Jak se nazývá kniha na památku miminka? Nápady

Jak se nazývá kniha na památku miminka? Na trhu existuje mnoho různých typů dětských upomínkových knih, ale většina z nich spadá do jedné ze dvou kategorií: paměť nebo milník.

Pamětní knihy na památku dítěte jsou navrženy tak, aby zachytily životní příběh vašeho dítěte tím, že zaznamenají zvláštní okamžiky a vzpomínky.

Pamětní knihy Milestone pro miminko, jak název napovídá, se zaměřují na sledování vývoje vašeho dítěte v průběhu času tím, že zaznamenávají konkrétní úspěchy, jako je učení se chodit nebo mluvit. Některé knížky na památku miminka obsahují také část, kde mohou rodiče psát dopisy svým dětem.

Ať už si vyberete jakýkoli typ knihy, ujistěte se, že je to něco, k čemu se budete chtít často vracet a že bude smysluplným odrazem života vašeho dítěte.

Mezi oblíbené tituly patří Baby Record Book od My First Year a The Baby Book od Dr. Searse. Můžete také najít mnoho přizpůsobitelných možností online nebo ve vašem místním knihkupectví. Před nákupem si nezapomeňte přečíst recenze!

Co píšete do přání pro miminko?

Neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď, ale existuje několik věcí, které byste měli zvážit a zahrnout do svého přání dítěte.

Někteří rodiče se rozhodnou napsat, co pro své dítě doufají, zatímco jiní jednoduše zahrnou upřímná poselství a modlitby. Můžete také chtít zahrnout obrázky nebo symboly, které jsou pro vás smysluplné.

Bez ohledu na to, co zahrnete, nezapomeňte psát od srdce a vyjádřit svou lásku ke svému novému miminku.

Co napíšete do karty miminka, než se dítě narodí?

Miminko je zvláštní čas na oslavu nadcházejícího příchodu nového miminka. Je čas dát nastávajícím rodičům dárky a přání všeho dobrého pro nový přírůstek do jejich rodiny.

Mnoho lidí se rozhodlo napsat poznámku nebo zprávu na kartu, kterou dávají na miminko. Co byste měli napsat do karty pro miminko?

Zde je několik tipů:

* Gratulujeme k vašemu novému příchodu! Už se nemůžeme dočkat, až se s malým potkáme.

* Odpočítávání začalo – moc se těšíme na velký den!

* Přejeme vám vše nejlepší v této vzrušující době.

* Ať je vaše cesta k rodičovství plná lásky, smíchu a štěstí.

Co píšete v knížce o miminku dcery?

Někteří rodiče se rozhodnou napsat dopis své dceři, ve kterém se podělí o všechny naděje a sny, které mají ohledně její budoucnosti. Mezi další patří fotografie, výstřižky z novin a další upomínkové předměty z dosavadního života miminka.

Ještě jiní se rozhodnou zaznamenat vzpomínky na těhotenství nebo samotné miminko. Bez ohledu na to, co se rozhodnete zahrnout, knížka o miminku pro dcery je cenným mementem z jednoho z nejdůležitějších dnů v životě rodičů.

Pokud hledáte nápady, co napsat do knihy o miminku své dcery, podívejte se na některé z těchto příkladů:

-Milá dcero,

-Vítej ve světě!

-Naše společná cesta začíná dnes

-Jsme tak nadšení, že jsme vašimi rodiči

-Nemůžeme se dočkat, až uvidíme všechny ty úžasné věci, které v životě uděláte

-Jsme tak požehnáni, že tě máme v našich životech

-Kéž vám Bůh žehná a vždy vás zachová

-Gratulujeme! Milujeme tě!

-Děkujeme, že jste přišli do našich životů – je radost být vašimi rodiči!

Ať už se rozhodnete zahrnout jakákoli slova nebo pocity, ujistěte se, že pocházejí ze srdce. Koneckonců, tato kniha je předurčena na čestné místo na knihovničce vaší dcery a ona si ji bude vážit po mnoho let. Gratuluji k tomu, že jste se stala mámou – je to jedna z nejúžasnějších věcí v životě!

Jak si uděláte domácí knížku pro miminko?

Budete potřebovat:

-Prázdná kniha nebo album

-Fotky vašeho dítěte

-Nůžky

– Lepidlo nebo páska

Volitelně: samolepky, stuha, washi páska.

Jak vyrobit domácí knížku pro miminko:

Vystřihněte fotky svého miminka z časopisů, novin nebo starých rodinných alb. Pokud máte digitální kopie fotografií, můžete si je vytisknout doma nebo je poslat e-mailem do služby zpracování fotografií.

Přilepte nebo nalepte fotografie na stránky své prázdné knihy nebo alba. Můžete je uspořádat v libovolném pořadí. Někteří rodiče se rozhodnou začít album fotkami z těhotenství, jiní začnou fotkami narození dítěte.

Pokud chcete, můžete na stránky alba přidat samolepky, stuhu nebo washi pásku. Je to skvělý způsob, jak přidat osobní dotek a ukázat osobnost vašeho dítěte.

To je všechno! Vytvoření domácí dětské knihy je zábavný způsob, jak zachytit raná léta vašeho dítěte. Užijte si prohlížení fotografií a vzpomínek, jak vaše děťátko vyrůstá.

Volitelné: Můžete si také vytvořit video deník prvního roku vašeho dítěte. Stačí se natočit na video, jak mluvíte o tom, co vaše dítě každý měsíc dělá, a přidat nějaké záběry vašeho děťátka. Je to skvělý způsob, jak mít ještě úplnější záznam prvního roku vašeho dítěte.

Jak vytvoříte jednoduchou dětskou knížku?

K vytvoření jednoduché dětské knihy budete potřebovat:

-Prázdná kniha nebo album

-Fotky vašeho dítěte

-Nůžky

– Lepidlo nebo páska

Krok 1: Vyberte fotografie, které chcete zahrnout do své dětské knihy. Možná budete chtít použít fotografie z doby, kdy se vaše dítě narodilo, a také fotografie z pozdější doby.

Druhý krok: Vystřihněte fotografie a nalepte nebo nalepte je do knihy. Pokud používáte prázdnou knihu, můžete se rozhodnout nechat některé stránky prázdné, abyste si později mohli zapsat vzpomínky.

Krok třetí: Užijte si svou krásnou dětskou knížku! Je to skvělý způsob, jak si připomenout raná léta vašeho děťátka.