Jak dlouho v sušičce zabíjet blechy? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Zajímá vás, jak dlouho v sušičce zabít blechy? Bohužel blechy nejsou schopny přežít v sušičce. Chcete-li se zbavit blech na oblečení a lůžkovinách, sušte je po dobu 30 minut při 95 stupních Fahrenheita a sušte je při maximální teplotě. I když teplo blechy nezabije, v přežití jim zabrání jiné věci.

Blechy vám do bytu přinesou vaši psi. Může být těžké se jich zbavit, protože sídlí v měkkých věcech, jako je koberec a ložní prádlo. Abyste se zbavili blech ve svém domě, ošetřete podlahu, domácí mazlíčky a omyvatelné věci, abyste se jich zbavili co nejvíce.

Blechy lze vymýtit z oblečení, pelíšků pro domácí mazlíčky a dalších materiálů jejich čištěním v horké vodě a sušením. V tomto článku jsme diskutovali o tom, jak se můžete zbavit blech z lůžkovin, oblečení a dalších věcí v sušičce. Pojďme začít!

Zabíjejí blechy v sušičce?

Jednoduchá odpověď je ano; blechy budou zabity, pokud na sušičce použijete vysokou teplotu. Blechy jsou citlivé na teplotu. A proto je po celou zimu ani tak často nevnímáte. Blechy nefungují dostatečně dobře ve spalujících podmínkách, takže blechy by měly zemřít, pokud vaše sušička dosáhne 95 °F (35 °C) nebo dokonce vyšší.

Jak dlouho trvá zabít blechy v sušičce?

Takže, jak dlouho v sušičce zabít blechy? Lidé stále přemýšlejí o tom, jak dlouho trvá v sušičce zabít blechy. Při likvidaci blech v sušičce jde spíše o teplotu než o dobu. Nikdy neexistují po dlouhou dobu při teplotě vyšší než 95 °F (35 °C); proto musí vaše sušička dosáhnout této teploty, aby je zabila.

Problém je v tom, že ani nevíte, jak dlouho vaší sušičce trvá dosažení této teploty. V důsledku toho, abyste odstranili blechy, nastavte sušičku na vysokou teplotu a nechte ji běžet alespoň půl hodiny nebo déle. Přirozeně, umýt produkty nejprve je perfektní nápad.

Mnoho blech bude zničeno nebo odstraněno tím, že je necháte projít mycím procesem horkou vodou. Pokud však některé blechy horké praní přežijí, bude k jejich zbavení stačit celý proces v sušičce při vysoké teplotě.

Zabije sušička blechy z polštáře a ložního prádla?

Sušička vám také může pomoci při hubení blech z polštářů. Sušička by měla odstranit všechny blechy, které máte vy nebo vaši mazlíčci na polštářích, pokud již máte polštáře, které lze prát a sušit. Před praním polštářů nezapomeňte oddělit povlaky na polštáře. Můžete vyčistit polštáře i povlak, ale bude efektivnější, když je předtím sejmete. Zbavit se blech vám také pomůže, když do sušičky vložíte těžké lůžkoviny. Teplota vaší sušičky je nejdůležitějším faktorem, který je třeba zvážit, pokud chcete odstranit blechy. Pokud máte sušičku nastavenou na maximální teplotu, pomůže vám odstranit blechy z lůžkovin pouze v jednom cyklu. Znáte odpověď na svou otázku: zabíjí sušička blechy?

Jak zabít bleší vajíčka v sušičce?

Samice blech mohou během období páření generovat přibližně 50 vajíček každý den. S těmito druhy čísel je snadné pochopit, jak může napadení blechami rychle eskalovat. To je důvod, proč je důležité zbavit se jak živých blech, tak všech larev, které se mohou ve vašem domě nacházet. Bleší vajíčka lze usmrtit v sušičce. Některá vejce však mohou odolat teplotám 95 °F (35 °C), které zabíjejí dospělé blechy. Vědci je v současné době vystavují teplotám nad 103 °F (39,44 °C), aby zničili vajíčka. Pokud použijete intenzivní teplotu a poté necháte sušičku točit po celý cyklus, larvy, dospělci a bleší vajíčka by měli být zabiti.

Zabíjí blechy pouze sušička?

Vysoké teploty sušičky by měly zničit blechy a bleší vajíčka, aniž byste museli prádlo nejprve prát. Pokud však pracujete s textiliemi, které nelze prát, důrazně doporučujeme nejprve vše vyčistit. Pro začátek, čištění oděvů předem zajistí, že blechy zemřou. Nejprve jsou totiž vystaveny teplu pračky (neperte oblečení tak intenzivně, mohlo by dojít k poškození vaší oblíbené košile), než je vystavíte vysoké teplotě sušičky. Byla to dvojitá rána pro blechy, která zajistila, že jen málo z nich nezabije.

Navíc to, že sušička zlikviduje všechny blechy na vašem povlečení, polštáři nebo oblečení, ještě neznamená, že je vyčistí. Pokud něco obsahuje blechy, obecně to vyžaduje vyčištění.

Mějte na paměti, že pokud perete prádlo, existuje šance, že blechy přežijí, zejména pokud to děláte ve studené tekoucí vodě. Pokud však oděvy nebo přikrývky dáte po vyprání do sušičky, nebudou již schopny života.

Je to obal!

Doufáme, že vám tento článek poskytl slušnou představu o tom, jak dlouho v sušičce hubit blechy. Všechna fakta o zabíjení blech při sušení byla podrobně prozkoumána výše: nejžhavější cyklus odstřeďování po dobu 30 minut vám na druhou stranu pomůže zbavit se blech. Děkujeme, že jste s námi vydrželi až do konce! Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si o tom, jak dostat pastelky ze sušičky a jak srazit džíny bez sušičky.