Jak zabránit tomu, aby ohrádka pro batolata klouzala

Jak zajistit, aby ohrádka pro batolata neklouzala? Existuje několik způsobů, jak zabránit tomu, aby ohrádka pro batolata klouzala po podlaze.

Rodiče nejčastěji používají pásku na uchopení koberce nebo jiné samolepicí pásky a také oboustranné lepicí čtverce, aby se ujistili, že jejich děti nemohou klouzat po kotci.

Někteří se navíc rozhodli nainstalovat posuvné lišty pod každý roh dětské ohrádky, takže se vůbec nepohybuje bez ohledu na to, jak moc proti ní tlačí a tahají.

Dalším běžným řešením je použití kelímků naplněných pískem pod každý roh dětské postýlky/ohrádky, protože to funguje podobně jako instalace posuvných zásuvek – až na výrazně levnější cenovku!

Tuto metodu lze také použít ve spojení s jakoukoli jinou netrvalou možností, pokud dáváte přednost pouze jednomu malému rohu, pod kterým máte šálek písku.

Používají se koberečková úchopová páska nebo samolepicí oboustranné lepicí čtverečky, stejně jako kelímky naplněné pískem pod každým rohem pera. Někteří se navíc rozhodli nainstalovat posuvné lišty pod každý roh dětské ohrádky, takže se vůbec nepohybuje bez ohledu na to, jak moc proti ní tlačí a tahají.

Dalším běžným řešením je použití kelímků naplněných pískem pod každý roh dětské postýlky/ohrádky, protože to funguje podobně jako instalace posuvných zásuvek – až na výrazně levnější cenovku!

Tuto metodu lze také použít ve spojení s jakoukoli jinou netrvalou možností, pokud dáváte přednost pouze jednomu malému rohu, pod kterým máte šálek písku.

K čemu používáte ohrádku?

Ohrádky mají mnoho využití. Ohrádku lze použít následujícími způsoby:

-Jako bezpečné místo pro uložení vašeho dítěte, když potřebujete volné ruce, jako když pracujete s domácími pracemi nebo vaříte večeři. Jsou také skvělé pro zabavení malých dětí při sledování televize a hraní videoher!

-Udržet je v izolaci od ostatních domácích mazlíčků (jako jsou kočky a psi), kteří by je jinak mohli zranit během drsných her. Pokud máte kočky, které mají rády vysoká bidýlka, aby neskákaly na mláďata v kotcích, doporučujeme pořídit si samostatný „byt pro kočky“. velmi nebezpečné…zejména proto, že kočky vždy přistávají nohama napřed!

– vzít s sebou na cesty nebo použít v hotelech. To pomáhá udržet vaše dítě v bezpečí, bezpečí a pohodlí i na cestách! Mohou být použity buď jako hrací prostor pro starší děti, které sedí vepředu a hrají si bezpečně na podlaze; což je bezpečnější, než se v tom věku plazit do provozu!

Nebo mohou také poskytnout uzavřený „uzavřený“ prostor, kde mohou mladší kojenci klidně spát, aniž by je rušili ostatní lidé, kteří přicházejí a odcházejí z místnosti.

Nyní jsou k dispozici dokonce kombinace ohrádka/hračka, takže rodiče nemusí kupovat dvě samostatné položky, ale místo toho jen jeden produkt vyrobený speciálně pro oba účely…wow, jaké pohodlí!

V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

I když se používání ohrádky po dvou letech nedoporučuje, mnoho rodičů zjišťuje, že ji mohou používat pro svá batolata až do předškolního věku a dokonce i do školky.

To umožňuje vašemu dítěti mít nezávislý prostor, kde se cítí pohodlně při hraní, zatímco vy máte stále přehled. Navíc některé děti dávají přednost pobytu ve svých ohrádkách, když přecházejí z dětství do dětství, protože jim to pomáhá cítit se bezpečněji a bezpečněji, když jsou občas samy.

Pokud u vaší konkrétní ohrádky nevznikají žádné obavy o bezpečnost a nevadí vám její používání, rozhodně to udělejte!

Může být těžké opustit své děťátko, jakmile si zvyklo trávit čas ve známých hranicích své ohrádky, ale je to skvělý způsob, jak naučit své dítě, jak být samo a nezávislé.

Je v pořádku držet batole v ohrádce?

Nejen, že je v pořádku držet batole v ohrádce, ale může to být velmi prospěšné. Temperament, chování a věk dítěte, to vše ovlivňuje typ omezení, který pro své děťátko zvolíte.

Ohrádky jsou základním nástrojem při péči o děti, protože nám pomáhají cítit se bezpečně, že jsou naše děti v bezpečí, a zároveň poskytují prostor pro pohyb, aniž bychom je museli mít pod neustálým dohledem nebo kontrolou.

Americká akademie pediatrů doporučuje používat omezení jako součást zodpovědné péče, pokud s jeho používáním nejsou spojena žádná bezpečnostní rizika (jako je možné zapletení). Použití těchto pokynů zajistí šťastným rodičům a pečovatelům!

Jak proměníte balíček a hru v postýlku pro batole?

Nejprve si musíte vzít balíček a hrát. Doporučuji Graco Pack ‚n Play, protože má nastavitelnou výšku, když je vaše dítě velmi malé nebo starší.

Místo jedné velké postele se dá také přeměnit na dvě samostatné postele. To usnadňuje přechod ze společného spánku, pokud to chcete udělat (což jsme udělali).

Dále si kupte matraci jako je tato. Dostali jsme matraci z paměťové pěny na Amazonu a zaplatili jsme pouze 50 $! Nepotřebujete žádné speciální listy; používali jsme běžné velikosti do postýlky, dokud nebyl připravený na prostěradla velikosti batolete v 18 měsících. Pak jsme našli tyto nepromokavé chrániče prostěradel, které jsou skvělé, protože udrží jeho matraci chráněnou před nehodami a také ji udrží čistou.

Ale nejdůležitější součástí přeměny balení a hry na dětskou postýlku je nákup této matrace Playard. Díky tomu bude vaše dítě v bezpečí tím, že je budete držet na matraci místo venku, což může být velmi nebezpečné pro malá batolata, která se teprve učí chodit nebo se dokonce plazit!

Jen se ujistěte, že si koupíte takovou, která přesně zapadá do rozměrů vašeho balení, a hrajte, aby tam nebyly žádné mezery, kde by se mohly zaseknout.