Jak vyrobit Abecedu Miminko

Jak vyrobit miminko z abecedy? Pokud hledáte jedinečné pozvání na miminko, zvažte vytvoření pozvánky na téma abecedy!

Je to skvělý způsob, jak předvést svou kreativní stránku, a je to také zábavná aktivita, do které se mohou hosté zapojit. Zde je návod, jak takovou udělat:

– Začněte vytvořením dokumentu s 26 stránkami, jednou pro každé písmeno abecedy.

– Na každou stránku napište jinou frázi, která začíná odpovídajícím písmenem. Například na stránce A můžete napsat: „Teta Anna je úžasná!“

– Jakmile dokončíte psaní všech frází, vytiskněte stránky.

– Vystřihněte každou frázi a poté je nalepte na barevný stavební papír nebo karton.

– Nakonec stránky svažte a vytvořte hotovou knihu.

Chcete-li, aby byly vaše pozvánky výjimečné, přidejte na obálku fotografii nastávajících rodičů! Hosté budou rádi vyplňovat tuto zábavnou a interaktivní pozvánku na téma abecední knihy. Takže buďte kreativní a bavte se s tím!

Jak říkáte, prosím, přineste knihu místo karty?

Máte někdy pocit, že vás zaplavují karty a málo knih? Pokud ano, nejste sami. V naší rodině máme přísloví: „Přineste si prosím knihu místo karty.“ Je to náš způsob, jak dát najevo, že dáváme přednost dárkům v podobě knih před kartami. A není to jen proto, že rádi čteme (i když ano!).

Existuje několik důvodů, proč dáváme přednost knihám jako dárkům. Jednak zabírají méně místa. Nemusíme se bát, že bychom někde našli hromadu karet navíc. A když už mluvíme o úložišti, knihy se také mnohem snáze sledují než karty.

Můžeme je dát na police nebo do krabic a přesně vědět, kde jsou. S kartami je to jiný příběh. Často jich končíme stohy, které jakoby neumíme uspořádat a jen zabírají místo.

Knihy jsou také osobnější než karty. Když nám někdo dá knihu, dává nám kus sebe. Dali si čas a vybrali knihu, o které si myslí, že se nám bude líbit a která o nich něco vypovídá. Karty jsou hezké, ale nemají úplně stejný pocit osobního spojení jako knihy.

Takže až budete příště shánět dárek pro někoho, proč nezvažte, že byste mu místo přání dali knihu? Možná budete překvapeni, jak moc si toho váží!

Zabalíte knížku pro miminko místo karty?

Pokud hledáte jedinečný dárek pro miminko, proč nezabalit místo přání knihu? Knihy jsou nadčasové a mohou se předávat z generace na generaci. Navíc si je čerství rodiče určitě oblíbí a ocení.

Zde je několik našich oblíbených knih o miminku:

„Ach, ta místa, kam půjdeš!“ od Dr. Seusse – Tato klasika je ideální pro zaslání vašich přání všeho nejlepšího nastávajícím novým rodičům.

„The Baby Book“ od Williama Searse – Tento komplexní průvodce pokrývá vše od těhotenství a porodu až po péči o novorozence a dále. Je to nutnost pro každého nového rodiče.

„Velmi hladová housenka“ od Erica Carlea – Tato milovaná dětská knížka je dokonalým způsobem, jak uvést vaši novou neteř nebo synovce do světa čtení.

„Goodnight Moon“ od Margaret Wise Brown – Tento jednoduchý a sladký příběh je oblíbeným před spaním pro generace dětí.

Jakou knihu pro miminko si vyberete? Zabalte to a pošlete svá přání všeho nejlepšího novým budoucím rodičům!

Jak vyslovíte knihu pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete napsat knihu pro miminko. Jedním ze způsobů je nechat každou osobu, která se účastní sprchy, podepsat knihu a napsat zprávu novému miminku.

Je to skvělý způsob, jak zapojit všechny do oslavy, a pro nové rodiče to bude cenná památka. Můžete také vytvořit knihu, která bude obsahovat zprávy od přátel a členů rodiny a také fotografie prvních dnů dítěte. To by bylo perfektní, pokud se nemůžete zúčastnit sprchy osobně, ale přesto chcete poslat své blahopřání.

Bez ohledu na to, jakou trasu zvolíte, nezapomeňte zahrnout spoustu fotografií dítěte! Noví rodiče se budou rádi ohlížet na tyto vzpomínky, jak jejich dítě poroste. A na stránku s věnováním nezapomeňte přidat sladkou zprávu od vás. Gratulujeme k novému příchodu!

Zde je několik nápadů, jak napsat knihu pro miminko:

„Vítej na světě, maličká! Nemůžeme se dočkat, až tě poznáme a uvidíme, jak rosteš. Gratuluji tvým rodičům – budou rádi být rodiči!“

„Nové dítě je takové zvláštní požehnání. Gratulujeme k vašemu novému příchodu!“

„Nemůžeme se dočkat, až tě poznáme, miláčku! Přejeme tvé rodině všechno nejlepší v této vzrušující době.“

Co píšete do knížky od babičky?

To je otázka, kterou dostávám často. A abych byl upřímný, nejsem si jistý, jaká je ta „správná“ odpověď. Ale vím, co se mi osvědčilo.

Začnu tím, že sepíšu všechny velké milníky, které se staly od doby, kdy jsem naposledy viděla to dítě. To zahrnuje věci, jako jsou první kroky, první slova a jakékoli další velké úspěchy.

Pak přejdu k více každodenním detailům, jako jsou oblíbená jídla, činnosti a cokoli jiného, ​​co by mohlo být zajímavé nebo důležité k zapamatování.

Snažím se psát hlasem, který babička ocení – takže je to vždy pozitivní a optimistické. A vždy přidávám spoustu fotek! Dětské knížky jsou určeny k tomu, aby se z nich těšila celá léta, a tak chci zajistit, aby babička měla krásný záznam o prvních letech svého vnoučete.

Máte nějaké další tipy, co zahrnout do knížky od babičky? Rád bych je slyšel! Zanechte komentář níže nebo mě kontaktujte na sociálních sítích.