Jak složit ohrádku Babytrend pro skladování

V této příručce se budeme zabývat tím, jak složit ohrádku babytrend pro skladování. Mluvili jsme také o dalších aspektech ohrádky, které by vás mohly zajímat. Číst dál.

Postup skládání ohrádky babytrend pro skladování

Krok 1. Toto jsou rozměry ohrádky pro batolata. Nejprve rozložte svou ohrádku babytrend na rovný povrch.

Krok 2. Složte nohy své přenosné postýlky babytrend tak, aby ležely paralelně k sobě.

Krok 3. Sklopte každou rohovou chlopeň přes odpovídající nohu, která je úhledně spojí.

Krok 4. Nakonec složte všechny strany směrem ke středu a pomocí popruhů jej zajistěte na místě*. Vaše ohrádka babytrend je nyní složená pro snadné skladování nebo cestování!

Jak z dětské houpačky odstraníte plíseň?

Pokud má vaše dětská houpačka plesnivý povrch, můžete ji bez větších problémů vyčistit. Pokud je plíseň pouze na látkové části sedačky, vykartáčujte ji starým zubním kartáčkem, abyste odstranili velké kusy, a jemně vydrhněte směsí teplé vody a jemného mýdla.

Poté dobře opláchněte studenou vodou z vodovodu, dokud nezmizí všechny stopy na obou stranách, než je necháte zcela uschnout na čerstvém vzduchu nebo na ně položíte něco savého, jako jsou papírové ručníky (stejné, jaké se používají k čištění), aby pomohly odvést přebytečnou vlhkost, zatímco jsou vysychání přes noc.

Jak odstraníte plíseň z Pack N Play?

Existuje několik různých způsobů, jak odstranit plíseň z vašeho Pack N Play. Nejprve použijte práškový kyslíkový čistič, který jste použili na skvrny a pachy na čalounění nebo kobercích.

Nalijte do rozprašovače a roztokem naplňte matraci a poté nechte schnout na přímém slunci po dobu alespoň 24 hodin, pokud je to možné. V případě potřeby tento proces opakujte, dokud nebudou z obou stran krytu podložky odstraněny všechny stopy plísně.

To zabije všechny zbývající spory, takže se nerozšíří po vašem domě při úklidu jiných místností nebo když dítě během léčby spí jinde!

Můžete také smíchat jeden šálek bělidla na galon vody v kbelíku a namočit plastové části pouze přes noc a poté důkladně opláchnout venku pomocí starého zubního kartáčku, abyste vydrhli místa s plísní.

Nepoužívejte tento roztok na látku nebo potahy, protože by mohl způsobit změnu barvy a vyblednutí. Před vložením do pračky pro pravidelné čištění nastříkejte celou podložku čističem, jako je Lysol, abyste zabránili opětovnému návratu plísní!

Je bezpečné nechat dítě spát v ohrádce?

Ohrádka je skvělým místem pro spaní a relaxaci miminka. Pokud však nebudete dodržovat tyto bezpečnostní pokyny, může to být velmi nebezpečné:

– Umístěte ohrádku dál od schodů nebo čehokoli jiného, ​​co by mohlo představovat nebezpečí. Vždy mějte své dítě na dohled, když spí. Pokud je to možné, dejte dvě strany dolů, aby se mohly samy vlézt dovnitř a ven, aniž by uvízly uvnitř kotce.

Pamatujte – bez ohledu na to, jak bezpečný je produkt, vždy buďte opatrní, když děti necháváte v blízkosti jakéhokoli typu zařízení!

-Ujistěte se, že jsou všechny díly bezpečně připevněny – ani zde nebudou přínosné žádné uvolněné šrouby! Také se ujistěte, že na samotné konstrukci nejsou žádné ostré hrany, kde by se vaše dítě mohlo zranit při pokusu o přelézání.

Před použitím kotce jako místa na spaní pro vaše dítě nainstalujte jakékoli police nebo jiné vybavení, pomůže vám to zajistit, že nenecháte nic na místě bez dozoru, což by mohlo mít za následek zranění!

-I když děti nemají šanci vylézt po schodech, vždy používejte branky u každého otvoru, kde by mohlo dojít ke schodům, včetně dveří a oken.

To zahrnuje i ujištění se, že všechny dětské ochranné prvky byly správně nainstalovány – to znamená, že je třeba použít zámky, kdykoli je to možné, aby batolata nemohla uniknout z ohrádky, pokud zjistí, jak je otevřít bez pomoci!

-Nikdy nenechávejte své dítě samotné ve své ohrádce bez ohledu na to, v jakém typu konstrukce může být bezpečně uzavřeno. Nikdy ho nepokládejte ani na okamžik, když spí ve své posteli, na pohovce nebo na jiném nábytku, který není navržen tak, aby unesl váhu kojence.

– Ujistěte se, že v dětské ohrádce nezůstaly žádné nebezpečné předměty, když ji nepoužívá – to zahrnuje šňůry od lamp a telefonů a také cokoli jiného, ​​co by mohlo být škodlivé, pokud by ji vaše dítě žvýkalo.

-Pokud máte schody, ujistěte se, že jsou kryty ochranou, aby na ně vaše dítě nemohlo vylézt bez dozoru, a to pomocí bran na jejich spodní straně po každé straně. Ty musí také sahat až do úrovně stropu pro maximální bezpečnost!

-Každá jednotlivá tyč nebo příčka v konstrukci musí být pevně zajištěna, aby se nic nemohlo uvolnit bez předchozího řádného varování a umožnit dětem přístup tam, kde by neměly být.

-Vždy zajistěte, aby bylo vaše dítě při hraní ve své ohrádce pod dohledem – udělejte to, i když jste si jisti, že v dosahu nejsou žádné malé předměty, které by mohly představovat nebezpečí udušení!

Tragédie bude trvat jen jednu sekundu, nikdy nic nepředpokládejte, pokud jde o bezpečnost u dětí mladších pěti let kvůli jejich nedostatečné koordinaci a uvažování.