Kdy místo plen použít stahovací pásy? Přečti si tohle

Kdy místo plen použít taháky? Je několik případů, kdy možná budete chtít použít vytahovací místo plenky. Jednou je, když vaše dítě bylo přes den cvičeno na nočník, ale potřebuje pomoc v noci.

K tomu mohou být užitečné stahovací kalhotky, protože jsou jako spodní prádlo a vaše dítě se bude více cítit, jako by mělo na sobě běžné oblečení.

Další čas, kdy můžete použít pull up, je, pokud má vaše dítě ošklivou nehodu a potřebuje mít něco na sobě, dokud nebude možné vyprat jeho oblečení. Přitahování může být také užitečné pro děti, které se učí používat toaletu. Dokážou si je totiž samy vytáhnout nahoru a dolů, což jim usnadňuje samostatné chození na záchod.

A konečně, někteří lidé rádi používají přitahování, když cestují. Mohou se totiž snáze přenášet než plenky a nezaberou tolik místa.

Která plena je nejlepší pro citlivou pokožku?

Existuje několik různých typů plen, které jsou určeny pro citlivou pokožku. Někteří lidé zjišťují, že používání látkových plen je pro jejich děti nejlepší, protože existuje menší riziko podráždění vlivem chemikálií v jednorázových plenkách.

Pokud se rozhodnete používat jednorázové plenky, některé značky jsou vyrobeny s méně agresivními chemikáliemi. Můžete také vyzkoušet vzorové balení různých značek a zjistit, která z nich bude pro vaše dítě nejlepší.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ plen, dbejte na to, abyste své dítě často přebalovali a nenechávali je příliš dlouho v mokré nebo špinavé plence. To pomůže snížit pravděpodobnost, že se u nich vyvine vyrážka.

Co potřebujete na přebalování?

Plenky, samozřejmě! Můžete si koupit jednorázové plenky nebo látkové plenky. Pokud používáte jednorázové plenky, budete jich potřebovat hodně – asi 72-84 měsíčně pro miminko. Pokud používáte látkové plenky, budete potřebovat asi 24-32 měsíčně.

Budete také potřebovat ubrousky a kbelík na plenky. Ubrousky lze použít k čištění zadečku vašeho dítěte před nasazením nové plenky a kbelík na plenky je místo, kam budete dávat špinavé plenky, dokud nebudou připraveny k vyprání. Někteří lidé také používají vložky do kbelíků na plenky, aby bylo snazší vyndat špinavé plenky.

A konečně, pokud budete své dítě často přebalovat, mohlo by být užitečné mít po ruce krém na plenku. To pomůže chránit pokožku vašeho dítěte před zarudnutím a bolestmi.

Která značka plen je nejlepší?

V dnešní době je na trhu spousta různých značek plen. Takže, který z nich je nejlepší? Záleží na tom, co v plence hledáte.

Někdo preferuje používání ekologických plen, jiný chce značku, která je cenově dostupná a spolehlivá. Pokud jde o výběr značky plen, neexistuje správná nebo špatná odpověď.

Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, která značka je pro ně a jejich dítě nejlepší. Existuje spousta dobrých možností, takže si udělejte čas a najděte tu perfektní!

Co byste neměli dávat do registru svých dětí?

– Cokoli, co nepotřebujete nebo nechcete. K dispozici je tolik možností a může být zdrcující vybrat ty správné položky pro vaše dítě. Kontrolní seznamy registru mohou pomoci, ale pouze pokud jsou přizpůsobeny vašim konkrétním potřebám.

– Drahé položky, které nesmíte používat. Pokud již máte houpačku nebo postýlku, není třeba se na ně znovu registrovat. Možná také nebudete potřebovat více určitých předmětů, jako jsou bryndáčky nebo bryndáčky.

– Položky, které budou zastaralé, než bude vaše dítě připraveno je používat. Šestiměsíční dítě pravděpodobně nebude používat autosedačku pro novorozence a roční dítě se pravděpodobně již nevejde do kojeneckého oblečení.

– Duplicitní položky. Pokud máte spoustu přátel a rodinných příslušníků, kteří vám chtějí koupit dárky, je pravděpodobné, že nakonec dostanou duplicitní položky. Zaregistrujte se pro věci, které potřebujete, ne věci, o kterých si myslíte, že vám lidé stejně dají.

– Cokoli, co není bezpečné. To by mělo být samozřejmé, ale vyvarujte se toho, abyste si do registru nedávali nic, co by mohlo být pro vaše dítě nebezpečné. nebezpečí udušení, ostré hrany a jedovaté materiály jsou velká ne-ne!

Kolik plen za den použije novorozenec?

Novorozenec spotřebuje průměrně osm plen denně. Některé děti mohou používat až deset plen, zatímco jiným stačí šest. Vše záleží na individuálních potřebách miminka. Jak bude vaše dítě starší, budete moci upravit počet používaných plen každý den.

Například batole obvykle nosí jednu plenku během dne a nemusí plenku potřebovat v noci. Budete-li se řídit pokyny vašeho dítěte, můžete mu pomoci zajistit, aby bylo pohodlné a suché po celý den i noc.

Jaký typ plen je pro mého novorozence nejlepší?

Na dnešním trhu je k dispozici mnoho různých typů plen, takže může být obtížné rozhodnout, která z nich je pro vaše dítě ta pravá. Některé z nejoblíbenějších možností zahrnují jednorázové plenky, látkové plenky a hybridní plenky.

Každý typ má svou vlastní sadu pro a proti, proto je důležité před rozhodnutím zvážit vaše konkrétní potřeby. Pokud například hledáte plenku, která se snadno používá a je šetrná k životnímu prostředí, pak pro vás mohou být látkové plenky tou nejlepší volbou.

Pokud hledáte plenku, která je savá a ekonomická, pak mohou být jednorázové plenky tou nejlepší volbou.