Jak staré může být dítě, aby spalo v ohrádce? Nápady

Jak staré může být dítěti, aby spalo v ohrádce? Dítě může být v ohrádce spát v jakémkoli věku. Ohrádky nejsou jen pro kojence!

Přicházejí s mnoha různými funkcemi, které umožňují miminku vyrůst ve starší dítě, batole nebo dokonce předškoláka. Je velmi důležité, abyste při zvažování nákupu ohrádky měli předem spočítané všechny své míry, aby nedošlo k žádnému překvapení, když dorazí k vašim dveřím.

Důvodem je to, že většina společností nabízí více velikostí a některé vyrábějí pouze jednu velikost, která pojme až dvě děti v závislosti na jejich věkovém rozdílu.

Může se to zdát jako přehnané, ale pokud chcete, aby to správně sedělo, změřte vše, než si něco koupíte online nebo v obchodech! Měli byste také věnovat pozornost tomu, kolik místa zbývá, jakmile jsou ohrádky připraveny.

Například, pokud máte krátkou ohrádku a vaše dítě leze, může se z ní vyškrábat dříve, než jeho výška dosáhne vrcholu! Ujistěte se tedy, že je uvnitř dostatek prostoru pro růst a zároveň se ujistěte, že se do svého prostoru správně vejdou.

Nezapomeňte také na hračky; některé ohrádky jsou dodávány s podnosy, zatímco jiné ne, což může vystavit děti riziku nehody na otevřeném podnosu nebo nedosažitelnosti určitých oblastí včetně podlahy pod nimi, proto vždy zkontrolujte také tento faktor.

Jak dlouho můžete používat ohrádku?

Ohrádku lze používat, dokud ji potřebujete. Je to skvělá volba, když musíte své dítě někde nechat, například ve školce nebo s chůvou. Ohrádky poskytují bezpečné a pohodlné místo, kde může vaše dítě zůstat, když jste pryč.

Mohou také pomoci zabavit a zabavit vaše dítě. Možná budete chtít zvážit použití ohrádky, pokud máte více než jedno dítě, protože každému dítěti může poskytnout vlastní prostor. Ohrádky se dodávají v různých velikostech, takže si určitě vyberte takovou, která se vám bude pohodlně hodit do vašeho domova.

Ohrádky se také snadno sestavují a sundávají, což je činí pohodlnými na cesty. Pokud jedete například na dovolenou, můžete si ohrádku zabalit do zavazadla a použít ji, když ji budete potřebovat.

Jakou ohrádku si mám koupit?

Na trhu je spousta různých typů a značek ohrádek, jak se tedy rozhodnout, která je vhodná pro vaši rodinu? Zde je několik věcí, které je třeba zvážit:

-Kolik prostoru potřebujete? Některé ohrádky jsou poměrně velké, jiné naopak kompaktnější.

-Z jakého materiálu je ohrádka vyrobena? Pokud máte malé děti, budete chtít něco, co se snadno čistí.

-Chcete tradiční ohrádku s mřížemi nebo něco jako postýlku, která má strany ze síťoviny? Síťované strany mohou být užitečné, pokud se bojíte, že vaše dítě vyleze.

-Je také důležitá cena? Ohrádky se mohou pohybovat od velmi dostupných až po velmi drahé.

-Je ohrádka přenosná? Spousta lidí má ráda ohrádku, kterou lze složit a uložit, když se nepoužívá.

-Chcete bezpečnostní prvky, jako je polstrování na tyčích, kryty bočních sítí nebo zámky? Některé bezpečnostní prvky jsou důležitější než jiné v závislosti na věku a chování vašeho dítěte.

Pokud jsou mladší nebo se ještě moc nepohybují, další bezpečnostní opatření nemusí být nutná (ačkoli někteří rodiče je stále preferují).

Ale pokud jsou starší a mají tendenci vylézat bez ohledu na to, jaké pero dostanete, pak se tyto přidané doplňky pravděpodobně budou hodit. Ujistěte se, že jakýkoli typ ohrádky, který si vyberete, má všechny zvonky & píšťalky, které jsou pro vás důležité.

Jak vidíte, na trhu je na výběr spousta různých ohrádek. Udělejte si čas na přemýšlení o tom, co je pro vás důležité a jak moc jste ochotni & schopnost utrácet je klíčová! Jakmile se rozhodnete, bude pro vás snadné najít to pravé pro vaši rodinu.

Jaký typ materiálu bych měl hledat? Pokud máte malé děti, nekupujte něco tvrdého/obtížného na čištění.

Jak přimět své dítě, aby používalo ohrádku?

Existuje několik věcí, které můžete svému dítěti pomoci přizpůsobit se používání ohrádky:

– Umístěte ohrádku na často používané místo ve vašem domě, například blízko místa, kde jíte nebo spíte. Vaše dítě se tak bude v novém prostředí cítit pohodlně.

– Ujistěte se, že je v ohrádce dostatek hraček a dalších předmětů, které může vaše dítě prozkoumat. To je zabaví a zabaví.

– Každý den si s dítětem hrajte v ohrádce. To jim pomůže pohodlně se v něm cítit.

Pokud se budete řídit těmito radami, mělo by si vaše miminko zvyknout na používání ohrádky bez problémů. Pamatujte, že vždy zůstaňte nablízku, abyste své dítě mohli sledovat, když je uvnitř.

Jak dlouho by si mělo 7měsíční dítě hrát samo?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každé dítě je jiné. Dobrým pravidlem však je, že dítě by nemělo být ponecháno samotné déle než hodinu v kuse.

Pokud si všimnete, že vaše dítě začíná být rozrušené nebo znuděné, pravděpodobně je čas vrátit se a hrát si s ním. Děti potřebují interakci a stimulaci, aby správně rostly a vyvíjely se.

Trochu sólového hraní může být prospěšné, ale je důležité zajistit, aby vaše dítě netrávilo příliš mnoho času samo. Zkuste v jejich blízkosti postavit nějaké hračky nebo knihy, aby s nimi v případě potřeby mohly samy pracovat. Jen na ně nezapomeňte dávat pozor!

Některá miminka mohou být připravena na samostatnější hru v dřívějším věku, jiným to může trvat o něco déle. Je důležité své dítě pozorovat a sledovat, jak reaguje na to, že je ponecháno samo. Pokud máte nějaké obavy, určitě si promluvte se svým pediatrem. Mohou vám pomoci poradit, co je pro vaše dítě vhodné.