Jak sestavit dětskou autosedačku Trend 3 v 1

Pokud máte autosedačku baby trend 3v1, tak pomůže tento návod, jak sestavit autosedačku baby trend 3v1.

Tento blogový příspěvek se bude zabývat tím, jak sestavit dětskou autosedačku Trend 3 v 1. Není to tak složité, jak to vypadá a mělo by vám to zabrat jen asi 15 minut vašeho času.

Tento návod, jak sestavit autosedačku baby trend 3 v 1, by měl být užitečný pro ty, kteří hledají návod, jak používat svou novou autosedačku Baby Trend 3 v 1.

Návod, jak sestavit dětskou autosedačku 3 v 1 Trend

Krok 1. K instalaci dětského trendu tři v jednom budete potřebovat základnu své dětské autosedačky. Jedná se o snadný úkol, který lze provést během několika sekund bez použití nástrojů.

Za prvé, budete se chtít ujistit, že dráha pásu nosiče směřuje k vám (záda), než jej nainstalujete do auta, což zajišťuje bezpečnost, když jsou proti směru jízdy.

Jakmile jste uvnitř vozidla, protáhněte popruh horního popruhu jakýmkoli dostupným kotevním bodem za nebo nad úrovní hlavy na horní části rámu dveří nebo záhlaví čelního skla.

Nyní už zbývá jen umístit obě paže pod západkové konektory umístěné ve výšce hrudníku a utáhnout, dokud nezačne odpor (přibližně 20 liber). Jste hotovi!

Gratulujeme! Jen nezapomeňte, že při instalaci nosiče nesnímejte popruhy ze spon, protože je budete muset znovu nastavit, aby seděly.

Jak poskládat dětskou autosedačku Trend 3 v 1 do kočárku

Prvním krokem k sestavení autosedačky Baby Trend 3-v-1 je její vyjmutí z obalu. Upevněte základnu vašeho dětského kočárku trend na otevřený a prázdný rám kombinovaného kočárku.

Chcete-li tak učinit, postupujte takto:

Nejprve musíte otevřít obě strany podvozku produktu zatažením za každou boční uvolňovací páčku umístěnou pod místem, kde by byla připevněna řídítka, pokud by se jednalo o běžecký kočárek nebo kočárek.

Poté budete mít přístup k vyjmutí své staré autosedačky ze stejného místa a kromě toho, že budete moci vložit novou na místo.

Při nasazování nové autosedačky do stávajících se ujistěte, že jsou všechny čtyři zajišťovací spony správně zajištěny, než budete dělat cokoliv dalšího dále vpřed. Poté uchopte madla a mírně zatáhněte dolů a nahoru, abyste se ujistili, že je autosedačka bezpečně připevněna.

Jak nasadíte popruhy zpět na autosedačku Baby Trend?

Sundejte starou přezku stisknutím tlačítka. Vraťte ji na místo, abyste se ujistili, že ji máte správně, a poté ji zatáhněte a utáhněte.

Dále se ujistěte, že přes okraje popruhů nebo přezek nevisí žádné přebytečné popruhy, než je vložíte na správné místo v každém slotu.

Když na tato sedadla z bezpečnostních důvodů položíte váhu svého dítěte, automaticky se znovu utáhnou, dokud nebudou přiléhat k vašemu dítěti jako objetí.

Jak nainstalujete Baby Trend?

To je snadný proces. Nejprve se ujistěte, že máte všechny požadované položky, jako je základna a sedadlo, již nainstalované v autě.

Za druhé umístěte nosítko na základnu a ujistěte se, že pevně zapadlo na místo tak, že ho pevně zatlačíte oběma rukama.

Za třetí, připevněte upevňovací popruhy k bočním otvorům dětské autosedačky a pevně je připevněte k okům umístěným poblíž opěrky hlavy dítěte nad opěradlem sedadla vozidla nebo za předními sedadly.

Nakonec se řiďte pokyny výrobce pro správnou instalaci před umístěním dítěte do dětské autosedačky, abyste zajistili bezpečnost při cestování v jedoucím vozidle.

Jak sundáte kryt ze sedačky Baby Trend Booster?

Chcete-li sejmout potah sedačky Baby Trend Booster, budete muset sundat dva přední popruhy a poté je zvednout. Můžete je buď odříznout, nebo vysunout z místa, pokud jsou stále připevněny.

Chcete-li odstranit pěnové vycpávky zespodu, použijte plochý šroubovák k jednoduchému vypáčení všech tří kusů, kde se setkávají mezi vrstvami tlumení.

Jakmile odstraníte oba kryty a vycpávky, začněte otevřením nového se všemi zipy uzavřenými; zatlačte na rohy pro přístup na zip po celé délce.

Poté položte starý potah dítěte přes horní část nového potahu, který co nejlépe odpovídá barvám (je-li to žádoucí).

Nyní rozevřete každý rohový zip do poloviny, aniž byste porušili těsnění podél spodního okraje (to je důležité, protože to udrží okraje zarovnané v dalším kroku).

Sundejte svůj starý kryt a položte ho na stranu, potom položte nový kryt dítěte dovnitř nahoru (stejným způsobem, jakým jste umístili ten starý), aby se kryly všechny otvory na zip.

Jak nasadíte balíček Baby Trend a hrajete?

Baby Trend pack and play je přenosná postýlka, kterou lze postavit během několika sekund. Nejprve otevřete horní zábradlí herny oběma rukama, abyste ji zvedli, a poté zatáhněte za jednu stranu, dokud neuslyšíte slyšitelné cvaknutí.

Vytáhněte zespodu každou nohu a rozložte je tak, aby zapadla na místo (udělejte to pro všechny čtyři nohy).

Umístěte své dítě na spodní část batohu a hrajte si s hlavou obrácenou k vám, když projdete těmito dvěma stranami se síťovinou přes ně (ty, kde nejsou zipy).

Poté zapněte zipy tak, že je správně zarovnáte a vytvoříte tak bezpečný obal kolem vašeho dítěte. Ujistěte se, že nikde nejsou žádné díry nebo volné stehy, protože by to mohlo vést k udušení.

Jak nastavíte opěrku hlavy na hybridním modelu Baby Trend?

Opěrka hlavy u Baby Trend Hybrid je nastavitelná. Můžete jej nastavit až do devíti různých poloh stisknutím uvolňovacího tlačítka na zadní straně sedadla a posunutím dopředu, dokud nedosáhnete požadované polohy. Poté jednoduše pevně zatlačte, dokud neuslyšíte cvaknutí.

Mějte na paměti, že pokud tuto autosedačku nepoužíváte s dětskou autosedačkou (prodává se samostatně), ujistěte se, že je mezi tělem a místem, kde sedí na opěradle sedadla, dostatek místa pro nohy vašeho dítěte – což se může stát při jejich nastavování. do menších nakloněných úhlů.