Jak vyrobit vodový meloun pro dětskou sprchu

V tomto příspěvku na blogu se podíváme na to, jak si vytvořit svůj vlastní melounový kočárek.

Watermelon Bassinet je skvělý nápad pro dětské sprchy, nebo pokud máte přítele, který čeká. Jsou snadným doplňkem každé letní zahrady. Tento projekt trvá jen asi 15 minut a nevyžaduje žádné speciální nástroje ani dovednosti.

Kroky k tomu, jak vyrobit kočárek z melounu pro dětskou sprchu

Krok 1: Umyjte a vysušte všechny bobule. Nechte je v odkapávači vaší myčky, nebo ještě lépe – postavte si skutečný stojan na ovoce. Dále omyjte meloun (i když ne příliš).

Krok 2: Je čas nakrájet si meloun. Stačí nakreslit čáru tam, kde chcete nůž, a poté z tohoto bodu udělat řez.

Krok 3: Poté, co odstraníte horní část, je načase začít vyjímat část tohoto masa. Můžete použít naběračku na meloun nebo naběračku na zmrzlinu, abyste si ušetřili trochu starostí, a místo toho je nakrájíte na čtverce, než je odstraníte z místa nahoře.

Krok 4: Poté, co vyjmete maso, seškrábněte zbývající červenou barvu z celého melounu. Chcete -li tento proces provést snadno a rychle, můžete použít lžíci nebo naběračku zmrzliny.

Krok 5: Pomocí škrabky na mrkev odstraňte jednu stranu melounu. Odřízněte tento kousek a vyčistěte z něj všechna semena, než jej vložíte na obličej dítěte.

Krok 6: Dvě strany ovoce, oloupané a očištěné od semen. Ty budou pro tento projekt tvořit vaše ruce a nohy.

Krok 7: Aby váš ovocný salát vypadal svěží a nový, položte na něj trochu citronové šťávy.

Krok 8: Naplňte meloun veškerou tou šťavnatou dobrotou.

Krok 9: Chcete -li vytvořit obličej, nakrájejte na meloun malé kruhy, abyste do očí vložili borůvky. Vyřízněte mu díru do tlamy pomocí zmrzlinového kornoutu nebo ji jinak naplňte něčím chutným, jako jsou marshmallows.

Krok 10: Umístěte hlavu do blízkosti kápě a zabořte ruce na příslušná místa, abyste získali vodní meloun. VOILA!

Jak vytvoříte řezbu košíku z melounu?

Nejprve odřízněte horní a spodní část a poté odstraňte všechna semena. Příště začněte na jednom konci opatrným zasunutím nože do jeho základny, dokud se nedostane blízko místa, kde se druhá polovina setkává s tímto prvním kusem. Pokračujte asi dva palce dolů a škrábejte kůži, aby se snadněji rozpadly, aby se snadno oddělily, aniž by cokoli rozbily.

Jaká je cena typického dětského kočárku?

Typické náklady na kočárek se pohybují od zhruba 60 dolarů za cestovní nebo skládací modely až do zhruba 135 dolarů, v závislosti na kvalitě a použitých materiálech.

Může dítě v noci spát v kočárku?

Rodiče se často rozhodnou dát své kočárky do přenosnějšího prostředí, aby je mohli vzít s sebou na cesty. Je to skvělý nápad, pokud to máte v plánu, protože ne všechny kočárky jsou navrženy pro použití přes noc.

Může můj novorozenec přespat v kočárku mamaRoo přes noc?

Spací kočárek mamaRoo má pevný, rovný povrch, který je navržen tak, aby pomohl vašemu dítěti usnout a déle spát. Může být použit jak pro spánek přes noc, tak pro zdřímnutí po celý den.

Dětská sedačka poskytuje pohodlí uklidňující a zabavte svého drobečka, když jste v práci nebo vyřizujete pochůzky. Není třeba se obávat, že by prvních pár týdnů po porodu měli příliš mnoho času sami.

Kroky k spárování mamaRoo spacího koše s Bluetooth

Krok 1: Stáhněte si aplikaci 4moms do telefonu nebo tabletu.

Krok 2: Chcete -li začít, musíte si vytvořit účet u 4moms. Pokud se přihlašujete poprvé nebo již máte účet, zadejte své údaje a přihlaste se.

Krok 3: Aplikace mamaRoo vám pomůže připojit kočárek vašeho dítěte ke cloudu. Klikněte na jeho obrázek a poté na „Připojit“.

Krok 4: Spárujte kočárek s telefonem. Chcete -li to provést, podržte ikonu zvukového tlačítka (hudební nota) po dobu 3 sekund, dokud nezmění barvu na modrou, a poté se jednoduše připojte přes Bluetooth.

Krok 5: Když telefon zkontrolujete, upozorní vás, pokud bylo párování úspěšné.

Jak vyčistit kočárek mamaRoo Sleep?

Bodově očistěte tkaninu a síťovinu nebo matraci jemným mýdlem a teplou vodou. Než ho důkladně opláchnete studenou tekoucí vodou měkkým hadříkem, jemně jej vetřete, dokud z jeho povrchu neodstraníte všechny nečistoty starým zubním kartáčkem.

Můžete na telefonu mamaRoo Sleep Bassinet přehrávat hudbu z telefonu?

Dětská sedačka mamaRoo 4 obsahuje vnitřní zvuky. Pokud chcete ze svého zařízení přehrávat hudbu, bude nutné ji připojit pomocí kabelu mp3, který je součástí nákupu. Zde není podporováno žádné Bluetooth.

Je Nuna Bassinet bezpečný pro spaní?

Kočárek řady Mixx poskytuje vašemu drobečkovi bezpečné místo na spaní a dokonce jej lze použít i jako místo k přespání. Nejlepší část? To vše se děje bez přerušení jejich dne otravnými rutinami před spaním nebo ohromujícími plány.