli další příslušenství, které je součástí vaší ohrádky, jako je matrace nebo sluneční stříška.

Nyní, když víte, jak otevřít a nastavit ohrádku Eddie Bauer, můžete ji okamžitě začít používat! Ať už ji používáte pro své vlastní děti nebo na návštěvu vnoučat, tato ohrádka jim poskytne bezpečné a pohodlné místo na hraní.

Jak zavíráte dětský balíček a hrajete si?

Chcete-li zavřít dětský batoh na hraní, sklopte horní kolejnice směrem ke středu hřiště. Poté zatlačte podlahu dolů, dokud nezapadne na místo. Nakonec zvedněte rukojeť a zamkněte hřiště.

Pro uskladnění jej můžete buď nechat smontovaný, nebo jej rozložit a vrátit zpět do přenosné tašky. Ať tak či onak, před zvednutím nebo přemístěním hřiště zkontrolujte, zda jsou všechny čtyři nohy zajištěny na svém místě.