Jak se zaregistrovat pro plenky

Jak se přihlásit k odběru plen? Existuje několik různých způsobů, jak se můžete zaregistrovat pro plenky. Můžete to udělat e-mailem, telefonicky nebo online.

Pokud se rozhodnete to provést poštou, budete muset vyplnit registrační kartu a odeslat ji zpět společnosti na výrobu plen. Jakmile vaši kartu obdrží, pošlou vám každý měsíc pleny zdarma poštou.

Pokud se rozhodnete to udělat po telefonu, budete muset zavolat společnosti na výrobu plen a poskytnout jí své informace. Jakmile budou mít všechny vaše informace, založí vám měsíční předplatné a každý měsíc vám pošlou pleny zdarma.

Pokud se rozhodnete to udělat online, musíte přejít na web společnosti plen a vytvořit si účet. Jakmile si vytvoříte svůj účet, budete si moci vybrat typ plen, které chcete, velikost plen, které potřebujete, a jak často je chcete dostávat. Můžete si také nastavit měsíční předplatné, takže budete každý měsíc automaticky dostávat plenky zdarma.

Bez ohledu na to, jaký způsob registrace plen si vyberete, ujistěte se, že to uděláte ještě před narozením dítěte! Tímto způsobem budete mít jistotu, že dostanete všechny plenky, které potřebujete, aniž byste se o to museli starat.

Existuje několik různých způsobů, jak se přihlásit k příjmu zásilek plen:

-Přihlášení poštou: vyplňte registrační kartu a odešlete ji zpět

-Přihlášení telefonicky: zavolejte společnosti na výrobu plen a poskytněte své údaje

-Registrace online: přejděte na webovou stránku, vytvořte si účet, vyberte si, co potřebujete a jak často.

Jak se zbavíte plenkového gelu?

Existuje několik způsobů, jak se zbavit plenkového gelu. Můžete ho vylít do odpadu, dát do koše nebo zmrazit. Pokud se rozhodnete jej vylít do odtoku, nezapomeňte jej propláchnout velkým množstvím vody, která pomůže zředit a opláchnout veškeré zbytky.

Pokud se rozhodnete jej dát do koše, nezapomeňte jej nejprve pevně uzavřít do plastového sáčku. A pokud se rozhodnete jej zmrazit, stačí jej vložit do nádoby bezpečné pro mrazení a uložit, dokud nebudete připraveni jej zlikvidovat. Ať už zvolíte kteroukoli metodu, nezapomeňte nikdy nelít gel na plenky do záchodu! Může způsobit vážné problémy s ucpáním.

Jak poznám, že je moje dítě připraveno na nočník?

Může být těžké zjistit, kdy je vaše dítě připraveno na nočník, ale existuje několik znaků, které můžete hledat. Většina miminek vykazuje určité „chování na nočník“, než jsou připraveny začít trénovat.

Mezi ně může patřit zůstat delší dobu v suchu, projevit zájem o použití toalety a umět si samy stáhnout kalhoty nahoru a dolů. Každé miminko je samozřejmě jiné, a proto je důležité řídit se spíše narážkami vašeho dítěte než podle stanovené časové osy. Pokud si myslíte, že je vaše ratolest připravená, pak je pravděpodobně čas vyzkoušet nácvik na nočník!

Jak zařídím, aby nácvik bez plen na nočník fungoval?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby nácvik bez plen na nočník fungoval. Nejprve nezapomeňte začít s krátkým časovým úsekem, například hodinou nebo dvěma, a postupně prodlužujte dobu, po kterou je vaše dítě bez plenky.

Za druhé, zůstaňte poblíž pro případ, že by vás potřebovali, a buďte připraveni nabídnout pochvalu (a možná i pamlsek!), když úspěšně použijí nočník.

A konečně, pamatujte, že nehody se budou stávat! Nenechte se odradit, když se vašemu dítěti sem tam stane nějaká nehoda; jen cvičte a zůstaňte pozitivní. S trochou trpělivosti a vytrvalosti budete mít svůj malý nočník vycvičený během okamžiku!

Pokud používám jednorázové plenky pro své batole během učení na nočník, mám přejít na látkové?

Neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď, pokud jde o používání jednorázových plen během tréninku na nočník. Někteří rodiče zjišťují, že je snazší začít s jednorázovými plenkami a poté přejít na látkové, jakmile bude jejich dítě pohodlnější používat nočník.

Jiní od začátku dávají přednost použití látky, aby se vyhnuli případnému plýtvání. Nakonec je jen na vás, kterou cestou se vydáte! Jen se ujistěte, že jste připraveni na obě možnosti.

Co mohu dělat, když moje batole odolává učení na nočník?

Pokud vaše batole odolává učení na nočník, nebojte se – nejste v tom sami! Mnoho batolat prochází fází, kdy s nočníkem nechtějí mít nic společného. V těchto případech je klíčová trpělivost a vytrvalost.

Zkuste pokračovat ve své obvyklé rutině, ale nabídněte mu spoustu povzbuzení a pozitivního posílení, když vaše dítě používá nočník. Můžete je také zkusit motivovat pamlsky nebo speciálními výsadami, kdykoli úspěšně použijí nočník. A pokud vše ostatní selže, je vždy v pořádku poradit se s odborníkem o další pomoc. Není žádná ostuda přiznat, že potřebujete trochu podpory navíc!