Jak složit kočárek Bugaboo Bee: Ultimate Guide

Potřebujete složit kočárek Bugaboo Bee? Jak postupujete při správném skládání? Jak můžete zajistit, aby byl proces skládání prováděn správně, aby se předešlo problémům s kočárkem, a aby bylo zajištěno, že se bude snadno přenášet nebo skladovat, když jej nepoužíváte? Tento blogový příspěvek zodpoví všechny tyto otázky. Vytvořili jsme konečný návod, jak složit kočárek Bugaboo Bee.

Kroky, jak složit kočárek Bugaboo Bee

Krok první: Začněme vyjmutím sedačky z kočárku a poté vyjmeme veškeré další příslušenství, jako je dětská deka nebo taška.

Krok dva: Dále položte ruce před každý boční panel dlaněmi směrem k sobě. Zatlačte ji dovnitř a pusťte, aby samy zapadly na místo. To usnadní skládání později, když dokončíte montáž rámu pro tento krok.

Krok třetí: Nyní musíme vzít jednu řídítka najednou a vytáhnout ji nahoru, dokud nezapadne na místo. Tím se řidítka umístí tak, abyste je mohli později snadno složit, jakmile dokončíme montáž tohoto kroku rámu.

Krok čtvrtý: Nyní vezměte oba boční panely a zatlačte je zpět k sobě, aby se setkaly nahoře, jako když zavřete deštník. Ujistěte se, že vyvíjíte určitý tlak do svých rukou a zároveň tlačíte na extra stabilitu během montáže.

Krok pět: Dále zatáhněte za jeden konec bezpečnostního pásu, dokud nebude dostatečně dlouhý, aby obešel všechny tři popruhy, které by v tomto místě měly viset volně. Musíme také opakovat s dalším bezpečnostním pásem z protějšího bočního panelu, aby se nakonec dvě smyčky visely dolů z obou smyček držáku popruhu.

Krok šestý: Nyní vezměte jeden z držáků nohou a natáhněte jej přes smyčku bezpečnostního pásu, která visí z obou stran. Nakonec pomocí malého černého šroubováku připevněte tento popruh k příslušnému konci na zadní části rámu. Opakujte s bezpečnostním pásem druhého bočního panelu, aby se nyní na obou koncích visely dvě smyčky.

Krok sedm: Nakonec musíme na Bee kočárek nasadit náš látkový potah a utáhnout všechny čtyři popruhy kolem každé sekce židle stejně jako v Kroku jedna, než je všechny utáhneme dohromady do co nejtěsnějšího uzlu přímo pod sedadly. Po pevném zajištění těchto lan by nám měla zůstat sestavená Bugaboo Bee!

Jak sbalíte tvář včelího rodiče Bugaboo?

Krok první: Nejprve vyjměte oba boční panely z kočárku Bugaboo Bee tak, že je odepnete a vysunete.

Krok dva: Dále připevněte jeden konec bezpečnostního pásu každého bočního panelu ke smyčce na obou koncích, jak je uvedeno v kroku šest výše.

Nyní byste na obou koncích měli vidět viset tři smyčky – dvě pro opasky židle a jedna pro obalení látkovým potahem. Vezměte všechny čtyři popruhy dohromady do uzlu přímo pod sedadly, jako jsme to udělali předtím, aby byly dostatečně pevné, aby udržely vaši sestavenou Včelku, když stojí svisle a kola se dotýkají země pod ní.

Jak sestavit kočárek Bugaboo Bee 6

Existuje několik částí, které je třeba před sestavením kočárku sestavit a my si vše projdeme v následujících krocích. Pokyny byly napsány, jako by někdo byl pravák, ale pokud jste levák, otočte pozice rukou!

Krok první: Připevněte držák předního kola k rámu – Nejprve vezměte jeden ze čtyř držáků nahoru (buď vlevo nebo vpravo) a spojte jej dvěma šrouby na obou stranách do otvorů v rámu.

Opakujte pro další držák naproti tomuto, aby byl každý držák přišroubován na obě strany rámových tyčí pod úhlem 45 stupňů dolů směrem k místu, kde dítě sedí laterálně, když sedí uvnitř. Poznámka: Pokud jste levák, obraťte polohy rukou u těchto dvou šroubů.

Chcete -li utáhnout šrouby na držácích (mohou být potřeba kleště), držte ruce v takové poloze, aby jeden držel držák shora, zatímco druhý jej držel dole. Poté otočte šroub v obou směrech, dokud není dostatečně utažený

Krok dva: Připevněte svorky držáku předního kola – Vezměte obě tyto matice a podložky ve spodní části rámové lišty, kde bude umístěno přední kolo, jakmile dáme vše dohromady. Navlečte je na tyč vycházející z předních kol a také sklouzněte svorky přes tyče – ale před zajištěním dalším šroubem, který se nyní může dostat do štěrbiny na boku sedadla kočárku, když se úplně otevře další krok

Krok tři: Připevněte řídítka – Vezměte dlouhý šroub a zašroubujte jej do svorky na straně rámu. Nyní vezměte druhý konec, provlékněte jej řídítky, které jsou připevněny k opěrce hlavy v horní části, a odpočívejte v oblasti, kde jsme dříve navlékli tento držák

Krok čtvrtý: Otočení držáků předních kol ven – Jak to uděláte, je zcela na vašich preferencích, ale v zásadě se stane, když tyto držáky posunete ven, vytvoří tvar „L“ s rovným povrchem, na kterém bude sedět přední kolo a poté se otočí zpět, aby bylo možné obě kola po dokončení skládacího kočárku posunout dopředu

Krok pět: Připevněte rámové popruhy – dva popruhy se shodují jeden přes každé rameno z obou směrů a spojují se uprostřed zad. Jak to připojíte, je zcela na vašich preferencích, ale zjistil jsem, že když jsou v této poloze, je to pohodlnější a ne tak těžkopádné

Krok šestý: Zavření popruhů na suchý zip – Jak tyto pásky zavřete, závisí na tom, jak těsné nebo ztracené je chcete, jen se ujistěte, že dosáhnou z horní části řídítek kočárku až dolů na rám (není na obrázku), který pak bude držet vše pohromadě jednou skládací bugaboo včela

Krok sedmý: Sklopná řídítka kočárku dolů – jak to uděláte, je opět zcela na vašich preferencích, ale co se stane, když to uděláte správně, obě strany držadel na obou koncích budou proti sobě ploché se složeným tvarem „L“, kde provlékl ty popruhy.

Krok osmý: Sklopte rám kočárku na polovinu – jak se rám složí, je podobný tomu, jak složíte plátek pizzy nebo housky v rohlíku, takže je složený jako tvar „L“ s jednou stranou nahoře a dole, poté opakujte další polovinu váš kočárek bude opět dvakrát tak tenký.