Jak složit kočárek BOB Revolution

Kočárek BOB Revolution je jedním z nejoblíbenějších kočárků na trhu. Je lehký, snadno se skládá a má systém odpružení všech kol, který vašemu dítěti zajišťuje hladkou jízdu. Tento článek vás provede tím, jak složit tento vysoce kvalitní kočárek ve třech krocích!

Postup při skládání kočárku BOB Revolution

Krok 1. Odepněte bezpečnostní pás a sklopte opěrku nohou. Měli byste být schopni zatlačit na rukojeť kočárku, zmáčknout ji před sebe, uvolnit spodní západku a poté ji zvednout nahoru a rozvinout.

Krok 2. Než přistoupíte ke kroku dva, ujistěte se, že je vaše dítě bezpečně zajištěno na sedadle nebo kolébce! Jakmile jsou zajištěna, sejměte obě kola tak, že je uchopíte na obou koncích – jedno kolečko na ruku – a zatáhnete přímo ven, dokud se úplně nesejdou.

Krok 3. Zatlačte dolů po obou stranách rámu, kde je v blízkosti jeho horního okraje drážka (to usnadní skládání), poté sklopte směrem dovnitř k sobě, abyste mohli uchopit jakoukoli část lišty, která byla zatlačena dovnitř, pokud nutné.

Krok 4. Držte tyč jednou rukou a zatáhněte za ni, zatímco tlačíte dolů na to, jak rámovat, jak končit naproti vaší tažné paži.

Krok 5. Pokračujte v tomto pohybu, dokud nevytáhnete, jak se budete držet před sebou, kde dvě západky drží jak dole pohromadě. Uvolněte tyto poslední dvě západky jejich sevřením mezi palcem a ukazováčkem a poté zvednutím nahoru, aby se uvolnily z drážek, které je předtím držely na místě.

Krok 6. Zatáhněte nahoru po obou stranách rámu (poblíž jeho horního okraje) znovu, jako byste se pokoušeli zkrátit délku kočárku na menší předmět, jako je stůl nebo židle – ale bez pouštění!

Nyní uvidíte všechny tři části kočárku: vnitřní část vyrobenou z toho, jak je rám a jak tkanina, jak vnější část je vyrobena z tyče, na které sedíte s novým dítětem, a nyní složenou vnitřní část.

Jak složit kočárek Bob Rambler

Krok 1. Sundejte sedadlo a obě strany rámu zatažením za látku na tomto konci a poté uvolněte, jak je popruh (nebo popruhy) drží na místě. Složte jak bar dolů k vám přes nyní odhalenou vnitřní část.

Krok 2. Zatlačte na oba konce této skládané části podle toho, jak její další části, aby byly obsaženy v jejím novém tvaru. Vnější část by měla mít jednu hranu trčící ven stejně jako předtím – ale kratší na délku, protože některé, pokud byly zastrčené mimo dohled!

V každém okamžiku během těchto kroků mohl být váš kočárek znovu otevřen do původního stavu pomocí přesně opačného postupu: zatlačte každý kus zpět, jak byl předtím, a jak popruh nebo popruhy na místo.

Krok 3. Nyní, jakmile je vše zasunuto, jak můžete látku zatlačit zpět dolů do původního tvaru přeložením ještě jednou, stejně jako na začátku tohoto procesu.

Krok 4. Nakonec vytáhněte, jak zakrýt nahoru, aby byly okraje úhledně zasunuty pod sebe. Měli byste vidět dvě sady smyček na obou stranách, které byly vytvořeny z toho, jak během tohoto posledního kroku pod sebou zatlačila dřívější smyčku – ty je kvůli bezpečnosti stačí utáhnout k sobě jednoduchým uzlem (nebo úklonou).

Jak rozebrat bobový kočárek

BOB je praktická a bezpečná volba pro první dítě. Snadno použitelný design může být tím, jak šetří milost, když potřebujete rychle se rozebrat a dostat se z cesty!

Krok 1. Rozepněte boční uvolňovací jazýčky na tom, jak se spodní hrana spojuje s rámem kola (zatlačte palci nebo ukazováčky) – to vám umožní rozepnout jak látkový potah kočárku, který zakrývá kola zezadu.

Krok 2. Vytáhněte nahoru po obou stranách, jak znovu zarámovat, jako byste se pokoušeli zkrátit délku kočárku na menší předmět, jako je stůl nebo židle, ale aniž byste ho pustili! Nyní uvidíte všechny tři části kočárku: vnitřní část tvořenou rámem a materiálem, zde jednotlivá kola a vnější látkový potah.

Krok 3. Přeložte rám kočárku dovnitř na materiál uvnitř – díky tomu bude plošší, jako byste se pokoušeli složit ocelovou židli dovnitř, takže by zabírala méně místa.

Krok 4. Umístěte složený kočárek na rámy kol (které by měly být stále připojeny), jako když se ty velké kovové odpadkové koše u Childs vyklopí zpod nich, když je vyzvedne kamion. Nyní můžete každé kolo vyjmout samostatně a přitom se držet okraje jak látkové boční části, která je pod ním!

Jak složíte adaptér do autosedačky BOB?

Adaptér na autosedačku BOB umožňuje připevnění kompatibilní dětské autosedačky na zadní část BOB Revolution SE, což usnadňuje nastupování a vystupování dítěte a také je bezpečnější.

Chcete -li adaptér znovu složit, jednoduše sejměte popruh z horních řídítek na jedné straně a současně přidržujte jazýček nebo suchý zip, který jej připevňuje k tomu, jak druhou rukou rámovat. Nyní se držte obou stran toho, jak jsou popruhy pohromadě – tím zajistíte, že nikam nepůjdou!