Jak zavřít ohrádku Cosco pro mladistvé

V této příručce se dozvíte, jak zavřít ohrádku Cosco pro mladistvé.

Postup, jak zavřít ohrádku Cosco Juvenile Playpen

Krok 1. Nejprve jej budete muset složit. Zamiřte k rámu a zatlačte na tlačítko umístěné na obou stranách nohou v blízkosti podlahy. Jakmile se zvednete, uchopte každou nohu, která vyskočila z černých bezpečnostních popruhů.

Krok 2. Poté je zvedněte zpět na místo tak, aby byly znovu zajištěny v zavřené poloze, než natáhnete popruh kolem spodní části nohy pomocí černého háčku, dokud nebude zajištěn.

Krok 3. Dalším krokem je sundání zádržného pásu zatlačením na červená uvolňovací tlačítka umístěná těsně nad zajišťovacími držáky nacházejícími se podél předního okraje nebo horního rohu povrchu hřiště nejblíže k dítěti lícem nahoru pro snadný přístup.

Krok 4. Nejprve zatlačte jeden konec do štěrbiny a poté táhněte směrem k druhému konci, abyste jej uvolnili. Jakmile zábranu sundáte, uchovávejte ji mimo dosah vašeho dítěte pro případ, že by později samo zjistilo, jak přezku rozepnout!

Krok 5. Nakonec zavřete hřiště tak, že položíte jednu ruku naplocho na povrch na každé straně základny nejblíže k nohám dítěte a pevně zatlačíte dolů, dokud se bezpečná západka nezapojí s protikusem, a ujistěte se, že obě strany jsou bezpečně zajištěny na svém místě. předání klíčů (nebo hraček) při zavřené bráně.

Potřebuje balení a hraní matraci?

Ano. Pack and play je přenosná postýlka, kterou lze použít k různým účelům v závislosti na tom, k čemu produkt potřebujete. Pokud například cestujete se svým dítětem autem nebo letadlem, může mít problémy s pohodlným spaním v neznámém prostředí bez známých věcí kolem sebe.

Pack and plays jsou neuvěřitelně užitečné, protože jsou vybaveny standardními funkcemi, jako jsou korbičky, které umožňují novorozencům spát vlastním tempem, a přitom se během dne během spánku mohou cítit bezpečně, pohodlně a dostatečně v teple.

Pack & Průvodce matracemi pro hraní: Pokud plánujete používat svou balicí postýlku spíše jako cestovní postel než cokoli jiného, ​​poslouží vám jakákoli stará matrace za předpokladu, že je pro vaše dítě dostatečně bezpečná a pohodlná. Nejlepší způsob, jak vybrat matraci, je podívat se na její velikost.

Ujistěte se, že najdete takovou, která se dobře vejde dovnitř, ale ne tak těsná, aby byla nepraktická nebo příliš velká, pokud samotné balení a hraní nezabírá mnoho místa.

Bez ohledu na to, jaký typ produktu se rozhodnete koupit, vždy hledejte produkty, které jsou vyrobeny z materiálů, jako je voděodolný vinyl, protože ty se budou snadno čistit v případě, že se během spánku něco stane!

Pokud plánujete používat své balení a hrát jako více než jen řešení pro spaní kojenců, pak nalezení takového s dalšími funkcemi znamená, že tuto věc můžete používat až do batolecího věku, aniž byste museli kupovat další produkty.

Jsou balení a hraní bezpečné pro děti?

Bezpečnost balení a hraní je při nákupu tohoto typu produktu hlavním problémem, protože poslední věc, kterou chcete, je zranění vašeho dítěte při používání podřadného designu nebo materiálů nízké kvality, které mohou představovat nebezpečí uškrcení, nemluvě o udušení. riskují, pokud náhodou prostrčí hlavu mezerami v pletivu, kde neexistuje opatření na kontrolu rizika.

Naštěstí většina moderních designů přichází s několika způsoby, jak bezpečně zajistit miminka, i když jsou považovány za dočasná řešení pro spaní, dokud vaše dítě nezestárne natolik, že je již nebudete potřebovat!

Nejlepší způsob, jak zjistit, zda tyto funkce fungují dobře, je zkontrolovat online recenze od ostatních rodičů, kteří si již koupili a vyzkoušeli balíček pack and play, o jehož koupi uvažujete.

V jakém věku by mělo dítě přestat spát ve smečce a hrát si?

Dítě by mělo přestat spát ve smečce a hrát si, když z ní může vylézt. K tomu obvykle dochází kolem dvou nebo tří let. V této době již většina dětí dosáhla kognitivních vývojových fází, které jim umožní pochopit, proč není skákání na postel v noci vhodnou aktivitou.

Pokud se vaše dítě zdá připravené dříve než v tomto bodě, můžete zkusit umístit hračky do balíčku a hrát si jako pobídku, aby zůstalo na místě až do rána.

Samozřejmě, že pokud vaše ratolest nejeví o tyto dárky zájem, pak je možná neexistuje způsob, jak je přesvědčit o opaku! Zkuste se podívat na další možnosti, jako je investice do bezpečnostní brány, aby nemohly existovat bez pomoci rodičů a starších sourozenců.

Nebo se jednoduše zeptejte sami sebe, zda je nyní ten správný čas přesunout vaše dítě do dětské postýlky, nebo zda je na tuto velkou změnu ještě příliš malé. Některé děti mohou být připraveny, zatímco jiné ještě nejsou úplně hotové!

Může dítě spát v balení a hrát si bez matrace?

Pack n play je jedním z nejoblíbenějších dětských předmětů, protože jej lze použít jako postýlku a centrum aktivit. Matrace typu pack n play by neměla vždy omezovat pohyb. T

proto musíte vyzkoušet, zda se vaše dítě může bez problémů pohybovat při spánku na matraci nebo uvnitř samotné postýlky. Pokud nenastanou žádné problémy s pohybem ve vesmíru, pak ano, budou moci pohodlně spát ve své jednotce na hraní.