Jak udržet dítě v teple v autosedačce

Jak udržet dítě v teple v autosedačce? Je zima a vy jste venku v mrazu. Vaše dítě je svázané, ale stále má trochu chlad na kůži, když sedí v autosedačce.

Chcete ji vzít ven na čerstvý vzduch, ale zároveň nechcete, aby se příliš ochladila nebo nastydla z pobytu venku, když se necítí dobře.

Zde je několik tipů, jak udržet dítě v teple, když sedí v autosedačce.

Tipy:

* Přineste s sebou něco, co pomůže zakrýt nosítko vašeho miminka – ať už to bude přikrývka navíc, nebo dokonce jen košile, kterou lze přehodit.

* Použijte něco jako tuto letní stříšku na autosedačku, která pomáhá blokovat slabý vítr a sněžení, takže vaše dítě zůstane dokonale v teple.

* Vložka do autosedačky je ideální do každého počasí, udrží vaše děťátko v pohodlí a pohodlí, aniž by se přehřívalo nebo příliš chladilo, takže se nemusíte bát vzít s sebou něco navíc, kamkoli půjdete!

Jak poznáte, že vaše dítě přerostlo z dětské autosedačky?

Když přijde čas na nákup vašeho miminka, možná si nejste jisti, jak poznat, že už přerostlo z dětské autosedačky. Zde je několik pokynů pro určení správné velikosti pro vaše rostoucí dítě:

I když je hmotnost snadným ukazatelem, výška může často poskytnout přesnější odhad. Vaše dítě by se mělo vejít do otvorů pro popruhy, když sedí na sedadle vozidla s koleny mírně pokrčenými a zády opřenými o skořepinu sedačky, aniž by se vůbec hrbilo dopředu.

Mějte na paměti, že většina výrobců vyžaduje, aby kojenci používali sedačky obrácené proti směru jízdy, dokud nedosáhnou hmotnosti 20 liber, takže před přepnutím do režimu po směru jízdy bude potřeba mít prostor pro růst. Pokud toto kritérium není splněno, zvažte použití dětského nosítka místo konvertibilní autosedačky.

Níže je uveden seznam různých kategorií a jejich odpovídající hmotnostní rozsahy: – Dětská sedačka: od narození do 20 liber (typicky proti směru jízdy) – Konvertibilní autosedačky: 20 až 65 liber (zády nebo po směru jízdy v závislosti na modelu/sedadle konfigurace pásu)

Kombinovaná posilovací sedadla: 30 až 100 liber, 40-100 liber, pokud se používají s režimem popruhů, dokud nejsou ramena dítěte nad horními otvory v opěradle sedadla, 80-120 liber pro režimy s posilovačem vysokých zad bez popruhů.

Vezměte prosím na vědomí, že děti by neměly používat tato sedadla déle, než je nutné, protože to může mít za následek špatné držení těla v důsledku nesprávného umístění v průběhu času.

Děti, které přerostly konvertibilní autosedačku, ale stále potřebují pětibodový pás, mohou používat kombinovanou autosedačku, kterou lze také používat s pásem, dokud dítě nemá 40–100 liber.

V jaké autosedačce by mělo být 6měsíční dítě?

Šestiměsíční dítě z dětské autosedačky obvykle vyroste, takže je na čase pořídit je do konvertibilní autosedačky. Existují tři základní typy konvertibilních sedaček: pouze proti směru jízdy (pro kojence), pouze ve směru jízdy, all-in-one, které lze použít pro obě děti na zadním sedadle. Nejbezpečnější volbou je vždy nechat své dítě sedět na zadním sedadle, kde by mělo zůstat až do věku 12 let.

Pokud však přepravujete více dětí najednou nebo potřebujete více místa pro ostatní cestující, jako jsou prarodiče, kteří možná ještě nemají k dispozici možnosti podsedáku; pak by pro vaši rodinu mohlo nejlépe fungovat all-in-one!

Tento typ vám poskytne prostor navíc při přesouvání starších dětí z dětských autosedaček ještě předtím, než budou připravena sedět bez pomoci na zadním sedadle.

Jak poznáte, že vaše dítě přerostlo z dětské autosedačky?

Když vaše dítě přeroste z dětské autosedačky, musíte si koupit takovou, která je určena pro batolata. S průměrnou hmotností 20–30 liber a výškou 30 palců nebo více je většina dětí připravena používat konvertibilní autosedačku kolem svých druhých narozenin.

Rodiče by také měli zvážit hmotnostní limity sedadel, než učiní konečné rozhodnutí, a také zkontrolovat, zda mohou upravit systém pásů tak, aby vyhovoval jejich rostoucímu dítěti.

Autosedačky se dodávají ve třech typech: pouze proti směru jízdy, pouze po směru jízdy (konvertibilní) a kombinované jednotky s funkcí po směru jízdy i proti směru jízdy v závislosti na tom, jak staré/těžké je dítě.

Při nákupu jakéhokoli typu autosedačky je důležité podívat se na všechna hodnocení, včetně hodnocení „Snadné použití“ úřadu National Highway Traffic Safety Administration, štítku „Safety Standard Certification“ federální vlády a také testování spotřebitelských zpráv.

Jak dlouho necháte dítě v dětské autosedačce?

Dítě by nemělo zůstat v autosedačce déle než dvě hodiny, maximálně dvě. To proto, že to může způsobit, že jejich pozice bude zmačkaná a vychýlená. Kromě toho by také mohli trpět dýchacími potížemi kvůli těsným popruhům kolem nich, které přerušují přívod kyslíku.

Pokud necháte své dítě sedět zády ke směru jízdy tak dlouho, jak je to možné, tato rizika snižuje, takže byste je měli mít otočené proti směru jízdy, dokud mu nebude alespoň jeden rok – i kdyby to znamenalo přestěhovat se do konvertibilní autosedačky předtím!

Budete se muset přepnout tak, že nikdy neotáčíte dětskou židli dopředu, pokud to není případ nouze, nebo místo toho použijte konverzní systém popruhů, který jde mezi umístěním proti směru jízdy a proti směru jízdy, aniž byste museli cokoliv měnit.