Jak vyčistit cestovní ohrádku

V tomto návodu se dozvíte, jak čistit cestovní ohrádku. Cestovní ohrádky se mohou rychle ušpinit, proto byste je měli pravidelně čistit.

Jak na to

Krok 1 — Odstraňte povlečení z cestovní postýlky a vložte je do pračky s horkou vodou. Přimíchejte jemné mýdlo do vody pro odolné skvrny, které vyžadují extra čisticí sílu. Nechte pračku běžet v normálním cyklu bez přidávání oblečení nebo jiných věcí.

Praní při vysoké teplotě je důležité, protože většina souprav ložního prádla je vyrobena ze syntetických materiálů, jako je polyester, který by se při nižších teplotách mohl roztavit. Chcete mít jistotu, že se ničeho jiného nedotknou!

Po dokončení zavěste sadu listů, dokud úplně nevyschnou (jinak může růst plíseň). Pokud po vysušení nezůstanou žádné viditelné skvrny, ale sada prostěradel stále zapáchá jako čůrání, můžete do dalšího pracího cyklu přidat půl hrnku octa.

Krok 2 — Možná budete chtít použít dezinfekční ubrousky nebo čisticí prostředky na jiné povrchy, které jsou dostatečně blízko k rukám a ústům vašeho dítěte, když si hraje v ohrádce (tj. přebalovací pult). Dávejte pozor, kam stříkáte, aby se nedostal do části matrace cestovní postýlky!

Při používání ubrousků se ujistěte, že v nich není alkohol, protože to časem vysuší jakoukoli látku. Místo toho se rozhodněte pro něco vyrobeného pouze s vodou a v případě potřeby možná s jemným mýdlem. Po dokončení zavěste, dokud nebude úplně suchá, než věci pro miminko znovu odložíte!

Jak vyčistím dětskou postýlku?

Porta jesličky by se měly čistit po každém použití, aby se zabránilo růstu bakterií a jiných škodlivých organismů. Při čištění dětské postýlky nejprve odstraňte znečištěné prádlo nebo lůžkoviny pomocí rukavic, pokud jsou k dispozici.

Poté otřete vnější povrchy roztokem vyrobeným z jedné polévkové lžíce bělidla na galon vody. Pro další dezinfekci nastříkejte na všechny povrchy i pod matraci antibakteriální přípravek.

Jakmile to uděláte, vyměňte prostěradla vašeho dítěte a vyměňte použité plenkové ubrousky v jejich nádobě pro účely uskladnění, dokud nenastane doba dalšího použití!

Jak vyčistíte hovínko z balíčku a hrajete?

Pokud vaše dítě stále používá balíček a hraje si, možná jste narazili na problém, jak z něj vyčistit hovínka. Miminka jsou občas nepořádná stvoření, a pokud mají problémy s kakáním, když jsou ve smečce a hrají si, může být pro ně těžké to dělat jinde.

Když se to stane, někteří rodiče zjistí, že není možné se vyhnout tomu, aby po nich uklidili sami, než se přesunou na jiné místo nebo budou dělat něco jiného. Zde je několik tipů, jak odstranit takové nepořádky, aniž byste si zničili balíček a hrajte!

– Pomocí studené vody setřete co nejvíce nepořádku.

– Před dalším použitím jej nechte několik hodin vyschnout na vzduchu.

Je důležité si uvědomit, že bez ohledu na to, jaký druh skvrny nebo zápachu se může objevit po vyjmutí hovínka z vašeho balení a hraní, nemělo by to žádným způsobem ovlivnit jeho použití! No není to skvělá zpráva? Takže jděte do toho, snadno ukliďte ty špinavé plenky s vědomím, že všechno nakonec dobře dopadne!

Z čeho je vyrobena podložka na hraní pack n?

Hrací podložka Pack n vyrobená z bavlny, fleecu nebo jiného typu měkkého materiálu. Díky tomu může vaše dítě ležet na podložce, aniž by pociťovalo jakékoli tlakové body z tvrdého povrchu pod ní.

Musíte si koupit balíček a hrát si s tímto druhem vycpávek, protože tam jsou podložky, které tyto materiály pod sebou nemají, což může vést ke zranění, spíše než pomoci vašemu dítěti, když spí.

Kvalitní pack n play bude také vybaven nastavitelnou matrací, takže můžete najít to, co nejlépe vyhovuje vašemu dítěti, pokud jde o to, jak silná by měla být v různých fázích dětství.

Kdy by dítě mělo přestat používat ohrádku?

Když dítě může vylézt z ohrádky.

Je čas přemístit dítě, pokud vstává a opírá se obličejem o síťku na jednom konci a snaží se rozhlédnout nebo se vytáhnout pomocí postranic.

Měli by sedět bez pomoci několik měsíců, než začnou věci vytahovat, takže se před tímto okamžikem ve většině případů nemohou dostatečně ohnout.

Rodiče mohou považovat za užitečné používat polštáře, pěnové bloky atd. uvnitř ohrádky pod hračkami/jinými předměty jako dodatečné bezpečnostní opatření, dokud nebude dosaženo tohoto milníku (nebo starší).

Jakmile tato opatření přestanou být nutná, rodiče budou vědět, že je bezpečné nechat děti volně se pohybovat! Hrací podložky jsou další možností, která umožňuje bezpečné hraní bez použití ohrádky.

Jak staré může být dítě v ohrádce?

Ohrádka by měla být používána pouze tehdy, když dítě může držet hlavu nahoře. To znamená, že jsou staré nejméně čtyři měsíce, možná i starší, pokud máte pocit, že je to pro ně dostatečně bezpečné!

Pokud se dokážou posadit, bude to fungovat také, protože děti milují sezení vzpřímeně v pohodlné poloze a přitom je baví všechny zábavné hračky kolem nich.

Nemusíte se ani držet svého současného designu ohrádky; existuje tolik dalších možností, jako je síťovaný design, který rodičům a pečovatelům umožňuje lepší přehled o tom, co dítě v něm dělá.

Tímto způsobem, i když je nemůžete fyzicky oslovit nebo je hned vyzvednout, kdykoli po vás něco chtějí, můžete vidět, co chtějí nebo potřebují, a odtud jít.