Jak vyleštit svůj kočárek: Snadné kutilství

Košík je krásný kus nábytku, který lze používat mnoho let. Jak to děláte, aby to vypadalo nové? Občasným leštěním! Tento blogový příspěvek pojednává o tom, jak vyleštit kočárek s minimálním úsilím a bez efektních potřeb.

Kroky k vyleštění kočárku

Krok první: Odstraňte všechny odnímatelné části dětské postýlky. Vy

Krok dva: Vyčistěte postýlku vysátím kartáčovým nástavcem. K utírání postýlky vašeho dítěte můžete použít i hadřík. Vyhněte se čisticím prostředkům, protože mohou poškodit některé materiály z kočárku vašeho dítěte.

Krok tři: Odstraňte zbývající úlomky z matrace

Krok čtyři: Vysajte matraci a otřete ji hadříkem. V případě potřeby pro tento krok použijte zředěnou mýdlovou vodu. Můžete také použít prachový sprej, který zajistí, že z kočárku vašeho dítěte zmizí všechny choroboplodné zárodky. Před dalším použitím jej nechte zcela uschnout.

Krok pět: Vraťte odnímatelné části zpět na místo a dejte je dohromady do původní polohy nebo tam, kde byste je chtěli uložit do dalšího použití. Po sestavení ještě jednou vysajte, abyste byli v bezpečí! Dávejte však pozor, abyste nevycucali žádné uvolněné šrouby.

Kroky, jak připevnit stříšku mého Bugaboo Fox

Bugaboo fox má tříbodový systém uchycení kapuce, což vám dává spoustu možností, jak se připevnit a odkud visí.

Jak opravím přední kolo, když se jedna strana točí?

Pokud se otáčí pouze jedno kolo, nakloňte podvozek mírně dozadu oběma rukama na každé straně nebo jemně zatáhněte.

Kolik váží Bugaboo Fox bez Raincover/Sunhood/Bassinet?

Hmotnost kočárku se pohybuje mezi 12 kg – 13 kg v závislosti na modelu

Kroky, jak sundat látkové kukly z mého vrchlíku Bugaboo Fox

Uchopte horní část vrchlíku na délku paže a vytáhněte jej z rámu.

Zvedněte obě boční paže současně, poté je zvedněte a posuňte dopředu na každé straně, dokud se kapuce neodpojí.

Jak mohu odpojit svůj Bugaboo Fox Bassinet?

Dvě části se snadno od sebe oddělí: nejprve sejměte látkový kryt rozepnutím.

Dále budete muset oddělit všechny čtyři klouby, které drží pohromadě s malou silou (podobná technika, jako když sundáváte zadní kolečka kočárku) – jednoduše použijte jednu ruku na každý kloub paže, zatlačte dolů a zatáhněte nahoru.

Nakonec připevněte šrouby pomocí přiložené sady nástrojů, než znovu nasadíte kryt!

Jak mám uložit kočárek nebo kočárek?

Uložení kočárku v kufru auta je jedním ze způsobů, jak se vyhnout zabírání místa doma. Pokud jej však chcete delší dobu skladovat, doporučujeme jej zabalit do přepravní tašky nebo krabice – zabráníte tím zbytečnému poškození způsobenému povětrnostními podmínkami!

Dalším dobrým tipem by bylo použití nějakého druhu ochrany pod kočárkem na tvrdých podlahových plochách, kde by mohlo dojít k poškrábání způsobenému pohybem proti zemi.

Kroky k převodu kočárku bugaboo Cameleon na sedadlo

Krok první: Odšroubujte přední tyč zpod základny. Na každé straně můžete vidět malou západku, kterou budete muset zatlačit, aby tento krok fungoval. Tato část může být trochu složitá, ale pokud je provedena správně, měla by se snadno odpojit.

Krok dva: Nyní otočte kočárek a zvedněte obě strany látky sedadla, dokud se neoddělí od rámu – věnujte zvláštní pozornost tomu, jak se tyto části při opětovném připevnění opět spojí, což brzy uděláme!

Nakonec na kočárek připevněte nový kryt pomocí suchých zipů od Bugaboo. Kliknutím sem získáte další informace o obalech!

Poznámky: Před připojením nového nezapomeňte z rámu sundat původní kryt kočárku. Pokud máte novorozence, ujistěte se, že při převodu do úplného lehu používáte pouze oblast hlavy látky sedadla.

Kroky, jak z kočárku odstranit stopy odření

Krok 1. Pomocí hadříku z mikrovlákna otřete značky odřenin – Naneste na postižené místo vazelínu – Jemně vetřete čistou a vlhkou houbičkou – Nepoužívejte žádné druhy tekutých čisticích prostředků, protože mohou poškodit váš Bugaboo!

Krok 2. Nezapomeňte, že váš Bugaboo byl navržen s velkou péčí a perfektně se hodí pro každodenní život ve všech jeho podobách. Zkrátka zacházejte opatrně! Jen nezapomeňte stříkat žádný druh kapaliny.

Poznámky: Nezapomeňte, že před opětovným použitím látky na sedadle musíte úplně vyschnout, pokud je dítě stále uvnitř kočárku kvůli riziku udušení! Při převodu zpět do režimu úplného sklopení se ujistěte, že je použita tkanina hlavy, jinak může dojít k zachycení obličeje!

Kroky k výměně sedadla u kočárku Bugaboo Cameleon

Krok 1. Odepněte obě strany nánožníku, což vám poskytne větší prostor při nastavování sedadla.

Krok 2. Ujistěte se, že držíte kapotu jednou rukou a vezměte na vědomí, která strana vychází jako první (obecně je jednodušší začít s jakoukoli polovinou, která je nejblíže ke dveřím nebo oknu).

Pokud máte potíže s odstraněním kterékoli části, možná by stálo za to zkontrolovat, zda se na vaší základně nenacházejí nečistoty v tkanině – k odstranění jednoduše použijte nějaký kartáč/čistič!

Krok 3. Po úplném odstranění ležte rovně vedle sebe. Ujistěte se, že mezi nimi nenecháváte příliš mnoho prostoru, protože by mohli vyjít z polohy, a budete to muset udělat všechno znovu!

Krok 5. Zkontrolujte pokyny dodané s kočárkem a vyhledejte tlačítko, které uvolní jednu stranu. Může být nutné odstranit jakoukoli tkaninu nebo vycpávky, aby byl umožněn přístup, takže se necítíte sklíčeni, pokud není k dispozici žádné zjevné místo, kde byste mohli zatlačit – jen pečlivě hledejte, dokud nenajdete místo, které vám umožní vyrovnat základnu vašeho sedadla.

Nyní jste hotovi! Jen si pamatujte, nenechávejte mezi nimi příliš mnoho prostoru, protože by mohli vyjít z polohy, a pak byste to museli udělat znovu!