Jak vyrobit pružný potah na autosedačku

V této příručce se dozvíte, jak vyrobit pružný potah autosedačky. Pružné potahy autosedaček mohou být záchranou, pokud máte kojence nebo batole, které nerado jezdí v autě bez křiku.

V této situaci je důležité mít něco, co ochrání vaše zadní sedadlo před malými zoubky a nepořádky – ale je také hezké, když jsou tyto věci vyjímatelné! Jak tedy vyrobit pružný potah autosedačky? Přečtěte si pokyny!

Postup při výrobě pružného potahu autosedačky

Krok 1 – Použijte fleecovou látku jako základní vrstvu, aby nedocházelo k žádnému tření o tvrdý plast sedadel.

Krok 2 – Předem zjistěte, zda bude blokování barev pro váš návrh dobře fungovat, aby do sebe vše pěkně zapadalo.

Krok 3 – Ujistěte se, že všechny okraje jsou zakryté alespoň jedním kusem jiného materiálu (tj. nenechávejte jen volné prostory mezi kusy látky).

Je užitečné přišít gumu na fleece před přišitím na další vrstvu.-Pokud místo knoflíků používáte patentky, ujistěte se, že jsou bezpečně přišity!

Krok 4 – Rozstřihněte látku na dva kusy dostatečně velké, aby se vešly na vaše dětské autosedačku. Nejjednodušší způsob je nechat z každé strany viset další materiál, abyste jej mohli zastrčit pod nosič a zajistit, aby zde nebyly žádné mezery pro nečistoty nebo studený vzduch.

Krok 5 – Šijte podél tří stran, jeden krátký konec nechte otevřený. Otočte naruby a zašijte i ten poslední otvor, který je uzavřený!

Nyní byste měli mít pěkný polstrovaný polštář s elastickým pásem, který jej drží na místě přes opěrku hlavy vašeho dítěte. A voila! Nová podomácku vyrobená deka, která čeká na to, až se do ní přitulí malí všude!

Na kterou stranu auta by měla být dětská sedačka?

Pokud máte zadní sedadlo, umístěte dětskou sedačku doprostřed, aby obě vaše děti mohly sedět s jedním na každé straně. Pokud je zde pouze jedna dětská sedačka a ta se nevejde doprostřed nebo ani v jednom z dveří není při správné instalaci prostor pro správné otevření, udělejte to, co vám nejlépe vyhovuje.

Možná budete muset být kreativní, ale v konečném důsledku záleží více než na tom, zda se dokážou připoutat vedle svého sourozence, že všichni zůstanou v bezpečí!

Jak nainstalujete dětskou autosedačku Graco bez základny?

První: Nejprve musíte najít dobré místo, kam umístit novou sedačku vašeho dítěte. Před instalací byste měli vždy zkontrolovat, zda je pro ně a jejich nosič v zadní části vozidla dostatek místa.

Pokud se vám zdá, že se nevejdou, odstraňte je a zkuste jiné místo nebo přejděte na jiný model nosiče.

Umístěte dětský zádržný systém na určené místo v autě a současně mějte všechny západky, přezky a popruhy uvolněné.

Ujistěte se, že jste si přečetli všechny konkrétní pokyny pro instalaci se systémy LATCH (spodní kotvy a popruhy pro děti) nebo bezpečnostních pásů, pokud jsou použitelné, protože některé jsou složitější než jiné. Za druhé: Po správné instalaci utáhněte každý popruh, dokud neuslyšíte, že západka zaklapne na místo.

Jaká základna autosedačky je kompatibilní s monbebe?

Existují tři hlavní typy základen autosedaček: pouze kojenecké, konvertibilní a cestovní systémy. Každý typ je určen pro jinou fázi vývoje dítěte. Sedačky určené pouze pro kojence obvykle začínají na pěti librách a dosahují hmotnosti 30 nebo 35 liber přibližně ve věku dvou let.

Konvertibilní sedadla se mění z polohy proti směru jízdy (čelem ven) do polohy po směru jízdy (čelem dopředu), obvykle kolem 22 liber až 40 až 100 liber v závislosti na modelu.

Cestovní systém je dodáván s dětskou autosedačkou, která se připevňuje k základně, která zůstává nejčastěji instalována ve vašem vozidle, a také s rámem kočárku, na který můžete nosič připevnit, když je čas jít někam jinam, například na nákupy nebo na cestu. na procházku do parku.

Můžete dát dítě do konvertibilní autosedačky?

Dětská autosedačka je stejně bezpečná v poloze proti směru jízdy.

Sklopná sedadla lze používat proti směru jízdy i po směru jízdy, ale existují mezi nimi určité rozdíly, o kterých byste měli vědět, než si je pořídíte. Pokud se budete na delší dobu držet jednoho typu konvertibilní sedačky, vaše dítě si ji bude užívat déle, než kdyby se muselo přehazovat tam a zpět.

Kabriolety pouze zády ke směru jízdy: Tyto typy sedadel musí zůstat nainstalované na zadním sedadle vozidla po celou dobu, kdy je nepřepravuje dospělá osoba, která má přístup k jejich plnému rozsahu pohybu, aniž by se musela plazit na zadní sedadlo jinými dveřmi.

Protože jsou navrženy speciálně pro kojence, mají tyto autosedačky specifické hmotnostní limity obvykle kolem 20 až 30 liber.

Kabriolety obrácené proti směru jízdy/po směru jízdy: Tyto typy sedadel lze použít pro jízdu zády i po směru jízdy; je však nutné zvolit takovou, která je navržena tak, aby zůstala na zadním sedadle, protože nabízí možnost výškového omezení, ke které kojenci nemají přístup při používání autosedaček nebo kočárků.

I když byste měli své dítě na cestách vždy držet ve schváleném zádržném systému, tyto konvertibilní autosedačky jsou velmi užitečné, pokud jedete na výlet s přáteli, kteří nevlastní vlastní dětskou autosedačku, protože potřebují více místa než jen mohl poskytnout normální cestovní systém.

Sedačky orientované pouze dopředu nemohou pojmout děti do 40 liber, takže jakmile tento typ sedaček přeroste, je čas pořídit si konvertibilní sedadlo, které může být obráceno proti směru jízdy.

Jak dlouho necháte dítě v autosedačce?

Dětskou autosedačku se doporučuje používat do dvou let věku dítěte. Poté je čas, aby přešli na dětské zádržné systémy nebo podsedáky, které je udrží na sedadle pomocí břišních a ramenních pásů. To pomůže předejít zraněním při nehodě.

Z bezpečnostních důvodů byste měli dětskou autosedačku umístit pouze zády ke směru jízdy, pokud nesplňují požadavky na hmotnost a výšku (které se mohou lišit podle výrobce).

Jakmile vaše dítě vyroste z této fáze, přejděte do režimu otočeného dopředu, aby sedělo vzpřímeně a čelem dopředu jako ostatní!

Při přepínání režimů to může vyžadovat určitou práci, ale jakmile to uděláte správně; rodiče i děti se budou cítit pohodlněji se snazším přístupem a zároveň zvýší pohodlí v autě.

V případě pochybností se vždy podívejte do návodu k vozidlu, kde najdete konkrétní pokyny k bezpečné a pohodlné instalaci dětské autosedačky proti směru jízdy!