Jak velká by měla být ohrádka pro roční miminko? Nápady

Jak velká by měla být ohrádka pro 1leté miminko? Ohrádka pro roční miminko by měla být dostatečně velká, aby se do ní vešly jeho hračky a další věci.

Plocha 20 čtverečních stop je pro tento účel ideální. Dítě by také mělo mít dostatek prostoru, aby se v něm mohlo pohodlně pohybovat, aniž by neustále naráželo na stěny. Na výšce ohrádky záleží také v závislosti na vašem pohodlí, když si s ní hrajete uvnitř nebo vně.

Většina rodičů se však domnívá, že výška 40 palců je dostatečná, pokud nechcete trávit čas hraním se svým dítětem na úrovni země prakticky každý den. Pokud ano, vyberte si místo toho něco vyššího než 50 palců!

Bylo řečeno; Při nákupu kvalitní ohrádky pro miminko ve věku přibližně 12 měsíců mějte na paměti tyto body:

– Mělo by být kvalitní a robustní.

– Mělo by mít pevnou konstrukci vyrobenou z tvrdé oceli nebo plastových materiálů, které jsou dostatečně bezpečné, aby se zabránilo jakémukoli zranění na části dítěte.

– Po použití je nutné jej vyčistit, aby se na vaše dítě nedostalo prachu, když si hraje ve své vnitřní ohrádce. Předejdete tak alergiím nebo infekcím, které mu mohou v některých případech ublížit a vést k vážnějším rizikům!

Čisté prostředí jim pomáhá lépe relaxovat doma, než hrát venku, kde se volně potulují zatoulaná zvířata spolu s jinými špinavými předměty, jako jsou injekční stříkačky atd. pokud ho plánujete používat pouze v interiéru, zvažte koupi jednoho bez koleček, které vaše dítě nemá šanci používat.

– Když se nepoužívá, mělo by být snadné jej složit a uložit do skříně nebo pod postel.

– Hledejte dostatečně vysoký, abyste se nemuseli ohýbat, když si hrajete s dítětem na úrovni země! Nicméně, pokud je to to, co považujete za nejlepší, pokračujte, protože neexistují žádné studie, které by toto tvrzení podpořily alespoň k datu, což znamená, že na tom v žádném případě příliš nezáleží, pokud některé testy později neprokážou opak…

– Dětská ohrádka také potřebuje řádné odvětrávání, aby bylo umožněno proudění vzduchu v celém jejím nitru, aniž by se v ní hromadil prach, čímž se zabrání šíření infekcí kvůli nedostatečným hygienickým opatřením přijatým rodiči nebo pečovateli pracujícími v blízkosti dětí, které tráví většinu času doma, místo aby prozkoumávaly venku. jejich okolí, jak by se v tomto věku mělo chovat.

– V neposlední řadě jsou nutné vrata nebo dveře, které zabrání tomu, aby z nich dítě bez dozoru vylezlo a nezranilo se.

Ujistěte se, že západky a další uzavírací mechanismy jsou dostatečně bezpečné, aby je vaše dítě nemohlo samo otevřít, bez ohledu na to, jak moc je odhodlané!

Jak udělat ohrádku zábavnou?

Jedním ze způsobů, jak udělat ohrádku zábavnou, je umístit do ní různé druhy hraček. Můžete tam také umístit přikrývku nebo nějaké polštáře, na kterých bude vaše dítě ležet. Můžete také zpívat nebo si s miminkem povídat, když je v ohrádce.

To jim pomůže udržet je zábavné a šťastné. Další věc, kterou můžete udělat, je přemístit ohrádku, aby vaše dítě vidělo nové věci. To je bude bavit a zaměstnávat.

Nakonec se snažte nepoužívat ohrádku jako nástroj trestu. Pokud se vaše miminko chová špatně, vyndejte je z ohrádky a místo toho napravte jeho chování.

Používání ohrádky jako trestu pouze způsobí, že se jim nebude líbit a nebudou v ní chtít být. Chcete-li, aby ohrádka pro vaše dítě byla zábavou, postupujte podle těchto kroků.

Jak uděláte z ohrádky zábavu? Jedním ze způsobů je umístit do něj různé druhy hraček. Můžete tam dát i deku nebo nějaké polštářky pro miminko.

Zpívání a mluvení jim pomůže udržet si zábavu a radost, když jsou v ohrádce, a také se pohybovat, aby mohli vidět nové věci. Jeho použití jako nástroj trestu pouze způsobí, že děti nemají rády pobyt v kotci, místo toho, když je to nutné, opraví své chování. Následuj tyto kroky!

Jedním ze způsobů je umístit do něj různé druhy hraček. Umístěte tam pro své miminko přikrývku nebo polštářky, zpívejte nebo mluvte s nimi, pohybujte se, aby vidělo nové věci – to vše vaše miminko zabaví a zabaví.

Snažte se však nepoužívat ohrádku jako nástroj trestu, pokud jsou zlobivé, vezměte je ven a místo toho opravte jejich chování. Tak si v něm budou stále užívat!

Jak sestavíte ohrádku Disney?

Proces sestavení ohrádky Disney není tak náročný, jak by se mohlo zdát. Se správnými nástroji a pokyny jej lze dokončit během několika minut. Zde je jednoduchý návod, jak na to:

Nejprve shromážděte potřebné nástroje. Budete potřebovat imbusový klíč (nebo imbusový klíč), křížový šroubovák a kleště.

Dále vyhledejte šrouby dodané s ohrádkou a všechny je odstraňte pomocí křížového šroubováku. Některé šrouby mohou být skryty pod nálepkami nebo jinými přílohami – proto je opatrně odstraňte.

Jakmile jsou všechny šrouby odstraněny, vezměte čtyři panely ohrádky a srovnejte je vedle sebe. Ujistěte se, že každý panel směřuje správným směrem – některé panely mají na sobě grafiku, která by měla směřovat ven.

Nyní pomocí imbusového klíče (nebo šestihranného klíče) utáhněte šrouby, které drží panely pohromadě. Tyto šrouby příliš neutahujte, mohli byste poškodit ohrádku.

Nakonec znovu nalepte všechny nálepky nebo jiné přílohy, které byly odstraněny během montáže. A máte hotovo!