Vyčistěte svůj 4moms kočárek: Snadné pokyny k čištění

Je samozřejmé, že děti jsou vysoce náchylné k choroboplodným zárodkům a bakteriím. S ohledem na to je důležité vědět, jak správně vyčistit svůj 4moms kočárek! Abychom vám tento úkol usnadnili, sestavili jsme seznam snadno srozumitelných pokynů, jak to udělat.

Jak vyčistit 4moms Pack N Play Matrace

Krok 1. Pomocí ručníku otřete povrch matrace pack n play.

Krok 2. Namočte starý zubní kartáček do vody a roztoku jedlé sody (směs 50/50). Vydrhněte všechny oblasti, které jsou zabarvené nebo nahromadily nečistoty, které zbyly z minulého použití. Určitě nedrhněte příliš tvrdě, nechcete přece poškodit materiál!

Krok 3. Ujistěte se, že po dokončení čištění není přebytečná tekutina, protože plíseň může růst a na tomto typu matrace zůstávají mokrá místa. Až skončíte, nechte jej několik hodin zaschnout na vzduchu, než cokoli umístíte zpět do kočárku.

Jak zajistit, aby byl 4mámový vánek pohodlnější

Každý pár týdnů je průměrem toho, jak často je třeba dětský kočárek čistit.

Míchání jedlé sody v teplé vodě a posypání po obou stranách vašeho kočárku pomůže osvěžit jejich podestýlku, kdykoli je to nutné. Po dokončení čištění stačí nasadit zpět kryt!

Jak sestavit Graco Pack N Play Bassinet

Krok 1. Položte dno korbičky na rovný povrch síťovanou stranou nahoru.

Krok 2. Zajistěte, aby byly všechny bílé spony otevřené a položené na obě strany otvoru podložky matrace.

Krok 3. Umístěte podložku matrace na místo a ujistěte se, že správně sedí na obou stranách, poté zvedněte jeden konec, dokud neuslyšíte nebo neucítíte, jak cvakají.

Krok 4. Připojte nohy vložením „nožky“ každé nohy do odpovídající drážky, ujistěte se, že pevně zatlačíte, až se z bezpečnostních důvodů zacvaknou k sobě!

Jak odstranit skvrny z matrace Bassinets

Krok 1. Chcete -li z kočárku odstranit skvrny, jednoduše jej setřete jemným mýdlem a teplou vodou. Začněte rozepnutím krytu podložky matrace a jeho vyjmutím z rámu přehrávače/kočárku. Odstraňte všechny předměty, které mohou být v kapsách nebo štěrbinách, jako jsou polštáře a hračky, aby bylo zajištěno důkladné čištění.

Krok 2. Dále použijte vlažnou vodu smíchanou s tekutým prostředkem na mytí nádobí na vlhký hadřík, abyste setřeli špínu a špínu ze všech povrchů, včetně boků, dna, otvorů atd … Jak vyčistit síťové strany rámu Bassinets

U síťových panelů budete potřebovat starý zubní kartáček nebo houbu na čištění spolu s vanou & amp; čistič dlaždic pro tuto část!

Jak vyčistit rámeček Bassinets: Samotný rám lze velmi snadno čistit, takže tento proces zabere jen asi deset minut nebo méně!

Stačí vyjmout všechny části matrace (kterou lze prát ve studené vodě na jemném cyklu), rozepnout boční panely, vyjmout všechny odnímatelné polštáře/deky/prostěradla, otřít plastové díly teplou vodou a mýdlem a nechat dvacet let schnout -čtyři hodiny.

Jak čistit látku: Pokud dáváte přednost tomu, aby se hlavní tkanina vaničky neprala, lze ji vyčistit na místě teplou vodou a mýdlem (na jemném cyklu) nebo ubrousky. Je důležité, abyste skvrnu nedrhli kartáčem, protože to způsobí pouze její další šíření na povrch matrace

Pokud vaše dítě během krmení často plivá, je velká šance, že jeho vyplivnutí zanechalo své stopy na matraci vašeho dítěte! Ve většině případů lze tyto skvrny snadno odstranit pouhým setřením vlhkým hadříkem – pokud se však jejich odstranění je obtížné, můžete postupovat takto:

Postup, jak vyčistit 4momový kočárek

Krok 1. Čistým vlhkým hadříkem setřete všechny povrchy vašeho kočárku. Nezapomeňte také odstranit přebytečnou vodu, která zůstala na povrchu, jiným suchým hadříkem. Po dokončení čištění této oblasti se ujistěte, že nejsou žádná mokrá místa, aby plíseň nerostla.

Krok 2. Použijte vatové tyčinky nebo starý zubní kartáček namočený v octu a roztoku jedlé sody (směs 50/50), abyste se dostali do malých štěrbin, kde se může hromadit prach. Po vyčištění se ujistěte, že štětiny důkladně opláchnete, aby nepoškrábaly váš kočárek!

Pro odolnější skvrny nebo pokud máte nahromaděnou tvrdou vodu nebo vodní kámen, zkuste použít směs octa a vody 50/50.

Po dokončení čištění této oblasti se ujistěte, že nejsou žádná mokrá místa, aby plíseň nerostla. Použijte vatové tyčinky nebo starý zubní kartáček namočený v octu a roztoku jedlé sody (směs 50/50), abyste se dostali do malých štěrbin, kde se může hromadit prach.

Po vyčištění se ujistěte, že štětiny důkladně opláchnete, aby nepoškrábaly váš kočárek! Až budete hotovi, nechte kočárek několik hodin schnout na vzduchu.

Jak vyčistit rámeček a matraci z kočárku

Krok 1. Vlhkým hadříkem z mikrovlákna otřete vnější povrch kočárku. Není třeba se obávat použití jakýchkoli drsných chemikálií, stačí použít na oba povrchy teplou vodu a mýdlo.

Krok 2. Nezapomeňte se dostat do všech těch zákoutí! Po dokončení čištění otřete dosucha jiným čistým hadříkem.

Krok 3. Chcete -li vyčistit kovový rám na korbičce, smíchejte stejné díly octa a vody v rozprašovači. Ujistěte se, že je dostatečně promíchaný, aby nezůstaly žádné bílé bubliny. Nastříkejte na obě strany kovových tyčí, dokud nebudou opět lesklé.