Jak složit ohrádku Graco

V této příručce se dozvíte, jak složit ohrádku Graco.

Dětská ohrádka Graco je skvělý způsob, jak udržet vaše dítě v bezpečí a uzavřené v mezích svého pokoje, ale co se stane, když bude potřebovat nové prostěradlo? Není těžké to udělat.

Zde je několik jednoduchých kroků, jak složit jakoukoli desku ohrádky Graco tak, aby se vešla zpět na místo!

#1. Nejprve byste měli přeložit jednu stranu, dokud nebude asi půl palce od okraje podložky matrace. Pak vezměte tento kus a přeložte jej znovu jako tvar taco (složené okraje k sobě) s další malou částí, která se překrývá.

#2. Opakujte to s oběma stranami přes šířku matrace pro symetrii; poté opakujte svisle dolů v každém rohu vedle místa, kde se stýkají tyče ohrádek Graco.

#3. Nyní otočte všechny čtyři rohy dovnitř. To by mělo vytvořit téměř dokonalý čtverec s podložkou na matraci! Nyní můžete na to všechno položit list ohrádky Graco zpět a můžete jít znovu!

Jak čistíte špinavou ohrádku?

Existuje spousta přírodních a snadno dostupných produktů, které vám pomohou vyčistit špinavou ohrádku. První věc, kterou musíte udělat, je ujistit se, že pero bylo vyčištěno, jinak bude pro čističe velmi obtížné dostat ven všechnu špínu a špínu.

Pokud jsou na dně pera stále patrné známky skvrn, použijte roztok vyrobený z poloviny octa a poloviny vody ve spreji. Vydrhněte všechny nepoddajné kousky jedlou sodou smíchanou s trochou teplé vody, dokud úplně nezmizí, než úplně opláchnete!

Můžete také zkusit použít citrónovou šťávu jako alternativu, i když to může trvat déle drhnutí v závislosti na tom, jak dlouho uplynulo od posledního použití těchto metod.

Jak odstraníte skvrny z podložky do ohrádky?

Jedním ze způsobů, jak dostat skvrny z ohrádky, je umístit je do pračky spolu s bílými ručníky. Pak je nechte sedět alespoň jednu celou hodinu, zatímco vy perete ostatní oblečení normálně, než se později znovu zkontrolujete, zda jsou dostatečně čisté nebo ne.

Další věc, kterou byste mohli zkusit, by bylo udělat to znovu, pouze nechat podložky zůstat uvnitř déle než jen hodinu nebo tak, ale místo toho nechat vše na pokoji, dokud se neprobudíte a budete pokračovat v mytí všeho.

Další věc, kterou můžete udělat, je použít zubní kartáček a mýdlo nebo dokonce trochu jedlé sody, pokud jsou skvrny dostatečně odolné, aby na ně také fungovalo. Po vydrhnutí kterýmkoli z nich to také pomůže před dalším mytím.

Posledním nápadem by bylo použití jablečného octa tím, že byste si naplnili umyvadlo nebo vanu studenou vodou a poté přidali dva šálky této vody do vody spolu s šálkem soli, které by měly všechny zůstat pohromadě přes noc, aniž by se uvnitř vůbec něco pohybovalo.

Ujistěte se, že nenechte nikoho jít si hned zaplavat, protože by to mohlo představovat bezpečnostní riziko, zvláště pokud by později v časných ranních hodinách, kdy všichni ještě spí, omylem spolkl mýdlovou pěnu z čištění zubů.

Další věc, kterou můžete udělat, je vzít suchý ručník, položit ho na skvrnu a poté jej navlhčit trochou octa, než jej hodíte do sušičky alespoň na hodinu, než jej vyndáte a znovu zkontrolujete.

Posledním nápadem by bylo použití buď peroxidu vodíku nebo sodovky, které by měly fungovat, pokud by se nechaly přes noc o samotě a poté by se všechno ostatní umylo. Zkuste udělat jeden z těchto nápadů každý den, dokud skvrny úplně nezmizí!

Během několika dní byste měli najít úlevu tím, že tento plán vyzkoušíte úplně, místo abyste drasticky změnili věci, protože dítě by mohlo onemocnět příliš používanými chemikáliemi, aniž by o nich předem vědělo, a ujistěte se, že nepoužíváte nic jako bělidlo, protože to situaci jen zhorší. s přidaným benzoylperoxidem.

Jak čistíte hřiště Regalo?

Hřiště Regalo se snadno čistí. Povrch stačí otřít vlhkým hadříkem a jemným mýdlem, nebo můžete v případě potřeby použít ubrousky bez vody.

Pokud se na ni vaše dítě pozvrací, před čištěním zbytku jednotky nejprve odstraňte z látky všechny volné nečistoty, aby mezi mezerami nic neuvízlo. Pokud jsou k němu připevněna kolečka kočárku, ujistěte se, že je nenamočte, protože by mohla časem zkorodovat kvůli rezivění.

Chcete-li prodloužit jejich životnost na několik let namísto měsíců, rolujte je venku pouze v případě potřeby, zejména v zimním období, kdy kondenzace může vést k rychlejšímu hnijícímu dílu než je obvyklé.

Co používáte k čištění ohrádky?

K čištění ohrádky použijte hadr a teplou mýdlovou vodu. Pokud je povrch vyroben z plastu nebo kovu, můžete pro tento úkol použít mýdlo. Na dřevěné povrchy doporučujeme používat přírodní oleje, jako je olivový olej nebo kokosový olej, protože ty mají tendenci být méně abrazivní než tradiční čističe.

Měli byste se také ujistit, že na povrchu nenecháte žádný čistič příliš dlouho, protože by to mohlo časem poškodit dřevo; po vydrhnutí jednoduše setřete vlhkým hadříkem. Případně, pokud existují odolné skvrny, které nejdou snadno odstranit, zkuste je nejprve přetřít gumou, než nanesete čisticí roztok.

Poté, co bylo vše důkladně setřeno, nechte zcela uschnout, než znovu smontujete dětský koutek a vložíte jej zpět do něj.